Neoficiální pokec s Vedením soutěže (oficiální topic na fóru SP)

Datum: 14.06.2010

Vložil: Roman44

Titulek: Re: Re: začátek

Super.

—————

Datum: 05.06.2010

Vložil: crueface

Titulek: tresty

Měl bych jeden dotaz. Týká se trestů. Jak jsem pochopil (doufám,že správně),tak je na každým managerovi,aby si to ohlídal. Jenže,co když nastane tato situace:
hraji zápas v 18:00,v 22:00 pak ligu ČMPSL
V zápasu v 18:00 se mi zraní hráč,který byl nastaven i na ligu v 22:00 a systém mi automaticky doplní hráče na daný post,jenže onen hráč bude v trestu,ale já už nebudu mít možnost nastavení změnit...

—————

Datum: 05.06.2010

Vložil: Mech

Titulek: Re: tresty

Tohle je dlouho letá slabina všch pravidel lig, ale ošetřit se to prostě nedá - pravidlově. Takže by přišla kontumace.
Ono se nedá dopředu zjistit jak byla původně nastavená sestava, takže by se nějakých benevolencí mohlo lehce zneužívat.

—————

Datum: 05.06.2010

Vložil: Foxir

Titulek: Re: Re: tresty

Jestli se nepletu, tak když budeš mít na lavičce k utkání ve 22h na pozici za zraněného někoho, kdo v trestu není, nemusíš se kontumace bát.
To by musela přijít skutečná kalvárie se zraněními :)

—————

Datum: 05.06.2010

Vložil: crueface

Titulek: Re: Re: Re: tresty

No,metr na všechny bude stejnej a jen občas se vynoří pěkná marodka ...

A další dotaz: je porušení pravidel,když hráč v trestu bude sedět na střídačce? Jestli se nepletu,tak "trenér" automaticky doplní chybějící hráče jak do zákl. sestavy tak na lavičku..

—————

Datum: 05.06.2010

Vložil: Foxir

Titulek: Re: Re: Re: Re: tresty

Za samotné "sezení na lavičce" kontumace nebude, ale jakmile hráč naskočí do utkání jako střídající, kontumace je na světě.

—————

Datum: 04.06.2010

Vložil: Ataner

Titulek: Liga

No hoši klobouk dolů tedy..moc vám nezávidím ale strašně to přeji CZ komunitě..To co zvládáte na stará kolena ukočírovat..:D
Perfektní nápad nahodit to na SP se vám vydařil a já vám přeji super sezonu..Přeji všem hodně krásných zápasů,kolegům super skupiny,hodně výher a snad super partu...

—————

Datum: 02.06.2010

Vložil: Ataner

Titulek: Liga

Sakra to je lidí..:D
Nevím jak jste to dokázaly ale paráda..

—————

Datum: 02.06.2010

Vložil: Mech

Titulek: Re: Liga

Taky nám zájem trošičku vyrazil dech, ale popravdě i mile potěšil..... O to víc odpovědnosti a příjemných starostí nás čeká.
Hlavní je, že se prestiž Českých soutěží zvedá a je jedno, jestli je pořádá ten, nebo onen. O to přece jde. Čím víc Českých manažerů se bude účastnit národních soutěží, tím lépe.

—————

Datum: 01.06.2010

Vložil: Jaromir Blazek

Titulek: _

Kluci máte to opravdu pěkný a dobře vymyšlený.:-))

—————