Výsledky
Aktualizace dne 8.7.2013. Počkejte až se tabulka načte!
Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | Střelci + karty | |
1. KOLO | 30.4. | 22:00 | SK NÁŘEZ | 1. FC ROSICE | 0:2 | 0:2 | John O'callaghan,Václav Černý(ČK-Luboš Kopic(NÁŘ) Adrián Nagy,Martin Hykl(ROS)ŽK-2xLuboš Kopic,Richard Hruška,Steven Kumar,Radek Josefík(NÁŘ) 3xVáclav Černý,3xManuel Serrano,2xAdrián Nagy,2xDanut Gurita,3xMarek Kroker,David Čupr,2xLubomir Krcula,Vlastimil Hudec,Miroslav Faldyna,Xrisostomos Yiasemis(ROS) ) |
30.4. | 22:00 | SPARTA MRATÍN | FC VESELICE | 1:2 | 0:1 | Richard Milner - Gino Schaars 2(ČK-Pablo András García,Victor Boussoufa(VES)ŽK-Richard Milner,Rubén Horacio Malandra,Michael Caruso,2xMichal Dohnálek,2xJanne Katholm,Tomáš Onofrej,Bo Stokholm,Audrius Klimavičius,Jens Larsen(SPM) Nicola Silvestri,3xDavid Hopkins,3xAdi Hatta,3xChris Torres,2xRubén Verdú,Victor Boussoufa(VES) ) | |
30.4. | 22:00 | FC MORAVIA | SPARTAS LIONS | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
30.4. | 22:00 | FCB SUMPEC | FC ANDORIA | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
30.4. | 22:00 | BANÍČEK | AC YOUDA | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
2. KOLO | 3.5. | 22:00 | 1. FC ROSICE | AC YOUDA | 2:3 | 2:1 | Ivo Procházka,Martin Švancara - Antoni Lluís Rubio,Sergio Herrero,Vlad Dinicu(ŽK-Vlastimil Hudec,Miroslav Faldyna,Adrián Nagy(ROS) Sergio Herrero,2xJosé María Rodríguez,2xRobert Badea,2xDavid Calderón Vicente,Roberto Dionigi,2xLuis Carrilero,Miguel Angel Jiménez Gago,Adrián Casas Cuevas(ACY) ) |
3.5. | 22:00 | FC ANDORIA | BANÍČEK | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
3.5. | 22:00 | SPARTAS LIONS | FCB SUMPEC | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
3.5. | 22:00 | FC VESELICE | FC MORAVIA | 2:2 | 1:2 | Gino Schaars 2 - Perica Rakočević,Giovanni Abate(ŽK-Nicola Silvestri,David Hopkins,Chris Torres(VES) 2xRajko Atanacković,Pat Crawley,2xMićo Stojkov,Alexandru Lita,2xDejan Knežević,Predrag Mijin,Dragiša Gvozdenović,Henrich Bendik,Miroslav Nikolić(MOR) ) | |
3.5. | 22:00 | SK NÁŘEZ | SPARTA MRATÍN | 1:2 | 0:1 | Tomáš Vašata - Janne Katholm,Thomas Markussen(ŽK-Tomáš Vašata,Radek Josefík,Lumír Švach(NÁŘ) Janne Katholm,Bo Stokholm,Neil Reynolds,Michael Caruso,Michal Dohnálek,Michael Cila(SPM) ) | |
3. KOLO | 7.5. | 22:00 | SPARTA MRATÍN | 1. FC ROSICE | 1:1 | 0:0 | Birger De Smet - Václav Černý(ŽK-Audrius Klimavičius,Michal Dohnálek,Janne Katholm,Richard Milner(SPM) Václav Černý,Adrián Nagy,Marek Kroker(ROS) ) |
7.5. | 22:00 | FC MORAVIA | SK NÁŘEZ | 1:2 | 1:2 | Thando Anderson - Michal Penc,Jan Rygel(ŽK-Costel Tames,Mathias Ochs,Daniel Wycisk,Mićo Stojkov(MOR) Michal Penc,Radek Josefík,Tomáš Vašata(NÁŘ) ) | |
7.5. | 22:00 | FCB SUMPEC | FC VESELICE | 0:1 | 0:0 | Gino Schaars(ČK-Pablo András García(VES)ŽK-2xRomas Pacevičius,3xStuart Sharland,2xDeryn MacKenzie,Phil Abbott,Emanuél Ofori,Lee Anderton,Ruchira Dashana,Thabiso Carrieri,Leon Brittain(FCB) David Hopkins,Victor Boussoufa(VES) ) | |
7.5. | 22:00 | BANÍČEK | SPARTAS LIONS | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
7.5. | 22:00 | AC YOUDA | FC ANDORIA | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
4. KOLO | 10.5. | 22:00 | 1. FC ROSICE | FC ANDORIA | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE |
10.5. | 22:00 | SPARTAS LIONS | AC YOUDA | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
10.5. | 22:00 | FC VESELICE | BANÍČEK | 1:1 | 1:1 | Henk van der Gouw - Fábio Guimara~es(ČK-Jason Matthews(BAN)ŽK-Rubén Verdú,David Hopkins(VES) Fábio Guimara~es,Miandad Nazirov,2xArkadij Polyatykin,2xGeorge Boyd,Marlon Thomas,Vladislav Cernak,Liad Rosso,2xMojtaba Rezaei,Yendrick Díaz,Lukasz Guz(BAN) ) | |
10.5. | 22:00 | SK NÁŘEZ | FCB SUMPEC | 0:1 | 0:1 | Emanuél Ofori(ŽK-Scotty Beattie,Javier Marcelo Tuzzio,Lee Anderton(FCB) ) | |
10.5. | 22:00 | SPARTA MRATÍN | FC MORAVIA | 0:1 | 0:0 | Vinicius Silvado Nascimento(ČK-Nenad Dimitrijević(MOR)ŽK-Bo Stokholm,Audrius Klimavičius,Michal Dohnálek,Janne Katholm,George Ngxshe(SPM) Predrag Mijin,Robert Adlung,Dejan Knežević(MOR) ) | |
5. KOLO | 14.5. | 22:00 | FC MORAVIA | 1. FC ROSICE | 1:0 | 0:0 | Vlada Muniši -(ŽK-Predrag Mijin,Miroslav Nikolić,Robert Adlung,Dejan Knežević(MOR) Manuel Serrano,Tomáš Zahálka,Miroslav Faldyna,Daniel Sundfors(ROS) ) |
14.5. | 22:00 | FCB SUMPEC | SPARTA MRATÍN | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
14.5. | 22:00 | BANÍČEK | SK NÁŘEZ | 2:2 | 1:1 | David Ineman,Ivan Kripak - Jan Pávek,Tomáš Vašata(ŽK-Thomas Blondel(BAN) Tomáš Vašata,Jan Kratochvíl,Jamie North,Michal Penc,Richard Hruška(NÁŘ) ) | |
14.5. | 22:00 | AC YOUDA | FC VESELICE | 1:2 | 0:1 | Stefan Parszewski - Henk van der Gouw,Lukáš Džuban(ČK-Gary Casey(ACY) ŽK-Landry Martin,David Calderón Vicente,Julian Davies(ACY) Henk van der Gouw,Rubén Verdú,Francisco Javier Aranda,Adi Hatta,Victor Boussoufa,Kiran van Westerop(VES) ) | |
14.5. | 22:00 | FC ANDORIA | SPARTAS LIONS | KONTUMACE OBA 0:3 | |||
6. KOLO | 17.5. | 22:00 | 1. FC ROSICE | SPARTAS LIONS | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE |
17.5. | 22:00 | FC VESELICE | FC ANDORIA | 4:0 | 4:0 | KONTUMACE | |
17.5. | 22:00 | SK NÁŘEZ | AC YOUDA | 3:2 | 2:1 | Pavel Čáp 2,Lumír Švach - Miguel Angel Jiménez Gago,Luis Carrilero(ČK-Jan Kratochvíl(NÁŘ) David Calderón Vicente(ACY)ŽK-Lumír Švach,David Čech,Tomáš Vašata(NÁŘ) Miguel Angel Jiménez Gago,René Luijckx,Branko Cajka,Antoni Lluís Rubio(ACY) ) | |
17.5. | 22:00 | SPARTA MRATÍN | BANÍČEK | 1:2 | 0:1 | Dennis Christiansen - George Boyd 2(ČK-Jens Larsen,Michal Dohnálek(SPM) Arkadij Polyatykin(BAN)ŽK-Bo Stokholm,Michael Cila,Elad Hugirat,George Ngxshe(SPM) Mario Alberto Velazquez Montes De Oca,Miandad Nazirov,Remigius of New Dillí(BAN) ) | |
17.5. | 22:00 | FC MORAVIA | FCB SUMPEC | 1:0 | 0:0 | Mićo Stojkov -(ŽK-Mićo Stojkov,Rajko Atanacković,Pavel Kořínek,Perica Rakočević,Pat Crawley(MOR) László Móri,Ebert Américo Fronio,Javier Marcelo Tuzzio,Ianis Alin Bertotto,Chris Main(FCB) ) | |
7. KOLO | 21.5. | 22:00 | FCB SUMPEC | 1. FC ROSICE | 0:1 | 0:0 | Jan Lindr(ŽK-Stuart Sharland,Phil Abbott(FCB) Jan Lindr,Vlastimil Hudec,Miroslav Faldyna,Daniel Sundfors,Maxime Maertens(ROS) ) |
21.5. | 22:00 | BANÍČEK | FC MORAVIA | 0:1 | 0:0 | Mićo Stojkov(ČK-Vladislav Cernak(BAN) ŽK-Lukasz Guz,Mojtaba Rezaei,George Boyd(BAN) Rajko Atanacković,Alexandru Lita,Perica Rakočević(MOR) ) | |
21.5. | 22:00 | AC YOUDA | SPARTA MRATÍN | 2:2 | 2:0 | Uwa Sunday,Roberto Dionigi - Bojan Egholm 2(ČK-Miguel Angel Jiménez Gago(ACY) George Ngxshe(SPM)ŽK-Roberto Dionigi,José María Rodríguez(ACY) Rubén Horacio Malandra,Jens Ayeni,Audrius Klimavičius,Michael Caruso,Janne Katholm(SPM) ) | |
21.5. | 22:00 | FC ANDORIA | SK NÁŘEZ | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
21.5. | 22:00 | SPARTAS LIONS | FC VESELICE | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
8. KOLO | 24.5. | 22:00 | 1. FC ROSICE | FC VESELICE | 0:2 | 0:1 | Henk van der Gouw,Lukáš Džuban(ČK-Adrián Nagy,Xrisostomos Yiasemis,Marek Kroker(ROS) ŽK-Manuel Serrano,Daniel Sundfors,Václav Černý(ROS) Nicola Silvestri,David Hopkins,Adi Hatta,Victor Boussoufa(VES) ) |
24.5. | 22:00 | SK NÁŘEZ | SPARTAS LIONS | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
24.5. | 22:00 | SPARTA MRATÍN | FC ANDORIA | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
24.5. | 22:00 | FC MORAVIA | AC YOUDA | 2:1 | 0:1 | Timo Nsereko,Pat Crawley - Vicente Mérida(ŽK-Miroslav Nikolić,Henrich Bendik,Vinicius Silvado Nascimento,Dejan Knežević(MOR) José María Rodríguez,David Calderón Vicente,Roberto Dionigi(ACY) ) | |
24.5. | 22:00 | FCB SUMPEC | BANÍČEK | 0:0 | 0:0 | (ČK-Deryn MacKenzie(FCB) ŽK-Emanuél Ofori(FCB) José António Pinheiro,Liad Rosso,Arkadij Polyatykin,Thomas Blondel(BAN) ) | |
9. KOLO | 28.5. | 22:00 | BANÍČEK | 1. FC ROSICE | 3:2 | 0:1 | George Boyd,Liad Rosso,Zlatin Ivanov - Tommy Sam 2(ŽK-Liad Rosso,Bessala Nlend,Miandad Nazirov,Ronny Wisniowski,Arkadij Polyatykin,Mojtaba Rezaei(BAN) Vlastimil Hudec,Miroslav Faldyna,Danut Gurita,Tomáš Biro,Jan Lindr(ROS) ) |
28.5. | 22:00 | AC YOUDA | FCB SUMPEC | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
28.5. | 22:00 | FC ANDORIA | FC MORAVIA | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
28.5. | 22:00 | SPARTAS LIONS | SPARTA MRATÍN | KONTUMACE OBA 0:3 | |||
28.5. | 22:00 | FC VESELICE | SK NÁŘEZ | 3:2 | 2:2 | Lukáš Džuban,Henk van der Gouw,Gino Schaars - Lumír Švach 2(ČK-Chris Torres(VES) ŽK-Nicola Silvestri,Rubén Verdú,David Hopkins(VES) Lumír Švach,David Čech,Jan Kratochvíl,Jamie North(NÁŘ) ) |
Created by FRC 1.34 © PV
Copyright © Pavel Vraj 2002-4
FRC E-mail: swapper@volny.cz
FRC Homepage: www.pvland.cz/freeware
Výsledky
Aktualizace dne 11.7.2013. Počkejte až se tabulka načte!
Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | Střelci + karty | |
10. KOLO | 31.5. | 22:00 | 1. FC ROSICE | SK NÁŘEZ | 2:1 | 1:0 | Václav Černý,Ivo Procházka - Jamie North(ŽK-Václav Černý,Ivo Procházka,Vlastimil Hudec,Tomáš Zahálka,Daniel Sundfors,Marek Kroker,Maxime Maertens(ROS) David Čech(NÁŘ) ) |
31.5. | 22:00 | FC VESELICE | SPARTA MRATÍN | 1:0 | 1:0 | Pablo András García -(ČK-Adi Hatta(VES) ŽK-Pablo András García,Victor Boussoufa,Kiran van Westerop(VES) Michael Cila,Elad Hugirat,Jens Larsen,Michael Caruso,Michal Dohnálek,George Ngxshe(SPM) ) | |
31.5. | 22:00 | SPARTAS LIONS | FC MORAVIA | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
31.5. | 22:00 | FC ANDORIA | FCB SUMPEC | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
31.5. | 22:00 | AC YOUDA | BANÍČEK | 2:3 | 2:1 | Vlad Dinicu,David Calderón Vicente - Hamilton Estrada,David Ineman 2(ČK-Miandad Nazirov(BAN)ŽK-David Calderón Vicente,Darren Doherty,Luis Carrilero(ACY) Hamilton Estrada,David Ineman,Ioane Bwaabwaa,Mario Alberto Velazquez Montes De Oca,Vladislav Cernak,Lukasz Guz,Thomas Blondel,Ivan Kripak(BAN) ) | |
11. KOLO | 4.6. | 22:00 | AC YOUDA | 1. FC ROSICE | 1:2 | 0:1 | David Calderón Vicente - Jan Lindr 2(ŽK-Darren Doherty,Noé Mukeba,Miguel Angel Jiménez Gago(ACY) Jan Lindr,Manuel Serrano,Miroslav Faldyna,Marek Kroker,David Čupr(ROS) ) |
4.6. | 22:00 | BANÍČEK | FC ANDORIA | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
4.6. | 22:00 | FCB SUMPEC | SPARTAS LIONS | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
4.6. | 22:00 | FC MORAVIA | FC VESELICE | 1:2 | 0:2 | Dejan Knežević - Victor Boussoufa,Gino Schaars(ČK-Kiran van Westerop(VES)ŽK-Dejan Knežević,Predrag Mijin,Miroslav Nikolić,Perica Rakočević(MOR) Victor Boussoufa,Nicola Silvestri,Gertjan de Vries,Francisco Javier Aranda,Pablo András García,Melvin van Bronckhorst(VES) ) | |
4.6. | 22:00 | SPARTA MRATÍN | SK NÁŘEZ | 4:3 | 1:1 | Bojan Egholm 3,Michal Dohnálek - Tomáš Vašata 3(ČK-Janne Katholm(SPM) ŽK-Michal Dohnálek,Elad Hugirat,Neil Reynolds,George Ngxshe(SPM) Tomáš Vašata,David Čech,Jan Kratochvíl,Jamie North(NÁŘ) ) | |
12. KOLO | 7.6. | 22:00 | 1. FC ROSICE | SPARTA MRATÍN | 0:1 | 0:0 | Thomas Markussen(ČK-Neil Reynolds(SPM)ŽK-Manuel Serrano,Miroslav Faldyna,Marek Kroker,Václav Černý(ROS) Bo Stokholm,Aleksandr Suvak,Michal Dohnálek(SPM) ) |
7.6. | 22:00 | SK NÁŘEZ | FC MORAVIA | 1:1 | 0:0 | Jan Pávek - Giovanni Abate(ŽK-Jan Kratochvíl,Tomáš Vašata(NÁŘ) Nenad Dimitrijević,Costel Tames,Vlada Muniši,Daniel Wycisk(MOR) ) | |
7.6. | 22:00 | FC VESELICE | FCB SUMPEC | 2:1 | 1:0 | Henk van der Gouw,Gino Schaars - Emanuél Ofori(ŽK-Nicola Silvestri,Rubén Verdú,Lukáš Džuban,David Hopkins,Victor Boussoufa,Chris Torres(VES) László Móri,Paul Hulse,Deryn MacKenzie,Phil Abbott(FCB) ) | |
7.6. | 22:00 | SPARTAS LIONS | BANÍČEK | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
7.6. | 22:00 | FC ANDORIA | AC YOUDA | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
13. KOLO | 11.6. | 22:00 | FC ANDORIA | 1. FC ROSICE | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE |
11.6. | 22:00 | AC YOUDA | SPARTAS LIONS | KONTUMACE OBA 0:3 | |||
11.6. | 22:00 | BANÍČEK | FC VESELICE | 1:0 | 1:0 | George Boyd -(ŽK-Bessala Nlend,Miandad Nazirov,José António Pinheiro,Arkadij Polyatykin,David Ineman(BAN) Nicola Silvestri,Gertjan de Vries,Francisco Javier Aranda,Adi Hatta,Victor Boussoufa,Kiran van Westerop(VES) ) | |
11.6. | 22:00 | FCB SUMPEC | SK NÁŘEZ | 2:1 | 1:0 | Deryn MacKenzie,Phil Abbott - Pavel Čáp(ŽK-Deryn MacKenzie,Phil Abbott,Lee Anderton(FCB) Jan Kratochvíl,Tomáš Vašata(NÁŘ) ) | |
11.6. | 22:00 | FC MORAVIA | SPARTA MRATÍN | 1:0 | 0:0 | Giovanni Abate -(ŽK-Pat Crawley,Daniel Wycisk,Mićo Stojkov(MOR) Bogdan Niculescu,Jens Larsen,Michael Caruso,Dennis Christiansen(SPM) ) | |
14. KOLO | 14.6. | 22:00 | 1. FC ROSICE | FC MORAVIA | 1:2 | 0:1 | Patrik Poborský - Pat Crawley,Daniel Wycisk(ŽK-Vlastimil Hudec,Danut Gurita,Marek Kroker,Václav Černý,Daniel Sundfors(ROS) Pat Crawley,Daniel Wycisk,Nenad Dimitrijević,Mićo Stojkov(MOR) ) |
14.6. | 22:00 | SPARTA MRATÍN | FCB SUMPEC | 1:2 | 0:1 | Hlias Chaniotakis - Carlos Erwin Lopez 2(ŽK-Bo Stokholm,Aleksandr Suvak,Jens Larsen,Jacob Poulsen,Janne Katholm,John Charles(SPM) Carlos Erwin Lopez,László Móri,Javier Marcelo Tuzzio,Chris Main(FCB) ) | |
14.6. | 22:00 | SK NÁŘEZ | BANÍČEK | 0:1 | 0:1 | Ivan Kripak(ŽK-David Čech,Jan Kratochvíl,Jamie North,Lumír Švach(NÁŘ) Mario Alberto Velazquez Montes De Oca,Bessala Nlend,Ronny Wisniowski,Arkadij Polyatykin,David Ineman(BAN) ) | |
14.6. | 22:00 | FC VESELICE | AC YOUDA | 1:0 | 1:0 | Henk van der Gouw -(ŽK-Henk van der Gouw,Nicola Silvestri,Rubén Verdú,Francisco Javier Aranda,Adi Hatta,Chris Torres(VES) René Luijckx,Darren Doherty,Antoni Lluís Rubio,David Calderón Vicente,Miguel Angel Jiménez Gago(ACY) ) | |
14.6. | 22:00 | SPARTAS LIONS | FC ANDORIA | KONTUMACE OBA 0:3 | |||
15. KOLO | 18.6. | 22:00 | SPARTAS LIONS | 1. FC ROSICE | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE |
18.6. | 22:00 | FC ANDORIA | FC VESELICE | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
18.6. | 22:00 | AC YOUDA | SK NÁŘEZ | 1:2 | 1:1 | David Calderón Vicente - Lukáš Knakal,Václav Pilík(ŽK-José María Rodríguez,René Luijckx,Robert Badea(ACY) David Čech,Jan Kratochvíl,Michal Penc(NÁŘ) ) | |
18.6. | 22:00 | BANÍČEK | SPARTA MRATÍN | 1:0 | 0:0 | Ivan Kripak -(ČK-Aleksandr Suvak(SPM)ŽK-Ivan Kripak,Bessala Nlend,Ronny Wisniowski,Arkadij Polyatykin(BAN) Elad Hugirat,Neil Reynolds,Michal Dohnálek,George Ngxshe(SPM) ) | |
18.6. | 22:00 | FCB SUMPEC | FC MORAVIA | 0:1 | 0:0 | Perica Rakočević(ŽK-Romas Pacevičius,Phil Abbott(FCB) Miroslav Nikolić,Pavel Kořínek,Alexandru Lita,Vinicius Silvado Nascimento,Mićo Stojkov(MOR) ) | |
16. KOLO | 2.7. | 22:00 | 1. FC ROSICE | FCB SUMPEC | 0:0 | 0:0 | (ŽK-Vlastimil Hudec,Tomáš Zahálka,Jan Lindr(ROS) László Móri,Scotty Beattie,Paul Hulse,Carlos Erwin Lopez,Emanuél Ofori(FCB) ) |
2.7. | 22:00 | FC MORAVIA | BANÍČEK | 0:0 | 0:0 | (ČK-Timo Nsereko(MOR) ŽK-Miroslav Nikolić,Vinicius Silvado Nascimento,Mićo Stojkov(MOR) Ioane Bwaabwaa,Fábio Guimara~es,Arkadij Polyatykin,George Boyd,David Ineman(BAN) ) | |
2.7. | 22:00 | SPARTA MRATÍN | AC YOUDA | 1:0 | 0:0 | George Ngxshe -(ČK-Luis Carrilero(ACY)ŽK-George Ngxshe,Michael Cila,Alan Lally,Neil Reynolds,Marko Malovan(SPM) Paulius Jakaitis,Roberto Dionigi(ACY) ) | |
2.7. | 22:00 | SK NÁŘEZ | FC ANDORIA | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
2.7. | 22:00 | FC VESELICE | SPARTAS LIONS | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
17. KOLO | 5.7. | 22:00 | FC VESELICE | 1. FC ROSICE | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE |
5.7. | 22:00 | SPARTAS LIONS | SK NÁŘEZ | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
5.7. | 22:00 | FC ANDORIA | SPARTA MRATÍN | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
5.7. | 22:00 | AC YOUDA | FC MORAVIA | 0:2 | 0:2 | Daniel Wycisk,Clifton Bhagirath(ŽK-José María Rodríguez,Andy Meredith,René Luijckx,Darren Doherty,Sergio Herrero,Miguel Angel Jiménez Gago(ACY) Daniel Wycisk,Predrag Mijin,Fatihhan Makosso,Nenad Dimitrijević,Pat Crawley(MOR) ) | |
5.7. | 22:00 | BANÍČEK | FCB SUMPEC | 2:1 | 2:0 | Zlatin Ivanov,Ivan Kripak - Lee Anderton(ŽK-Ivan Kripak,Miandad Nazirov,Fábio Guimara~es(BAN) Romas Pacevičius(FCB) ) | |
18. KOLO | 9.7. | 22:00 | 1. FC ROSICE | BANÍČEK | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE |
9.7. | 22:00 | FCB SUMPEC | AC YOUDA | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
9.7. | 22:00 | FC MORAVIA | FC ANDORIA | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
9.7. | 22:00 | SPARTA MRATÍN | SPARTAS LIONS | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
9.7. | 22:00 | SK NÁŘEZ | FC VESELICE | 1:2 | 1:1 | Jan Rygel - Gino Schaars,Karl Boylan(ČK-Radek Josefík(NÁŘ) ŽK-Jan Kratochvíl,Tomáš Vašata(NÁŘ) Joos van Dooren,Dagoberto de Souza Andrade,David Hopkins,Inaki Guerao Mayoral,Chris Torres(VES) ) |
Created by FRC 1.34 © PV
Copyright © Pavel Vraj 2002-4
FRC E-mail: swapper@volny.cz
FRC Homepage: www.pvland.cz/freeware