Neoficiální pokec s Vedením soutěže (oficiální topic na fóru SP)

Datum: 08.07.2010

Vložil: Frisk

Titulek: Zápas

Zdravim mám dotaz proč jsem prohral kontumačne s týmem SK Moravská Slavia Brno když pozvanku na zapas nepřijal on.? dik Frisk (Fantastic Star)

—————

Datum: 02.07.2010

Vložil: Mazzy_

Titulek: zapas

Zdravim, mam dotaz.
Co mam delat kdyz mi stale jeste neprisla pozvanka na uterni zapas 6.7. od sveho soupere?

—————

Datum: 02.07.2010

Vložil: simi

Titulek: Re: zapas

Nic. Pravděpodobně bude zápas kontumován v tvůj prospěch.

Prosím, příště toto napiš na fórum do topiku příslušné ligy (poháru).

Děkuji

—————

Datum: 29.06.2010

Vložil: eliseva

Titulek: neprijeti vyzvy

souper neprijal na dnesni (29.6) zapas vyzvu

—————

Datum: 29.06.2010

Vložil: simi8

Titulek: Re: neprijeti vyzvy

Prosím, piš toto na fórum do topiku příslušné ligy. Dále ještě uveď jaký je to zápas (kdo s kým). Zatím neumíme dát dohromady jméno manažera a tým.

Děkuji za pochopení.

—————

Datum: 25.06.2010

Vložil: jerrylukas

Titulek: dotaz

Hraju ligový pohár "venku", jestli rozumím tabulce a pravidlům, měl bych ho hrát "doma", potvrdil jsem pozvánku jako běžný přátelák, teprve potom jsem zjistil, že jde o ligový pohár. Vím že někteří jsou hrrrr, ale zatím jsem hrál všechno jen venku...

—————

Datum: 28.06.2010

Vložil: simi8

Titulek: Re: dotaz

Odpověď v osobní SP poště.

—————

Datum: 22.06.2010

Vložil: Bártek

Titulek: ...

chci se zeptat na československý pohár.
Zdá se mi že je to postaveno pro ty silné týmy!! Beru že jsou týmy nasazeny do 3kola ale NElibí se mi že sou DOMÁCÍ ! to jde jasně vidět na co hrajete na to že to vyhraje někdo znich! Vím že to neni podle současných poháru ... ale vnich se hraje na to že ten silnější hraje VENKU aby měl ten slabší možnost překvapit! Takhle nemá smysl postupovat z 1 či druhého kola když vím že mě ve třetím kole Sestřeli tým s kterým bych určitě odehral vyrovnanější domaci utkání!
ukamenujte mě

—————

Datum: 24.06.2010

Vložil: Foxir

Titulek: Re: ...

Ahoj, nikdo Tě kamenovat nebude. ČMP je letos prostě nastaven takto, naproti tomu LP je naopak do výhody stavěn "slabší" tým. Navíc si nejsem jist, zda 3.kolo bude mít skutečně výhodu domácí utkání nasazený tým, na to Ti nejlépe odpoví Šimi - zda po 2.kole proběhne los na určení pořadatele.

—————

Datum: 24.06.2010

Vložil: Nasazené týmy.

Titulek: Re: ...

Vůbec tě nebudu kamenovat. Třetí kolo bude nalosováno tak, aby domácí tým byl tzv. "slabší".

simi8

—————