Diskuze k pravidlům

Datum: 27.08.2010

Vložil: Pavluša

Titulek: liga 6A

Ahoj, v naší lize ještě nejsou výsledky. V úterý je další kolo, takže když nebyli vyhodnoceny výsledky, tak by se mělo normálně odehrát a na kontumace by se neměl brát zřetel. Myšleno na vyřazení týmů po 3.kontumaci. Za tři dny nebyl nikdo schopen dopsat 16.kolo ligy 6A.
S pozdravem Pavluša, tým FK Mladá Boleslav

—————

Datum: 27.08.2010

Vložil: Pavluša

Titulek: Re: liga 6A

Pardon, další kolo je už dnes a ještě se neví, jestli je tým Slavonice vyloučen nebo ne po 16.kole. Zatím jsem se dočetl, jednou že jo a jednou že se to odehraje, tak uvidíme za pár dní jak to vlastně bude. Samotnýho mě to zajímá i když 1.místo už mi nikdo nevezme i když by je někdo vyřadil ze soutěže, odehrál jsem si vše na trávníků, akorát mi z komplikovali přímej postup některé výsledky co se kontumovaly po několika zápasech, což se mi vůbec nelíbí, měli by se změnit pravidla a ostatní výsledky by se měli nechat v platnosti. Potom nemá žádný smysl dělat tabulky v průběhu sezony, když na konci sezony to je úplně jinak. S pozdravem Pavluša

S pozdravem Pavluša

—————

Datum: 18.07.2010

Vložil: Arwin

Titulek: Kontumace

Ahoj, další kolo mám hrát proti týmu, který byl pro kontumace vyřazen ze soutěže. Jsem nalosovaný, jako host, takže má pozvánku posílat on. Mám prostě nic nedělat a čekat, že bude výsledek automaticky kontumován v můj prospěch? Nebo se musím někde s tímhle problémem zahlásit? Aby neproběhla kontumace pro oba týmy. Děkuji za objasnění.
Arwin

—————

Datum: 31.07.2010

Vložil: Foxir

Titulek: Re: Kontumace

Kontumace vyloučených týmů jsou automatické, je to v pravidlech.

—————

Datum: 29.06.2010

Vložil: crueface

Titulek: karty

Jen bych si chtěl ověřit tresty s kartama - pokud tomu dobře rozumím,za 1. ČK má hráč na 1 zápas stop. Pokud pak dostane v dalším zápase zase ČK,znamená to,že pak má stop na následující 2 zápasy,v případě že dostane 3. ČK tak bude muset sedět další 3 zápasy..?? A v podstatě to stejný je u ŽK - hráč si odsedí předcházející karty znovu a znovu..

—————

Datum: 29.06.2010

Vložil: simi8

Titulek: Re: karty

Až na poslední větu máš pravdu.
Hráč si neodsedí znovu a znovu ČK. Podívej se na to z jiného úhlu pohledu. Hráč dostane ČK a má stop jeden zápas. Pokud dostane 2. ČK, pak už je to varování a stojí dva zápasy. Problém je v tom, že tady není jakási disciplinárka, aby řešila závažnost provinění, recidivu hráče, apod. Proto se to řeší tím, ze 1. ČK = 1x stop, 2. ČK = 2x stop, atd...
Jde o to, že hráč je prostě "raubíř" a proto nehraje určitý počet zápasů. I když ve skutečnosti to vypadá, že hráč si skutečně odpykává trest stále znovu a znovu. I takový může být pohled na celý problém.

—————

Datum: 30.06.2010

Vložil: crueface

Titulek: Re: Re: karty

Čili nevýhoda pro tým s více agresivníma hráčema. Může nastat po pár zápasech i to,že půlka týmu bude v trestu a bude kontumace :-)
No,zkusím zde použít jinou taktiku než v SP.
díky za odpověd :-)

—————

Datum: 19.06.2010

Vložil: Hadrak

Titulek: pozvánka k utkání

Ahoj, mám dotaz. Poslal jsem pozvánku k utkání dle pravidel min. 7 dní před utkáním. Manažer týmu odmítl pozvánku k sehrání utkání. Na druhý den mi poslal zprávu, že omylem smazal pozvánku, s tím at mu ji pošlu ještě jednou. Ale to už je po 7 denní lhůtě (6 dní před utkáním). Mám mu ji znovu poslat? Myslím, že by to bylo v rozporu s pravidly. Jak tuto situaci budete řešit? Díky

—————

Datum: 20.06.2010

Vložil: Foxir

Titulek: Re: pozvánka k utkání

Pokud máš důkaz o tom, že Tvá pozvánka byla odmítnuta (stačí screen zprávy o odmítnutí), utkání bude kontumováno ve Tvůj prospěch. Pokud důkaz nemáš, utkání bude bohužel kontumováno ve Tvůj neprospěch.

—————

Datum: 20.06.2010

Vložil: Hadrak

Titulek: Re: Re: pozvánka k utkání

Důkaz jsem zaslal na cmspl@centrum.cz.

—————

Datum: 20.06.2010

Vložil: Foxir

Titulek: Re: Re: Re: pozvánka k utkání

Díky, ještě o tom prosím informuj na fóru v topicu své ligy Komisaře (pokud jsi tak již neučinil). Na email přístup má.

—————

Datum: 15.06.2010

Vložil: Proluxis

Titulek: hodiny

Ahoj prosím vás když hraju ČMP tak to mám poslat na 22:00???

—————

Datum: 15.06.2010

Vložil: Mech

Titulek: Re: hodiny

Ano, na 22 hodinu...

—————

Datum: 06.06.2010

Vložil: pk817026

Titulek: Článek 11

Je vynechán bod 11.3.

—————

Datum: 07.06.2010

Vložil: Foxir

Titulek: Re: Článek 11

Asi řádil šotek, opravíme. Díky.

—————

Datum: 06.06.2010

Vložil: Dawron

Titulek: Připomínka k Čl. 13

Ve 3. bodě 13. článku se u tří posledních řádků vyskytují čísla "11.1.", která tam dle mého laického oka nemají co pohledávat.

—————

Datum: 07.06.2010

Vložil: simi8

Titulek: Re: Připomínka k Čl. 13

Moje chyba. Opraveno. Bude v nejbližší době opraveno i na fóru a webu.

—————

Datum: 05.06.2010

Vložil: Ataner

Titulek: Penalty

Takže penalty nastavovat vždy..??
Platí to tedy na všechny soutěže..??

—————

Datum: 05.06.2010

Vložil: pk817026

Titulek: Re: Penalty

Ja myslím, že pouze na Ligový pohár a případný třetí zápas Českomoravského poháru.

—————

Datum: 05.06.2010

Vložil: Mech

Titulek: Re: Re: Penalty

Přesně tak, na Ligový pohár a na rozhodující třetí zápas ČMP. Tam to platí i pro první kola... viz pravidla.

—————