Diskuze k pravidlům

Datum: 26.01.2019

Vložil: SEOTOPEl

Titulek: Продвижение сайта. Делаю как для себя!

Доброго времени! Меня зовут Вадим. Мне понравился ваш сайт, вот только его посещаемость не очень. Не так ли?

Хочу помочь вам с этим. Выполню продвижение сайта в поисковиках по ключевым словам методом наращивания ссылок из многих источников (форумов, профилей, статей, комментариев и т.д). Стоимость моей услуги всего лишь 9800 руб., что вполне адекватная и составляет в два-три раза меньше ценника в так называемых "сео-фирмах".

От вас мне нужно будет лишь ссылка на ваш сайт и ключевые слова, по которым нужно продвигать. Если их нет, то можем взять из счетчика ЯндексМетрики. Ну и какой-то более оперативный способ общения (скайп, ICQ, вайбер). Если вы желаете поднять позиции и трафик этого или же другого сайта, то пожалуйста, напишите мне письмо с темой "Продвижение сайта 2019" на E-mail: proxrum#@#mail.ru (2 знака # уберите).

С Уважением, Вадим.

—————

Datum: 05.06.2018

Vložil: AlbertDek

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate gland is central to the section of a male's reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate gland is found just while watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, it is usually really really irritating and inconvenient for the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also referred to as prostatitis, is among the most common prostate-related condition in men younger than 55 years. Infections in the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of forms of prostate infection. It is a result of bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may feel fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition of a particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be a result of trauma on the urinary tract or by infections originating from other areas with the body. A patient may experience testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal in the prostate defect accompanied by the use antibiotics and NSAIDs to treat the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not even to ascertain what causes these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper weight loss program is important. These are some in the steps you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for general health and it will also keep your urinary track clean.

2. Some studies claim that a number of ejaculations a week will assist to prevent cancer of the prostate.

3. Eat pork sparingly. It has been shown that consuming greater than four meals of beef every week will heighten the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most significant measure to look at to make certain a normal prostate is usually to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you need to choose prostate examination one or more times annually.

—————

Datum: 22.11.2014

Vložil: koudelka39

Titulek: vlastnosti hracu

ahoj, kde se daji zjistit vlasnosti hracu? diky

—————

Datum: 19.10.2011

Vložil: dg

Titulek: žk

když muj hrac dostal 2žk, muže nastoupit v pristim kole? Po kolika zlutych kartach je stop v dalším kole díky.

—————

Datum: 02.09.2010

Vložil: plukasek

Titulek: baráž

Ahoj, taktéž bych měl doatz jak to bude s baráží.

Skončil jsem 2. v 7.C lize a komu mám poslat pozvánku... ??? Pravidla jsou dosti neurčitá, mluví se pouze do 5.té ligy.. :-(

Díky za odpověd

—————

Datum: 01.09.2010

Vložil: Bártek

Titulek: dotaz

mám menší otázku...
jak to bude s baráží !? :)

—————

Datum: 27.08.2010

Vložil: Pavluša

Titulek: liga 6A

Ahoj, v naší lize ještě nejsou výsledky. V úterý je další kolo, takže když nebyli vyhodnoceny výsledky, tak by se mělo normálně odehrát a na kontumace by se neměl brát zřetel. Myšleno na vyřazení týmů po 3.kontumaci. Za tři dny nebyl nikdo schopen dopsat 16.kolo ligy 6A.
S pozdravem Pavluša, tým FK Mladá Boleslav

—————

Datum: 27.08.2010

Vložil: Pavluša

Titulek: Re: liga 6A

Pardon, další kolo je už dnes a ještě se neví, jestli je tým Slavonice vyloučen nebo ne po 16.kole. Zatím jsem se dočetl, jednou že jo a jednou že se to odehraje, tak uvidíme za pár dní jak to vlastně bude. Samotnýho mě to zajímá i když 1.místo už mi nikdo nevezme i když by je někdo vyřadil ze soutěže, odehrál jsem si vše na trávníků, akorát mi z komplikovali přímej postup některé výsledky co se kontumovaly po několika zápasech, což se mi vůbec nelíbí, měli by se změnit pravidla a ostatní výsledky by se měli nechat v platnosti. Potom nemá žádný smysl dělat tabulky v průběhu sezony, když na konci sezony to je úplně jinak. S pozdravem Pavluša

S pozdravem Pavluša

—————

Datum: 18.07.2010

Vložil: Arwin

Titulek: Kontumace

Ahoj, další kolo mám hrát proti týmu, který byl pro kontumace vyřazen ze soutěže. Jsem nalosovaný, jako host, takže má pozvánku posílat on. Mám prostě nic nedělat a čekat, že bude výsledek automaticky kontumován v můj prospěch? Nebo se musím někde s tímhle problémem zahlásit? Aby neproběhla kontumace pro oba týmy. Děkuji za objasnění.
Arwin

—————

Datum: 31.07.2010

Vložil: Foxir

Titulek: Re: Kontumace

Kontumace vyloučených týmů jsou automatické, je to v pravidlech.

—————

Datum: 29.06.2010

Vložil: crueface

Titulek: karty

Jen bych si chtěl ověřit tresty s kartama - pokud tomu dobře rozumím,za 1. ČK má hráč na 1 zápas stop. Pokud pak dostane v dalším zápase zase ČK,znamená to,že pak má stop na následující 2 zápasy,v případě že dostane 3. ČK tak bude muset sedět další 3 zápasy..?? A v podstatě to stejný je u ŽK - hráč si odsedí předcházející karty znovu a znovu..

—————

Datum: 29.06.2010

Vložil: simi8

Titulek: Re: karty

Až na poslední větu máš pravdu.
Hráč si neodsedí znovu a znovu ČK. Podívej se na to z jiného úhlu pohledu. Hráč dostane ČK a má stop jeden zápas. Pokud dostane 2. ČK, pak už je to varování a stojí dva zápasy. Problém je v tom, že tady není jakási disciplinárka, aby řešila závažnost provinění, recidivu hráče, apod. Proto se to řeší tím, ze 1. ČK = 1x stop, 2. ČK = 2x stop, atd...
Jde o to, že hráč je prostě "raubíř" a proto nehraje určitý počet zápasů. I když ve skutečnosti to vypadá, že hráč si skutečně odpykává trest stále znovu a znovu. I takový může být pohled na celý problém.

—————

Datum: 30.06.2010

Vložil: crueface

Titulek: Re: Re: karty

Čili nevýhoda pro tým s více agresivníma hráčema. Může nastat po pár zápasech i to,že půlka týmu bude v trestu a bude kontumace :-)
No,zkusím zde použít jinou taktiku než v SP.
díky za odpověd :-)

—————

Datum: 19.06.2010

Vložil: Hadrak

Titulek: pozvánka k utkání

Ahoj, mám dotaz. Poslal jsem pozvánku k utkání dle pravidel min. 7 dní před utkáním. Manažer týmu odmítl pozvánku k sehrání utkání. Na druhý den mi poslal zprávu, že omylem smazal pozvánku, s tím at mu ji pošlu ještě jednou. Ale to už je po 7 denní lhůtě (6 dní před utkáním). Mám mu ji znovu poslat? Myslím, že by to bylo v rozporu s pravidly. Jak tuto situaci budete řešit? Díky

—————

Datum: 20.06.2010

Vložil: Foxir

Titulek: Re: pozvánka k utkání

Pokud máš důkaz o tom, že Tvá pozvánka byla odmítnuta (stačí screen zprávy o odmítnutí), utkání bude kontumováno ve Tvůj prospěch. Pokud důkaz nemáš, utkání bude bohužel kontumováno ve Tvůj neprospěch.

—————

Datum: 20.06.2010

Vložil: Hadrak

Titulek: Re: Re: pozvánka k utkání

Důkaz jsem zaslal na cmspl@centrum.cz.

—————

Datum: 20.06.2010

Vložil: Foxir

Titulek: Re: Re: Re: pozvánka k utkání

Díky, ještě o tom prosím informuj na fóru v topicu své ligy Komisaře (pokud jsi tak již neučinil). Na email přístup má.

—————

Datum: 15.06.2010

Vložil: Proluxis

Titulek: hodiny

Ahoj prosím vás když hraju ČMP tak to mám poslat na 22:00???

—————

Datum: 15.06.2010

Vložil: Mech

Titulek: Re: hodiny

Ano, na 22 hodinu...

—————

Datum: 06.06.2010

Vložil: pk817026

Titulek: Článek 11

Je vynechán bod 11.3.

—————