Neoficiální pokec s Vedením soutěže (oficiální topic na fóru SP)

Datum: 16.06.2010

Vložil: Proluxis

Titulek: Předehrávka

Ahoj psal jsem to už na SP forum ale radeji to napisi i tady.Omylem jsem si na termín 1 kola ČMP domluvil přátelskéutkání a chtěl bych poprosit o předehrávku v 18:00.Pozvánka odešlána se souhlasem soupeře

—————

Datum: 16.06.2010

Vložil: simi8

Titulek: Re: Předehrávka

Jsem pro. Souhlas.

—————

Datum: 15.06.2010

Vložil: Erik78

Titulek: Termínový konflikt

Tak jsem dospěl k prvnímu konfliktu soutěží a termínů. Přihlásil jsem se do ČMS i CZ soutěží. V pátek 25.6. 22:00 mám sjednanou předehrávku zápasu CZ ligy - tedy v oficiální termín 1. kola ČMS ligy. Další volný předtermín bych měl ve čtvrtek 24.6. 22:00 na předehrávku 1. kola ČM ligy. A teď dotaz - budete tolerantní a povolíte předehrávku, nebo mě čeká kontumace? Jestli mi tedy má soupeř vůbec posílat pozvánku. Díky (Erik's Plumlov)

—————

Datum: 16.06.2010

Vložil: Foxir

Titulek: Re: Termínový konflikt

Základem problému je to, že jsi dobrovolně svolil k předehrávce CZ ligy v termínu ČMSPL, už to samotné je z pohledu pravidel "sjednané přátelské utkání na oficiální termín ligového utkání".
Tento problém nebude bohužel v budoucnu ojedinělý. Nebudu předjímat rozhodnutí, ale v případě, jak ty píšeš "tolerance", bychom Tvůj tým zvýhodňovali oproti jiným. Ale třeba najdeme řešení.

—————

Datum: 14.06.2010

Vložil: Bártek

Titulek: Pohary 2 ... SUperpohar :-D ?

Jaký je rozdil mezi Ligovým pohárem a českomoravským pohárem ? nebo to jsou dva poháry na stejnem principu :)) ?
A chci se zeptat jestli bude třeba nějaký Superpohár :) ? bylo by to atraktivni ... vítez LP proti ČMP

—————

Datum: 15.06.2010

Vložil: Foxir

Titulek: Re: Pohary 2 ... SUperpohar :-D ?

Ahoj, rozdíl mezi LP a ČMP je ten, že do LP jsou automaticky zařazeny pouze týmy, které hrají ČMSPL, do ČMP je tým nutno přihlásit jako do ČMSPL, tu však tým, který se hlásí do ČMP hrát nemusí.
Další rozdíly jsou samozřejmě v rozdílných formátech obou pohárů.
Superpohár je určitě dobrý nápad, ale zatím jsme o něm neuvažovali, snad příští či další sezónu, až se soutěž zaběhne.

—————

Datum: 07.06.2010

Vložil: pk817026

Titulek: Termínová listina

V termínové listině by mohlo být označeno, kdy se bude hrát baráž.

—————

Datum: 09.06.2010

Vložil: simi8

Titulek: Re: Termínová listina

Veškerá legislativa bude uveřejněna na webu i fóru pravděpodobně nejpozději 15. 6. 2010 (po uzávěrce přihlášek a losu ligových soutěží a pohárů). Vše je ovlivněno velkým (překvapivým) množstvím přihlášených manažerů.
Předpokládané termíny baráží (pro všechny ligy) jsou: 3.9., 10.9. a případný 3. zápas 16.9.

Děkujeme za pochopení

—————

Datum: 05.06.2010

Vložil: crueface

Titulek: začátek

jinak předpokládám,že když liga začíná 25.6.,tak seznam a rozdělení týmů tu bude nejpozději 18.6. ..:)

—————

Datum: 05.06.2010

Vložil: Mech

Titulek: Re: začátek

Budeme to dělat v pondělí 15.6., dokud to nebude hotový, nejdeme spát...

—————