Výsledky
Výsledky
Aktualizace dne 1.12.2010. Počkejte až se tabulka načte!
Created by FRC 1.34 © PV
Kolo
Datum
Čas
Domácí
Hosté
Skóre
Střelci + karty
1. KOLO
1.10.
22:00
avareal
1.FC Cerhenice
0:3
0:3
KONTUMACE
1.10.
22:00
Wellweak
fc puerto rico
3:0
3:0
KONTUMACE
1.10.
22:00
start avion
FC ivos 14
0:3
0:3
KONTUMACE
1.10.
22:00
Fantastic Star
HC buzny
0:3
0:3
KONTUMACE
1.10.
22:00
Union Vršovice
SK Moravská Slavia Brno
2:1
1:1
Zdeněk Dombi,Jan Lafata - Fernando Patrici Astudillo Pavez(ČK-Pavel Bartek,2xRadim Palát(VRŠ) ŽK-2xDavid Semerák,3xMichal Hrotek,5xViorel Baldovin,2xEmil Limberský,2xRadim Vašek,2xPavel Bartek,Radek Gross,Radim Palát,2xJan Filipko(VRŠ) )
2. KOLO
5.10.
22:00
1.FC Cerhenice
SK Moravská Slavia Brno
2:0
1:0
Lukáš Rosa 2 -(ČK-Jiří Grznár(CER) ŽK-Lukáš Rosa,4xJardel Machado,4xDalibor Lepsa,2xMarkell Shubin,3xJuan Manuel Herner,2xOtakar Karal,Johan Smet,2xRadek Kučera,Petr Ottmar,Martin Berger,Radek Bolf,Jan Tobolík(CER) )
5.10.
22:00
HC buzny
Union Vršovice
0:2
0:0
Kamil Zapletal,Aleš Šírl(ČK-Amengol Morales(BUZ) ŽK-2xLukáš Houšť,Jaroslaw Wasilewski,Ben Moir,2xRostislav Stefanech,Lauras Bertašius,Richard Isakowitz,Andrei Kratky,Davide Lazzari,Troyan Ivanov(BUZ) Pavel Bartek,Cheng Kwok Pui,Radim Palát,Michal Hrotek(VRŠ) )
5.10.
22:00
FC ivos 14
Fantastic Star
3:0
3:0
KONTUMACE
5.10.
22:00
fc puerto rico
start avion
KONTUMACE OBA 0:3
5.10.
22:00
avareal
Wellweak
0:3
0:3
KONTUMACE
3. KOLO
8.10.
22:00
Wellweak
1.FC Cerhenice
2:0
1:0
Pierre Jean Brunashe 2 -(ŽK-2xJosef Pilař,2xCornel Militaru,2xFrederik Merckx,2xRolandas Ke.rys,2xAntônio Carlos Dias de Paula,Piotr Cichy,2xMantas Butkus,Chris Easton,2xRoman Mynář,Josef Opravil,Pitshou Tokala(WEL) Aleš Fenin,Fabrizio Zotti,Jan Tobolík,Osman Negatu(CER) )
8.10.
22:00
start avion
avareal
KONTUMACE OBA 0:3
8.10.
22:00
Fantastic Star
fc puerto rico
KONTUMACE OBA 0:3
8.10.
22:00
Union Vršovice
FC ivos 14
2:0
1:0
Jan Lafata 2 -(ŽK-Josef Flachbart,Pavel Bartek,Marián Rolko,Viorel Baldovin,Emil Limberský(VRŠ) Marek Kocourek,2xMartin Ulich,Jan Špit,Mateusz Michalak,Martin Slepička,Michal Jakus,Horst Smutný,Marián Kaplan(IVO) )
8.10.
22:00
SK Moravská Slavia Brno
HC buzny
1:0
1:0
Štěpán Neuwirth -(ŽK-Richard Isakowitz,Ben Moir,Andrei Kratky,Lauras Bertašius(BUZ) )
4. KOLO
12.10.
22:00
1.FC Cerhenice
HC buzny
2:0
1:0
Kris Severeyns,Martin Berger -(ŽK-Kris Severeyns,Jardel Machado,Fabrizio Zotti,Jan Tobolík,Juan Manuel Herner(CER) Amengol Morales,Kenny Drulovic,Brent Phelan,Geoff Hill(BUZ) )
12.10.
22:00
FC ivos 14
SK Moravská Slavia Brno
0:2
0:0
Štěpán Neuwirth,Tomáš Černín(ŽK-Zdeněk Pikl,Martin Ulich,Horst Smutný(IVO) )
12.10.
22:00
fc puerto rico
Union Vršovice
0:3
0:3
KONTUMACE
12.10.
22:00
avareal
Fantastic Star
KONTUMACE OBA 0:3
12.10.
22:00
Wellweak
start avion
3:0
3:0
KONTUMACE
5. KOLO
15.10.
22:00
start avion
1.FC Cerhenice
0:3
0:3
KONTUMACE
15.10.
22:00
Fantastic Star
Wellweak
0:3
0:3
KONTUMACE
15.10.
22:00
Union Vršovice
avareal
3:0
3:0
KONTUMACE
15.10.
22:00
SK Moravská Slavia Brno
fc puerto rico
3:0
3:0
KONTUMACE
15.10.
22:00
HC buzny
FC ivos 14
3:1
2:1
Scott Samson 2,Maico van Engelen - Tomáš Sedlák(ŽK-Scott Samson,Lukáš Houšť,Will Puna(BUZ) Marek Kocourek,Michal Lukáš(IVO) )
6. KOLO
19.10.
22:00
1.FC Cerhenice
FC ivos 14
3:0
2:0
Martin Berger 3 -(ŽK-Martin Berger,Vladimír Blaha,Fabrizio Zotti,Jan Tobolík,Juan Manuel Herner(CER) Zdeněk Pikl,Horst Smutný(IVO) )
19.10.
22:00
fc puerto rico
HC buzny
0:3
0:3
KONTUMACE
19.10.
22:00
avareal
SK Moravská Slavia Brno
0:3
0:3
KONTUMACE
19.10.
22:00
Wellweak
Union Vršovice
1:0
0:0
Pitshou Tokala -(ČK-Frederik Merckx(WEL) ŽK-Pitshou Tokala,Piotr Cichy,Josef Opravil,Georgi Vandev,Antônio Carlos Dias de Paula,Pierre Jean Brunashe(WEL) David Semerák,Radek Gross,Jiří Fujerík,Radim Palát,Michal Hrotek,Emil Limberský,Radim Vašek(VRŠ) )
19.10.
22:00
start avion
Fantastic Star
KONTUMACE OBA 0:3
7. KOLO
22.10.
22:00
Fantastic Star
1.FC Cerhenice
0:3
0:3
KONTUMACE
22.10.
22:00
Union Vršovice
start avion
3:0
3:0
KONTUMACE
22.10.
22:00
SK Moravská Slavia Brno
Wellweak
1:3
0:1
Filip Hanus - Chris Easton 2,Pitshou Tokala(ŽK-Pitshou Tokala,Josef Opravil,Roman Mynář,Antônio Carlos Dias de Paula(WEL) )
22.10.
22:00
HC buzny
avareal
3:0
3:0
KONTUMACE
22.10.
22:00
FC ivos 14
fc puerto rico
3:0
3:0
KONTUMACE
8. KOLO
26.10.
22:00
1.FC Cerhenice
fc puerto rico
3:0
3:0
KONTUMACE
26.10.
22:00
avareal
FC ivos 14
0:3
0:3
KONTUMACE
26.10.
22:00
Wellweak
HC buzny
1:0
0:0
Pierre Jean Brunashe -(ČK-Roman Mynář(WEL) ŽK-Pierre Jean Brunashe,Josef Opravil,Georgi Vandev,Todor Georgiev,Frederik Merckx,Antônio Carlos Dias de Paula(WEL) Geoff Hill,Lukáš Houšť(BUZ) )
26.10.
22:00
start avion
SK Moravská Slavia Brno
0:3
0:3
KONTUMACE
26.10.
22:00
Fantastic Star
Union Vršovice
0:3
0:3
KONTUMACE
9. KOLO
29.10.
22:00
Union Vršovice
1.FC Cerhenice
1:0
0:0
Radim Palát -(ŽK-Radim Palát,Pavel Bartek,Cheng Kwok Pui,Emil Limberský,Aleš Šírl,Radim Vašek(VRŠ) Vladimír Blaha,Dalibor Lepsa,Radek Bolf,Johan Smet,Radek Kučera,Petr Ottmar(CER) )
29.10.
22:00
SK Moravská Slavia Brno
Fantastic Star
3:0
3:0
KONTUMACE
29.10.
22:00
HC buzny
start avion
KONTUMACE OBA 0:3
29.10.
22:00
FC ivos 14
Wellweak
0:3
0:2
Chris Easton,Pierre Jean Brunashe 2(ČK-Zdeněk Pikl(IVO) ŽK-Georgi Vandev,Todor Georgiev,David Neagoe(WEL) )
29.10.
22:00
fc puerto rico
avareal
KONTUMACE OBA 0:3
Copyright © Pavel Vraj 2002-4
FRC E-mail: swapper@volny.cz
FRC Homepage: www.pvland.cz/freeware
Výsledky
Aktualizace dne 7.12.2010. Počkejte až se tabulka načte!
Created by FRC 1.34 © PV
Kolo
Datum
Čas
Domácí
Hosté
Skóre
Střelci + karty
10. KOLO
2.11.
22:00
1.FC Cerhenice
avareal
3:0
3:0
KONTUMACE
2.11.
22:00
fc puerto rico
Wellweak
0:6
0:6
KONTUMACE
2.11.
22:00
FC ivos 14
start avion
3:0
3:0
KONTUMACE
2.11.
22:00
HC buzny
Fantastic Star
3:0
3:0
KONTUMACE
2.11.
22:00
SK Moravská Slavia Brno
Union Vršovice
2:6
1:3
Kevin Pinxten,Peter Van Der Haeghen - Aleš Šírl 3,Jan Lafata 3(ČK-Cheng Kwok Pui(VRŠ)ŽK-David Semerák,Michal Hrotek,Viorel Baldovin(VRŠ) )
11. KOLO
5.11.
22:00
SK Moravská Slavia Brno
1.FC Cerhenice
2:2
1:0
Fernando Patrici Astudillo Pavez,Roman Kovář - Jaromír Had,Lukáš Rosa(ŽK-Pavel Mikulenka,Petr Ottmar(CER) )
5.11.
22:00
Union Vršovice
HC buzny
1:0
0:0
Marián Rolko -(ČK-Radim Vašek(VRŠ) ŽK-Pavel Bartek,Radim Palát,Viorel Baldovin,Emil Limberský(VRŠ) Jaroslaw Wasilewski,Amengol Morales,Lukáš Houšť,Will Puna(BUZ) )
5.11.
22:00
Fantastic Star
FC ivos 14
0:3
0:3
KONTUMACE
5.11.
22:00
start avion
fc puerto rico
KONTUMACE OBA 0:3
5.11.
22:00
Wellweak
avareal
3:0
3:0
KONTUMACE
12. KOLO
9.11.
22:00
1.FC Cerhenice
Wellweak
1:2
1:0
Jaromír Had - Pierre Jean Brunashe 2(ČK-Juan Manuel Herner(CER) ŽK-Vladimír Blaha,Fabrizio Zotti,Dalibor Lepsa,Ondřej Janeček(CER) Pierre Jean Brunashe,Nicky Malcolm,Josef Opravil,Frederik Merckx,Roman Mynář,Antônio Carlos Dias de Paula(WEL) )
9.11.
22:00
avareal
start avion
KONTUMACE OBA 0:3
9.11.
22:00
fc puerto rico
Fantastic Star
KONTUMACE OBA 0:3
9.11.
22:00
FC ivos 14
Union Vršovice
1:3
0:3
Mathias Klein - Emil Limberský 2,Aleš Šírl(ŽK-Marek Kocourek,Michal Jakus,Martin Slepička,Horst Smutný(IVO) Emil Limberský,Pavel Bartek,Radim Palát(VRŠ) )
9.11.
22:00
HC buzny
SK Moravská Slavia Brno
2:3
1:1
Andrei Kratky,Michal Štajner - Roman Kovář,Kevin Pinxten,Tomáš Černín(ŽK-Michal Štajner,John Coomber,Davide Lazzari,Vladimir Kostadinov(BUZ) )
13. KOLO
12.11.
22:00
HC buzny
1.FC Cerhenice
1:2
0:1
Maico van Engelen - Petr Ottmar 2(ŽK-Jaroslaw Wasilewski,Amengol Morales,Geoff Hill,Scott Samson(BUZ) Petr Ottmar,Dalibor Lepsa,Pavel Mikulenka(CER) )
12.11.
22:00
SK Moravská Slavia Brno
FC ivos 14
0:1
0:0
Mateusz Michalak(ŽK-Marek Kocourek,Zdeněk Pikl(IVO) )
12.11.
22:00
Union Vršovice
fc puerto rico
4:0
4:0
KONTUMACE
12.11.
22:00
Fantastic Star
avareal
KONTUMACE OBA 0:3
12.11.
22:00
start avion
Wellweak
0:3
0:3
KONTUMACE
14. KOLO
16.11.
22:00
1.FC Cerhenice
start avion
3:0
3:0
KONTUMACE
16.11.
22:00
Wellweak
Fantastic Star
3:0
3:0
KONTUMACE
16.11.
22:00
avareal
Union Vršovice
0:3
0:3
KONTUMACE
16.11.
22:00
fc puerto rico
SK Moravská Slavia Brno
0:3
0:3
KONTUMACE
16.11.
22:00
FC ivos 14
HC buzny
1:3
1:0
Josef Buryánek - Scott Samson,Maico van Engelen 2(ČK-Amengol Morales(BUZ)ŽK-Zdeněk Pikl,Martin Slepička(IVO) Jaroslaw Wasilewski,Geoff Hill(BUZ) )
15. KOLO
26.11.
22:00
FC ivos 14
1.FC Cerhenice
1:4
0:2
Marián Kaplan - Petr Ottmar,Jaromír Had,Tomáš Dupal 2(ŽK-Marián Kaplan,Marek Kocourek,Jan Švejnoha(IVO) Petr Ottmar,Jaromír Had,Aleš Fenin,Jiří Grznár(CER) )
26.11.
22:00
HC buzny
fc puerto rico
3:0
3:0
KONTUMACE
26.11.
22:00
SK Moravská Slavia Brno
avareal
3:0
3:0
KONTUMACE
26.11.
22:00
Union Vršovice
Wellweak
0:1
0:1
Antônio Carlos Dias de Paula(ČK-Pavel Bartek(VRŠ) ŽK-Pavel Ulich,Michal Hrotek,Jan Filipko(VRŠ) Antônio Carlos Dias de Paula,Nicky Malcolm,Frederik Merckx,Pitshou Tokala,Pierre Jean Brunashe(WEL) )
26.11.
22:00
Fantastic Star
start avion
KONTUMACE OBA 0:3
16. KOLO
30.11.
22:00
1.FC Cerhenice
Fantastic Star
3:0
3:0
KONTUMACE
30.11.
22:00
start avion
Union Vršovice
0:3
0:3
KONTUMACE
30.11.
22:00
Wellweak
SK Moravská Slavia Brno
3:0
1:0
Antônio Carlos Dias de Paula,Chris Easton 2 -(ŽK-Antônio Carlos Dias de Paula,Josef Opravil,Mantas Butkus,Frederik Merckx,Roman Mynář(WEL) )
30.11.
22:00
avareal
HC buzny
0:3
0:3
KONTUMACE
30.11.
22:00
fc puerto rico
FC ivos 14
0:3
0:3
KONTUMACE
17. KOLO
3.12.
22:00
fc puerto rico
1.FC Cerhenice
0:3
0:3
KONTUMACE
3.12.
22:00
FC ivos 14
avareal
3:0
3:0
KONTUMACE
3.12.
22:00
HC buzny
Wellweak
1:2
1:1
Will Puna - Chris Easton 2(ŽK-Will Puna,Toni Thoma,Amengol Morales,Lukáš Houšť(BUZ) Nicky Malcolm,Cornel Militaru,Roman Mynář,Pitshou Tokala,David Neagoe(WEL) )
3.12.
22:00
SK Moravská Slavia Brno
start avion
3:0
3:0
KONTUMACE
3.12.
22:00
Union Vršovice
Fantastic Star
3:0
3:0
KONTUMACE
18. KOLO
7.12.
22:00
1.FC Cerhenice
Union Vršovice
1:6
1:4
Tomáš Dupal - Jan Filipko 2,Jan Lafata 2,Marián Rolko 2(ČK-Jan Tobolík(CER) ŽK-Aleš Fenin,Pavel Hodúr,Renato Rodrigues,Lukáš Rosa,Michal Siegl(CER) Jan Filipko,Pavel Bartek,Jiří Fujerík,Radim Palát(VRŠ) )
7.12.
22:00
Fantastic Star
SK Moravská Slavia Brno
0:3
0:3
KONTUMACE
7.12.
22:00
start avion
HC buzny
0:3
0:3
KONTUMACE
7.12.
22:00
Wellweak
FC ivos 14
2:0
0:0
Andrew Drury 2 -(ŽK-Nicky Malcolm,Martin Dzhorov,Pitshou Tokala(WEL) Zdeněk Pikl,Martin Slepička(IVO) )
7.12.
22:00
avareal
fc puerto rico
KONTUMACE OBA 0:3
Copyright © Pavel Vraj 2002-4
FRC E-mail: swapper@volny.cz
FRC Homepage: www.pvland.cz/freeware