Výsledky
Výsledky
Aktualizace dne 7.8.2010. Počkejte až se tabulka načte!
Created by FRC 1.34 © PV
Kolo
Datum
Čas
Domácí
Hosté
Skóre
Střelci + karty
1. KOLO
25.6.
22:00
FC NIC
SK LIPOVÁ-LÁZNĚ
3:0
3:0
KONTUMACE
25.6.
22:00
F.C. GERY
RL TIGERS PRAHA
2:1
0:1
Aleš Baroš,František Kovalík - Jindřich Hájek(ČK-Christopher Schütz,Roman Jirsák(GER) ŽK-Aleš Baroš,František Kovalík,David Hlavatý,Stanislav Psotny,Tofi Williams,Christopher Schütz,Milan Vrána,Roman Jirsák,Jiří Sivok,Michal Mrázek,Pavel Žižka,Ladislav Hubáček(GER) 2xMiloš Baranek,2xZdeněk Vlk,2xDaniel Caraiman,3xPetr Galajda,Lubomír Holomek,2xPaul Camilleri,Tomáš Švec,Radek Hort(RLT) )
25.6.
22:00
AC MLADA BOLESLAV
FC BRILANTIS
KONTUMACE OBA 0:3
25.6.
22:00
FC SADLOVO 2005
NO BOOST
1:0
1:0
Václav Škoda -(ŽK-Václav Škoda,Michal Rondzik,Aleš Poláček(SAD) 2xPetr Vorel,Robert Nalepa,Tomáš König,Pavel Žižka,Vasil Vandelia(BOO) )
25.6.
22:00
AC SPARTA PRAHA FOTBAL A,S
TJ SOKOL TRHOVA KAMENICE
0:3
0:3
KONTUMACE
2. KOLO
29.6.
22:00
SK LIPOVÁ-LÁZNĚ
TJ SOKOL TRHOVA KAMENICE
0:3
0:3
KONTUMACE
29.6.
22:00
NO BOOST
AC SPARTA PRAHA FOTBAL A,S
3:0
3:0
KONTUMACE
29.6.
22:00
FC BRILANTIS
FC SADLOVO 2005
1:3
1:0
Harold Guillermo Parra - Johan Vandiepenbeeck 2,Tomáš Švec(ŽK-Pavel Ševinský(BRI) Johan Vandiepenbeeck,Michal Rondzik(SAD) )
29.6.
22:00
RL TIGERS PRAHA
AC MLADA BOLESLAV
3:0
3:0
KONTUMACE
29.6.
22:00
FC NIC
F.C. GERY
2:3
2:0
Pavel Procházka 2 - Christopher Schütz,Petr Púčala 2(ŽK-2xPavel Procházka,Régis Cools,2xTomáš Metelka,Vladislav Cizek(NIC) Christopher Schütz,Milan Vrána,Vedran Nys,Henry Lamana,Aleš Baroš(GER) )
3. KOLO
2.7.
22:00
F.C. GERY
SK LIPOVÁ-LÁZNĚ
3:0
3:0
KONTUMACE
2.7.
22:00
AC MLADA BOLESLAV
FC NIC
0:3
0:3
KONTUMACE
2.7.
22:00
FC SADLOVO 2005
RL TIGERS PRAHA
0:3
0:3
KONTUMACE
2.7.
22:00
AC SPARTA PRAHA FOTBAL A,S
FC BRILANTIS
0:3
0:3
KONTUMACE
2.7.
22:00
TJ SOKOL TRHOVA KAMENICE
NO BOOST
0:2
0:1
Zdeněk Sivok,Adrian Švach(ŽK-Roman Rygel,Arnold van den Ban,2xRoland Reich,Sebastian Jackiewicz,Jan Suchý,Vladimír Svoboda,Craig O'Grady,Tyrone Allan,Jan Vlk(KAM) Pavel Spáčil,Nabil Queirós,Rogério Felisberto Fernandes,Václav Mucha(BOO) )
4. KOLO
6.7.
22:00
SK LIPOVÁ-LÁZNĚ
NO BOOST
0:3
0:3
KONTUMACE
6.7.
22:00
FC BRILANTIS
TJ SOKOL TRHOVA KAMENICE
2:3
1:2
Michal Miller,Aleš Brunclík - Roman Rygel,Vilius Laibinis,Anderson Bahia Santos Via(ŽK-Jan Kalousek,Harold Guillermo Parra(BRI) Jan Barcal,Tyrone Allan,Roland Reich,Elder José Escobar Sorto(KAM) )
6.7.
22:00
RL TIGERS PRAHA
AC SPARTA PRAHA FOTBAL A,S
3:0
3:0
KONTUMACE
6.7.
22:00
FC NIC
FC SADLOVO 2005
0:3
0:2
Johan Vandiepenbeeck,Marek Daněk,Tomas Šegžda(ŽK-Vladislav Cizek,Yksel Phiri,David Kisel(NIC) Marek Daněk,Radim Vrána,Michal Rondzik,Jan Jurčík,Václav Škoda(SAD) )
6.7.
22:00
F.C. GERY
AC MLADA BOLESLAV
KONTUMACE OBA 0:3
5. KOLO
9.7.
22:00
AC MLADA BOLESLAV
SK LIPOVÁ-LÁZNĚ
KONTUMACE OBA 0:3
9.7.
22:00
FC SADLOVO 2005
F.C. GERY
0:3
0:3
KONTUMACE
9.7.
22:00
AC SPARTA PRAHA FOTBAL A,S
FC NIC
0:3
0:3
9.7.
22:00
TJ SOKOL TRHOVA KAMENICE
RL TIGERS PRAHA
1:2
0:1
Sebastian Jackiewicz - Maciej Lettieri,Pavel Divecký(ŽK-George Vaughan,Dan Talnar,Arnold van den Ban,Sorin Tudose(KAM) David Karal,Radek Hort,Daniel Trandafir,Lukáš Müller(RLT) )
9.7.
22:00
NO BOOST
FC BRILANTIS
2:0
0:0
Thomas Oren 2 -(ŽK-Pavel Spáčil,Pablo Barrionuevo,Tom Meert,Rogério Felisberto Fernandes(BOO) Luboš Šilhan(BRI) )
6. KOLO
13.7.
22:00
SK LIPOVÁ-LÁZNĚ
FC BRILANTIS
0:3
0:3
KONTUMACE
13.7.
22:00
RL TIGERS PRAHA
NO BOOST
0:1
0:0
Temuri Gabor(ŽK-Daniel Trandafir,Alan Lavis,Paul Camilleri(RLT) Pavel Spáčil,Pablo Barrionuevo,Tom Meert,Rogério Felisberto Fernandes(BOO) )
13.7.
22:00
FC NIC
TJ SOKOL TRHOVA KAMENICE
2:2
1:0
Milan Němec,Régis Cools - Raymond Wilnis,Lukasz Daszek(ČK-Grzegorz Gajtkowski(NIC) ŽK-Milan Němec,Vladislav Cizek,Yksel Phiri,Tomáš Metelka(NIC) Craig O'Grady,Jan Vlk,Sebastian Jackiewicz(KAM) )
13.7.
22:00
F.C. GERY
AC SPARTA PRAHA FOTBAL A,S
3:0
3:0
KONTUMACE
13.7.
22:00
AC MLADA BOLESLAV
FC SADLOVO 2005
0:3
0:3
KONTUMACE
7. KOLO
16.7.
22:00
FC SADLOVO 2005
SK LIPOVÁ-LÁZNĚ
3:0
3:0
KONTUMACE
16.7.
22:00
AC SPARTA PRAHA FOTBAL A,S
AC MLADA BOLESLAV
KONTUMACE OBA 0:3
16.7.
22:00
TJ SOKOL TRHOVA KAMENICE
F.C. GERY
2:0
2:0
Sorin Tudose 2 -(ČK-Aleš Baroš(GER)ŽK-Sorin Tudose,Milan Kolář,Dan Talnar,Craig O'Grady,Sebastian Jackiewicz(KAM) Jeff Sutton,Stanislav Psotny,Luís Filipe Leal,Tomáš Kordula,František Kovalík,Tofi Williams(GER) )
16.7.
22:00
NO BOOST
FC NIC
4:2
1:1
Adrian Švach,Nabil Queirós,Thomas Oren,Václav Mucha - Gorka Casanova,Martin Ruiz(ŽK-Pavel Spáčil,Pablo Barrionuevo,Rogério Felisberto Fernandes(BOO) Pavel Procházka(NIC) )
16.7.
22:00
FC BRILANTIS
RL TIGERS PRAHA
1:2
1:2
Martin Blažek - Pawel Wacek 2(ŽK-Pavel Ševinský(BRI) David Karal,Daniel Trandafir,Paul Camilleri,Alan Lavis,Adam Olszewski(RLT) )
8. KOLO
27.7.
22:00
SK LIPOVÁ-LÁZNĚ
RL TIGERS PRAHA
0:3
0:3
KONTUMACE
27.7.
22:00
FC NIC
FC BRILANTIS
0:1
0:1
Martin Blažek(ŽK-Lander Verbiest,Neven Roglic,Ladislav Kroupa,Michael Ziervogel(NIC) Karel Vorel(BRI) )
27.7.
22:00
F.C. GERY
NO BOOST
0:3
0:3
Michal Němec,Adrian Švach,Thomas Oren(ČK-Henry Lamana,Tofi Williams(GER) ŽK-Milan Vrána,Stanislav Psotny,Stanislav Bandalovski,František Kovalík,Pavel Žižka(GER) Petr Vorel,Pablo Barrionuevo(BOO) )
27.7.
22:00
AC MLADA BOLESLAV
TJ SOKOL TRHOVA KAMENICE
0:3
0:3
KONTUMACE
27.7.
22:00
FC SADLOVO 2005
AC SPARTA PRAHA FOTBAL A,S
3:0
3:0
KONTUMACE
9. KOLO
30.7.
22:00
AC SPARTA PRAHA FOTBAL A,S
SK LIPOVÁ-LÁZNĚ
KONTUMACE OBA 0:3
30.7.
22:00
TJ SOKOL TRHOVA KAMENICE
FC SADLOVO 2005
1:1
1:1
Johan Vandiepenbeeck - Johan Vandiepenbeeck(ŽK-Vladimír Svoboda,Roland Reich,Jan Suchý(KAM) )
30.7.
22:00
NO BOOST
AC MLADA BOLESLAV
3:0
3:0
KONTUMACE
30.7.
22:00
FC BRILANTIS
F.C. GERY
2:1
1:0
Michal Miller,Aleš Brunclík - Petr Púčala(ŽK-Luboš Šilhan(BRI) Petr Púčala,Lukasz Lukasiewicz,Stanislav Bandalovski,Tomáš Kordula(GER) )
30.7.
22:00
RL TIGERS PRAHA
FC NIC
1:0
0:0
Copain Vandoorne -(ŽK-Jan Zápotočný,Daniel Trandafir,Radek Kulvajt,Paul Camilleri,Tomáš Švec,Adam Olszewski(RLT) )
Výsledky
Aktualizace dne 2.9.2010. Počkejte až se tabulka načte!
Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | Střelci + karty | |
10. KOLO | 3.8. | 22:00 | SK LIPOVÁ-LÁZNĚ | FC NIC | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE |
3.8. | 22:00 | RL TIGERS PRAHA | F.C. GERY | 2:2 | 0:0 | Copain Vandoorne 2 - Ladislav Hubáček,Jan Janeček(ŽK-Miloš Baranek,Milan Mácha,Paul Camilleri(RLT) Ladislav Hubáček,Gaolo Falasii,Vedran Nys,Aleš Baroš(GER) ) | |
3.8. | 22:00 | FC BRILANTIS | AC MLADA BOLESLAV | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
3.8. | 22:00 | NO BOOST | FC SADLOVO 2005 | 0:1 | 0:0 | Martin Čoupek(ŽK-Pavel Spáčil,Martin Matušovič,Tom Meert,Jiří Volek,Michal Leňko(BOO) Martin Čoupek,Václav Škoda(SAD) ) | |
3.8. | 22:00 | TJ SOKOL TRHOVA KAMENICE | AC SPARTA PRAHA FOTBAL A,S | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
11. KOLO | 6.8. | 22:00 | TJ SOKOL TRHOVA KAMENICE | SK LIPOVÁ-LÁZNĚ | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE |
6.8. | 22:00 | AC SPARTA PRAHA FOTBAL A,S | NO BOOST | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
6.8. | 22:00 | FC SADLOVO 2005 | FC BRILANTIS | 3:1 | 2:0 | Tomáš Švec,Johan Vandiepenbeeck,Marek Daněk - Aleš Brunclík(ŽK-Johan Vandiepenbeeck,Radim Vrána,Michal Rondzik,Aleš Poláček,Jan Jurčík(SAD) Karel Vorel,Jan Kalousek(BRI) ) | |
6.8. | 22:00 | AC MLADA BOLESLAV | RL TIGERS PRAHA | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
6.8. | 22:00 | F.C. GERY | FC NIC | 3:2 | 1:1 | Aleš Baroš,Christopher Schütz,Jan Janeček - Milan Němec,Régis Cools(ČK-Christopher Schütz(GER) ŽK-Aleš Baroš,Alexandru Chivescu,Garip Buril,Tofi Williams(GER) Milan Němec,Régis Cools,Grzegorz Gajtkowski,Yksel Phiri,Pavel Procházka(NIC) ) | |
12. KOLO | 10.8. | 22:00 | SK LIPOVÁ-LÁZNĚ | F.C. GERY | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE |
10.8. | 22:00 | FC NIC | AC MLADA BOLESLAV | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
10.8. | 22:00 | RL TIGERS PRAHA | FC SADLOVO 2005 | 1:0 | 0:0 | Tiberiu Badea -(ČK-Radek Hort(RLT) ŽK-David Karal,František Šilhavý,Miloš Baranek,Petr Galajda,Lukáš Müller(RLT) ) | |
10.8. | 22:00 | FC BRILANTIS | AC SPARTA PRAHA FOTBAL A,S | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
10.8. | 22:00 | NO BOOST | TJ SOKOL TRHOVA KAMENICE | 3:2 | 0:1 | Václav Mucha,Adrian Švach,Thomas Oren - Sebastian Jackiewicz,Roland Reich(ŽK-Václav Mucha,Pavel Spáčil,Robert Nalepa,Nabil Queirós,Pavel Žižka(BOO) Sebastian Jackiewicz,Roland Reich,Dan Talnar,Arnold van den Ban(KAM) ) | |
13. KOLO | 13.8. | 22:00 | NO BOOST | SK LIPOVÁ-LÁZNĚ | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE |
13.8. | 22:00 | TJ SOKOL TRHOVA KAMENICE | FC BRILANTIS | 0:1 | 0:0 | Aleš Brunclík(ŽK-Vladimír Svoboda,Yaw Augusto,Pavel Štajner,Arnold van den Ban,Jan Vlk,Jan Suchý(KAM) Luboš Šilhan,Jan Kalousek(BRI) ) | |
13.8. | 22:00 | AC SPARTA PRAHA FOTBAL A,S | RL TIGERS PRAHA | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
13.8. | 22:00 | FC SADLOVO 2005 | FC NIC | 2:0 | 0:0 | Václav Škoda,Marek Daněk -(ŽK-Michal Rondzik,Aleš Poláček(SAD) Grzegorz Gajtkowski,Neven Roglic,Milan Němec(NIC) ) | |
13.8. | 22:00 | AC MLADA BOLESLAV | F.C. GERY | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
14. KOLO | 17.8. | 22:00 | SK LIPOVÁ-LÁZNĚ | AC MLADA BOLESLAV | KONTUMACE OBA 0:3 | ||
17.8. | 22:00 | F.C. GERY | FC SADLOVO 2005 | 0:2 | 0:0 | Darius Schober,Tomáš Švec(ŽK-Lukasz Lukasiewicz,Stanislav Bandalovski,František Kovalík,Tofi Williams(GER) Michal Rondzik,Rudolf Tobolík,Aleš Poláček,Jan Mrázek(SAD) ) | |
17.8. | 22:00 | FC NIC | AC SPARTA PRAHA FOTBAL A,S | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
17.8. | 22:00 | RL TIGERS PRAHA | TJ SOKOL TRHOVA KAMENICE | 4:2 | 0:0 | Petr Gavula,Pavel Divecký,Pawel Wacek 2 - Vilius Laibinis 2(ŽK-Alan Lavis,Paul Camilleri(RLT) Jan Vlk,Sorin Tudose(KAM) ) | |
17.8. | 22:00 | FC BRILANTIS | NO BOOST | 0:2 | 0:1 | Thomas Oren,Gökdeniz Kayaalp(ŽK-Pavel Ševinský(BRI) Gökdeniz Kayaalp,Petr Vorel,Pavel Žižka,Václav Mucha(BOO) ) | |
15. KOLO | 20.8. | 22:00 | FC BRILANTIS | SK LIPOVÁ-LÁZNĚ | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE |
20.8. | 22:00 | NO BOOST | RL TIGERS PRAHA | 0:0 | 0:0 | (ČK-Robert Nalepa(BOO) ŽK-Pavel Spáčil,Pablo Barrionuevo,Rogério Felisberto Fernandes(BOO) Kamil Predota,Radek Hort,Radek Kulvajt,Alan Lavis,Pawel Wacek(RLT) ) | |
20.8. | 22:00 | TJ SOKOL TRHOVA KAMENICE | FC NIC | 2:0 | 0:0 | Sebastian Jackiewicz,Jan Suchý -(ČK-Dan Talnar(KAM) ŽK-Jan Suchý,Pavel Štajner,Tyrone Allan,Jan Vlk(KAM) Vladislav Cizek,Milan Němec,Pavel Procházka(NIC) ) | |
20.8. | 22:00 | AC SPARTA PRAHA FOTBAL A,S | F.C. GERY | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
20.8. | 22:00 | FC SADLOVO 2005 | AC MLADA BOLESLAV | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
16. KOLO | 24.8. | 22:00 | SK LIPOVÁ-LÁZNĚ | FC SADLOVO 2005 | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE |
24.8. | 22:00 | AC MLADA BOLESLAV | AC SPARTA PRAHA FOTBAL A,S | KONTUMACE OBA 0:3 | |||
24.8. | 22:00 | F.C. GERY | TJ SOKOL TRHOVA KAMENICE | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
24.8. | 22:00 | FC NIC | NO BOOST | 3:4 | 0:2 | Grzegorz Gajtkowski,Neven Roglic,avel Procházka - Thomas Oren 2,Michal Němec,Adrian Švach(ŽK-Petr Vorel,Pablo Barrionuevo,Tom Meert,Rogério Felisberto Fernandes(BOO) ) | |
24.8. | 22:00 | RL TIGERS PRAHA | FC BRILANTIS | 1:0 | 0:0 | Pawel Wacek -(ČK-Paul Camilleri(RLT) ŽK-Daniel Trandafir,Petr Galajda,David Karal(RLT) Pavel Ševinský,Luboš Šilhan(BRI) ) | |
17. KOLO | 27.8. | 22:00 | RL TIGERS PRAHA | SK LIPOVÁ-LÁZNĚ | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE |
27.8. | 22:00 | FC BRILANTIS | FC NIC | 1:0 | 1:0 | Gary Hawkins -(ŽK-Jan Kalousek(BRI) Radim Filipko,Vladislav Cizek,Ladislav Kroupa,Vitali Dinov(NIC) ) | |
27.8. | 22:00 | NO BOOST | F.C. GERY | 6:2 | 3:2 | Michal Němec 4,Thomas Oren,Adrian Švach - Slavomír Macháň,Kevin Fonoti(ŽK-Petr Vorel,Pablo Barrionuevo(BOO) Kevin Fonoti,Constantin Nitu,Gaolo Falasii,Bartosz Bronowicki,Tomáš Kordula,Álvaro García(GER) ) | |
27.8. | 22:00 | TJ SOKOL TRHOVA KAMENICE | AC MLADA BOLESLAV | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
27.8. | 22:00 | AC SPARTA PRAHA FOTBAL A,S | FC SADLOVO 2005 | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
18. KOLO | 31.8. | 22:00 | SK LIPOVÁ-LÁZNĚ | AC SPARTA PRAHA FOTBAL A,S | KONTUMACE OBA 0:3 | ||
31.8. | 22:00 | FC SADLOVO 2005 | TJ SOKOL TRHOVA KAMENICE | 1:0 | 0:0 | Darius Schober -(ŽK-Tomáš Richter,Aleš Poláček(SAD) Dan Talnar,Arnold van den Ban,Raymond Wilnis,Sorin Tudose(KAM) ) | |
31.8. | 22:00 | AC MLADA BOLESLAV | NO BOOST | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
31.8. | 22:00 | F.C. GERY | FC BRILANTIS | 0:2 | 0:0 | Aleš Brunclík,Michal Miller(ČK-František Kovalík(GER) ŽK-Gaolo Falasii,Miloslav Sedláček,Georgi Sokolov(GER) Pavel Kalivoda,Pavel Ševinský(BRI) ) | |
31.8. | 22:00 | FC NIC | RL TIGERS PRAHA | 0:3 | 0:1 | Adam Olszewski 3(ČK-Milan Němec(NIC) ŽK-Grzegorz Gajtkowski,Yksel Phiri,Régis Cools(NIC) David Karal,Daniel Trandafir,Paul Camilleri(RLT) ) |
Copyright © Pavel Vraj 2002-4
FRC E-mail: swapper@volny.cz
FRC Homepage: www.pvland.cz/freeware