1. liga - Pokec mezi manažery

Vyberte požadovanou sekci statistik nebo si popovídejte s kolegy (tato diskuze neslouží ke komunikaci s Vedením soutěže!!!)

Diskuze: 1. liga

Datum: 06.07.2011

Vložil: Foxir

Titulek: Re: radostné 9. kolo

Navíc výhra 3:0 kontumačně, jelikož jsem debil a zapomínám nastavovat sestavu :)

Titulek: Re: Re: Re: radostné 9. kolo

Počkej FOxi,to bylo za výkon Toma na hřišti,ne za kontumaci...:)

—————

Datum: 01.07.2011

Vložil: onula

Titulek: 1 výhra venku

FC Lukos - Baníček 0:1
Nu, tak jsme toto důležité utkání zvládli a už jsme jen o skóre za týmem FC Lukos Tak snad nám tato výhra venku u přímého konkurenta o záchranu pomůže.

—————

Datum: 28.06.2011

Vložil: tosa_CZ

Titulek: 7. kolo

Tož si s námi, stejně jako v kole prvním, pohrál sudí, a to dosti nepěkně!

1.FC PSCHDS Vysoké Mýto 2:3 1FC Mrakoplaš
(120:127)

Poté, co jsme Romanovy Mrakoplaše vyřadili v 18h z jeho turnaje, hned nám to vrátil zde v ČMSPL. Přitom zápas jsme měli pevně v rukou, bohužel až na poslední desetiminutovku. Za stavu 2:1 pro nás nejprve loženou gólovku zázračně lapil hostující branař, nato v 83. minutě dostal přímou redku můj CM, o minutu později srovnal stav hráčů na hřišti hostující simulant LB, jenž byl odejit po druhé žluté, abychom šli opět do oslabení v 88. minutě (druhá žlutá pro CB). To nás docela rozhodilo, spílali jsme sudímu, ztratili koncentraci a hosté dvakrát udeřili - v 90. a 91. minutě. Holt nám nebylo přáno těžkého soupeře dvakrát za sebou porazit a pakujeme se tak z průběžného 1. místa... Budeme se muset naučit chodit štěstíčku trochu více naproti :)

—————

Datum: 24.06.2011

Titulek: 6.kolo

Baníček - 1.FC PSCHDS Vysoké Mýto 3:5 V:113-128
Tak jsme utrpěli další porážku, tentokrát o 2 góly. Je tak jasné že se stále potácíme v sestupovém pásmu, i když nyní okupujeme barážovou příčku. si ale tak říkám, jak dlouho aspoň tu barážovou příčku udržíme? :D

—————

Titulek: Re: 6.kolo

Pěkná přestřelka, diváci spokojení, hostující tým též :) I jsme pomýšleli na dvougólový rozdíl, což se nám povedlo. Musíme využít každé možnosti, jak nad Tebou vyhrát, poněvadž až se za chvíli zase zvetíš po výpadku, již to nebude jen tak :)

—————

Datum: 18.06.2011

Titulek: atraktivnost

Chlapci, nechcete začít hrát atraktivnější fotbal? Diváci na zápasech chtějí hlavně góly, na ty vaše 1:0 nejsou příliš zvědaví! Chválím Foxira za poslední kolo (1:5), ale jinak při pohledu na skóre se to mé nějak hodně vyjímá :))