1. liga - Pokec mezi manažery

Vyberte požadovanou sekci statistik nebo si popovídejte s kolegy (tato diskuze neslouží ke komunikaci s Vedením soutěže!!!)

Diskuze: 1. liga

Datum: 26.07.2011

Vložil: tosa_CZ

Titulek: 15. kolo - smolný zápas se slušným zářezem :)

1.FC PSCHDS Vysoké Mýto 0:0 Baníček
(128:120)

Holt se nám v boji o čelo tabulky nedaří dle našich představ - v tomto ročníku ČMSPL, když jsme se konečně prokousali až do 1. ligy, si vybíráme snad největší porci smůly v historii - toto je náš třetí zápas ročníku, ve kterém jsme byli "hezky popraveni"... Začalo to nenápadně, za vykartovaného nejlepšího CM jsme nasadili béčkového, který však byl již v 15. minutě odvážen do nemocnice a jeho místo tak zaujal béčkový RM, z čehož vyplývá znatelné oslabení zálohy. Před zápasem jsme si byli vědomi aktuální převahy nad soupeřem, tak jsme se na týmové poradě dohodli, že to nebudeme přehánět s agresivitou, leč k našemu velkému údivu byl náš RF vykartován, a to už v 61. minutě, z čehož vyplývá další oslabení výkonu. Přesevšechno bychom si i věřili na domácí výhru, ale ani konečný o 8 bodů lepší výkon na ni nestačil, bohužel... V klubu panuje ponurá nálada, poněvadž cítíme, že tato remíza nás nehezky obrala o hodně důležité body, které nám budou v konečné fázi chybět!

—————

Datum: 27.07.2011

Vložil: onula

Titulek: Pan Random nám pomohl

Nu ano, měli jsme štestí a za ten bod jsme rádi, dotáhli jsme se na FC Lukos a hned další kolo nás čeká klíčový souboj právě s FC Lukos na Bazalkově. Nic jiného než výhru tedy nebereme!

—————

Vložil: Roman44

Titulek: Re: 15. kolo - smolný zápas se slušným zářezem :)

Tak to je mazec. Já jsem taky remizoval s výkonem o dva lepší a taky se mi to nešlo pod fous ale tohle je dost. V tabulce je to dost vyrovnané a doufám že nebudou rozhodovat kontumace. Taky nás čeká ještě vzájemný zápas.

—————

Datum: 28.07.2011

Titulek: Re: Re: 15. kolo - smolný zápas se slušným zářezem :)

Vyrovnanost je obrovská, s tím jsem ani nepočítal, že se budu motat mezi váma takhle vysoko - ale když už tam jsem, tak zamrzí takovéto ztráty :) Příští kolo spolu, já tradičně s dost vykartovancema, no uvidíme!

—————

Datum: 29.07.2011

Titulek: Re: Re: Re: 15. kolo - smolný zápas se slušným zářezem :)

Jojo nějak ty trestanci narůstaj. Těším se na náš duel, protože se už začíná lámat chleba. Pak mě čeká Domašov a tak jsem byl rád že v minulém kole ztratil body, protože prohraji a pak koukám že byla kontumace. No co se dá dělat. Taky mám na marodce dva nej. brankaře na 10 a 5 dní. Sakra.

—————

Datum: 25.07.2011

Vložil: Foxir

Titulek: Drama až do posledního kola

Tato sezóna 1. ligy se skutečně vydařila, dusno je nahoře i dole :) Bude to boj! Ať se daří!

—————

Titulek: Re: Drama až do posledního kola

Hm, nedaří - viz výše :)

—————

Titulek: a zase "pod čarou"

Nu, tak na Romana a jeho Mrakoplaš jsme v ptáek neměli, přeci jen přes 130 ještě nehrajeme Bohužel jsme zas klesli na 8.místo, takže se zase pokusíme jít na to 7. :)

—————

Datum: 20.07.2011

Titulek: po 13. kole

Tož pohled na průběžnou tabulku a navíc i na tabulku střelců mi dělá nesmírně dobře a srdce více než plesá :) Holt škoda veliká, že do konce zbývá ještě pět kol a stane se toho ještě hodně...

—————

Datum: 05.07.2011

Titulek: radostné 9. kolo

No hezky pěkně, vyhrát ve Foxirově Ďolíčku, to se nestává každý den! :)

Bohemians 1905 2:3 1.FC PSCHDS Vysoké Mýto
(130:131)

Pojali jsme tento souboj v agresivním pojetí a i přes nucené odejití našeho RF v 75. minutě se nám to vyplatilo. Dlouho předlouho to vypadalo na dělbu bodů, ale v 85. minutě jsme i v desti lidech vervou a zarputilostí strhli vítězství na naši stranu a - jde se slavit :)