Výsledky
Aktualizace dne 20.11.2011. Počkejte až se tabulka načte!
Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | Střelci + karty | |
1. KOLO | 11.10. | 22:00 | torpédo Svinov | F.C. Gery | KONTUMACE OBA 0:3 | ||
11.10. | 22:00 | FC Moravia | FC NEKOPOVÉ | 1:0 | 0:0 | Antonio Ivić -(ČK-David Chmelíček(NEK)ŽK-Srdjan Fletcher,Nemanja Antonijevic,Slobodan Đokić,Mićo Stojkov,Leonardo Pires de Almeida,Lukáš Pilík,Thomas Idangar,Zlatko Mijailović,Ismet Erić,Nikola Krivokapić(MOR) James Campbell,2xSteve Cahill,Darren Dobson(NEK) ) | |
11.10. | 22:00 | FC Vincinos | No Madam! | 0:4 | 0:1 | Lars Oliveira da Silva 2,Radek Zachariáš,Gérald Delgado(ČK-Radek Zachariáš(MAD)ŽK-Stephane Landry Kouyate,2xLuc Tah Gervais,Martijn Deelkens,Stefan Brolet,2xAlcindo Howell,Martni Balat,Andrew Pulis(VIN) Radek Zachariáš,Erich Lesák,2xKingsley Johansen,Mikel Jauregi Blanco,Jeseús Di Bertolo(MAD) ) | |
11.10. | 22:00 | Jardovci | SK NÁŘEZ | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
11.10. | 22:00 | tj sokol trhova kamenice | 1.FC Rosice | 0:1 | 0:1 | Václav Cigánek(ŽK-Jan Vlk,Vladimir Jukic(KAM) Václav Cigánek,Manuel Serrano,Marouane Buysse,Derek Majemba,Spencer Mulemo,Sinisa Cordaz(ROS) ) | |
2. KOLO | 14.10. | 22:00 | F.C. Gery | 1.FC Rosice | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE |
14.10. | 22:00 | SK NÁŘEZ | tj sokol trhova kamenice | 2:0 | 1:0 | Ladislav Drga 2 -(ŽK-Ladislav Drga,2xMartin Ruman,2xMartin Divecký,2xTomáš Kotyza(NÁŘ) ) | |
14.10. | 22:00 | No Madam! | Jardovci | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
14.10. | 22:00 | FC NEKOPOVÉ | FC Vincinos | 3:3 | 2:3 | Luke Boyce 2,Darren Dobson - Samson Omoyinmi,Ivan Curci 2(ŽK-James Campbell,David Chmelíček,Lawrance Jones(NEK) Samson Omoyinmi,Mário Lopes Pereira,Lenox Hall,Alcindo Howell,Martni Balat(VIN) ) | |
14.10. | 22:00 | torpédo Svinov | FC Moravia | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
3. KOLO | 18.10. | 22:00 | FC Moravia | F.C. Gery | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE |
18.10. | 22:00 | FC Vincinos | torpédo Svinov | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
18.10. | 22:00 | Jardovci | FC NEKOPOVÉ | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
18.10. | 22:00 | tj sokol trhova kamenice | No Madam! | 1:3 | 0:0 | Vladimír Hruška - Lars Oliveira da Silva,Morten Lassen,Gérald Delgado(ŽK-Vladimír Hruška,Petr Peška(KAM) Erich Lesák,Mikel Jauregi Blanco,Radek Zachariáš(MAD) ) | |
18.10. | 22:00 | 1.FC Rosice | SK NÁŘEZ | 3:2 | 1:1 | David Čupr,Tomáš Doležal,Tony Lordan - Lukáš Knakal,Jiří Slepička(ŽK-Marouane Buysse,Pavel Leština,Jan Chmelíček(ROS) Richard Hruška,Radim Fortuna,Tomáš Szöcz,Tomáš Vaculík(NÁŘ) ) | |
4. KOLO | 21.10. | 22:00 | F.C. Gery | SK NÁŘEZ | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE |
21.10. | 22:00 | No Madam! | 1.FC Rosice | 1:0 | 1:0 | Lars Gustavsson -(ŽK-Lars Gustavsson,Adnan Kuperus,Sebastian Daugaard(MAD) Manuel Serrano,Josef Chvalovský,Pavel Leština,Danut Gurita,Spencer Mulemo(ROS) ) | |
21.10. | 22:00 | FC NEKOPOVÉ | tj sokol trhova kamenice | 3:1 | 1:1 | Luke Boyce,Collins Hart,Pavel Klabal - Jiří Bartalský(ČK-Steve Cahill(NEK) Jiří Bartalský(KAM)ŽK-Cristian Cruceru,Darren Dobson(NEK) Filip Labudovic,Handell Jones(KAM) ) | |
21.10. | 22:00 | torpédo Svinov | Jardovci | KONTUMACE OBA 0:3 | |||
21.10. | 22:00 | FC Moravia | FC Vincinos | 4:2 | 1:2 | Rajko Borota 2,Danijel Mehmedović,Aleksandar Cicović - Samson Omoyinmi,Stefan Brolet(ŽK-Rajko Borota,Danijel Mehmedović,Nikola Krivokapić(MOR) Samson Omoyinmi,Stefan Brolet,Mário Lopes Pereira,Emmanuel Fofana,Lenox Hall,Luc Tah Gervais,Bassékou Sangare Mohamed(VIN) ) | |
5. KOLO | 25.10. | 22:00 | FC Vincinos | F.C. Gery | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE |
25.10. | 22:00 | Jardovci | FC Moravia | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
25.10. | 22:00 | tj sokol trhova kamenice | torpédo Svinov | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
25.10. | 22:00 | 1.FC Rosice | FC NEKOPOVÉ | 4:3 | 2:0 | Jan Chmelíček,Sinisa Cordaz,Václav Cigánek 2 - Darren Dobson 3(ŽK-Sinisa Cordaz,Václav Cigánek,Manuel Serrano,Marouane Buysse,Pavel Leština,Spencer Mulemo(ROS) Andrew Hughes,Jim Ryan(NEK) ) | |
25.10. | 22:00 | SK NÁŘEZ | No Madam! | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
6. KOLO | 28.10. | 22:00 | F.C. Gery | No Madam! | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE |
28.10. | 22:00 | FC NEKOPOVÉ | SK NÁŘEZ | 2:3 | 0:1 | Pavel Klabal,Luke Boyce - Ladislav Drga,Jiří Slepička,Jan Kóňa(ČK-Jim Ryan(NEK) ŽK-Collins Hart,Lawrance Jones(NEK) Tomáš Szöcz,Richard Hruška,Richard Mica(NÁŘ) ) | |
28.10. | 22:00 | torpédo Svinov | 1.FC Rosice | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
28.10. | 22:00 | FC Moravia | tj sokol trhova kamenice | 4:2 | 2:1 | Danijel Mehmedović 2,Milan Stanković,Antonio Ivić - Rudolf Fujerík,Heimir Rödulsson(ŽK-Danijel Mehmedović,Lukáš Pilík,Boško Trajković,Thomas Idangar,Ismet Erić(MOR) Jiří Bartalský(KAM) ) | |
28.10. | 22:00 | FC Vincinos | Jardovci | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
7. KOLO | 1.11. | 22:00 | Jardovci | F.C. Gery | KONTUMACE OBA 0:3 | ||
1.11. | 22:00 | tj sokol trhova kamenice | FC Vincinos | 3:1 | 0:1 | Vilius Laibinis,Vladimír Hruška,Mikulas Nekoranec - Stefan Brolet(ŽK-Petr Peška,David Vít,Martin Kaspřák,Sulley Ali Nakata,Vladimir Jukic(KAM) Stefan Brolet,Mário Lopes Pereira,Emmanuel Fofana,Wouter Charai",Khoren Hovhannisyan(VIN) ) | |
1.11. | 22:00 | 1.FC Rosice | FC Moravia | 1:2 | 0:0 | David Čupr - Johannes Weis 2(ŽK-Marouane Buysse,Pavel Leština,Sinisa Cordaz(ROS) Perica Vukić,Razvan Patrascu,Leonardo Pires de Almeida(MOR) ) | |
1.11. | 22:00 | SK NÁŘEZ | torpédo Svinov | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
1.11. | 22:00 | No Madam! | FC NEKOPOVÉ | 2:3 | 1:2 | Lars Oliveira da Silva,Gérald Delgado - Stephen Robertson,Rhys Hamilton 2(ŽK-Adnan Kuperus,Mikel Jauregi Blanco,Kingsley Johansen,Radek Zachariáš,Predrag Koroman(MAD) James Campbell,Andrew Hughes,Steve Cahill,Marcel van der Grijp(NEK) ) | |
8. KOLO | 4.11. | 22:00 | F.C. Gery | FC NEKOPOVÉ | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE |
4.11. | 22:00 | torpédo Svinov | No Madam! | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
4.11. | 22:00 | FC Moravia | SK NÁŘEZ | 1:0 | 0:0 | Danijel Mehmedović -(ŽK-Lukáš Pilík,Thomas Idangar(MOR) Richard Hruška,Martin Ruman,Martin Divecký,Tomáš Kotyza(NÁŘ) ) | |
4.11. | 22:00 | FC Vincinos | 1.FC Rosice | 0:2 | 0:2 | Václav Cigánek,Václav Žůrek(ČK-Nichlas Demir,Stefan Brolet(VIN) ŽK-Václav Cigánek,Manuel Serrano,Ben Avalanja,Miroslav Randa(ROS) ) | |
4.11. | 22:00 | Jardovci | tj sokol trhova kamenice | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
9. KOLO | 8.11. | 22:00 | tj sokol trhova kamenice | F.C. Gery | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE |
8.11. | 22:00 | 1.FC Rosice | Jardovci | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
8.11. | 22:00 | SK NÁŘEZ | FC Vincinos | 4:2 | 2:1 | Tomáš Smutný 2,Ladislav Drga,Hamdi Deschacht - Andrew Pulis,Martijn Deelkens(ČK-Andrew Pulis(VIN)ŽK-Richard Hruška,Martin Ruman,Martin Divecký,Jan Kóňa(NÁŘ) Martijn Deelkens,Ronny Lahaye(VIN) ) | |
8.11. | 22:00 | No Madam! | FC Moravia | 0:1 | 0:0 | Milan Stanković(ČK-Erich Lesák(MAD) ŽK-Ole Andie,Lars Gustavsson,Paul Junker(MAD) Perica Vukić,Zlatko Mijailović,Radiša Ivić(MOR) ) | |
8.11. | 22:00 | FC NEKOPOVÉ | torpédo Svinov | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE |
Created by FRC 1.34 © PV
Copyright © Pavel Vraj 2002-4
FRC E-mail: swapper@volny.cz
FRC Homepage: www.pvland.cz/freeware
Výsledky
Aktualizace dne 20.12.2011. Počkejte až se tabulka načte!
Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | Střelci + karty | |
10. KOLO | 11.11. | 22:00 | F.C. Gery | torpédo Svinov | KONTUMACE OBA 0:3 | ||
11.11. | 22:00 | FC NEKOPOVÉ | FC Moravia | 2:2 | 1:2 | Stephen Robertson,Bile Cyrille Kouame Yao - Zlatko Mijailović,Antonio Ivić(ŽK-Cristian Cruceru,Collins Hart,Andrew Hughes,Jim Ryan(NEK) 2xZlatko Mijailović,Lukáš Pilík,Thomas Idangar,Rajko Borota,Perica Vukić,Nikola Krivokapić,Nomee Ghani(MOR) ) | |
11.11. | 22:00 | No Madam! | FC Vincinos | 3:1 | 1:1 | Sebastian Daugaard,Jacob Elmander 2 - Ivan Curci(ŽK-Sebastian Daugaard,Tobias George,Mads Andreasen,Lars Gustavsson(MAD) Ronny Lahaye,Martijn Deelkens,Martni Balat(VIN) ) | |
11.11. | 22:00 | SK NÁŘEZ | Jardovci | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
11.11. | 22:00 | 1.FC Rosice | tj sokol trhova kamenice | 3:1 | 0:0 | John O'callaghan,Sinisa Cordaz,Ben Avalanja - Petr Peška(ŽK-Sinisa Cordaz,Ben Avalanja,Manuel Serrano,Pavel Leština(ROS) Petr Peška,Filip Labudovic,Jiří Bartalský,Petar Sarlija,Vladimir Jukic(KAM) ) | |
11. KOLO | 15.11. | 22:00 | 1.FC Rosice | F.C. Gery | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE |
15.11. | 22:00 | tj sokol trhova kamenice | SK NÁŘEZ | 2:5 | 1:2 | František Krátký,Valerio Rukavina - Tomáš Smutný 2,Miloš Třasák,Hamdi Deschacht,Jiří Slepička(ČK-Filip Labudovic,Wojciech Rekord(KAM) ŽK-Petr Peška,Jaroslav Fukal(KAM) Richard Hruška,Martin Ruman,Martin Divecký,Jan Kóňa(NÁŘ) ) | |
15.11. | 22:00 | Jardovci | No Madam! | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
15.11. | 22:00 | FC Vincinos | FC NEKOPOVÉ | 3:2 | 1:0 | Michael Quivy,Samson Omoyinmi 2 - Darren Dobson,Luke Boyce(ŽK-Mário Lopes Pereira,Lenox Hall,Alcindo Howell(VIN) Darren Dobson,Cristian Cruceru,Lawrance Jones,Steve Cahill(NEK) ) | |
15.11. | 22:00 | FC Moravia | torpédo Svinov | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
12. KOLO | 18.11. | 22:00 | F.C. Gery | FC Moravia | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE |
18.11. | 22:00 | torpédo Svinov | FC Vincinos | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
18.11. | 22:00 | FC NEKOPOVÉ | Jardovci | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
18.11. | 22:00 | No Madam! | tj sokol trhova kamenice | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
18.11. | 22:00 | SK NÁŘEZ | 1.FC Rosice | 2:1 | 1:1 | Tomáš Smutný 2 - Václav Žůrek(ČK-Spencer Mulemo(ROS)ŽK-Manuel Serrano,Josef Babnič,Jan Chmelíček,Václav Cigánek(ROS) ) | |
13. KOLO | 22.11. | 22:00 | SK NÁŘEZ | F.C. Gery | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE |
22.11. | 22:00 | 1.FC Rosice | No Madam! | 3:4 | 3:1 | David Čupr,Pavel Leština,Tony Lordan - Paul Junker,Lars Oliveira da Silva 2,Radek Zachariáš(ŽK-Pavel Leština,Filip Dorotík,Ben Avalanja,Derek Majemba,Marouane Buysse,Sinisa Cordaz(ROS) Paul Junker,Radek Zachariáš,Kingsley Johansen(MAD) ) | |
22.11. | 22:00 | tj sokol trhova kamenice | FC NEKOPOVÉ | 2:4 | 0:2 | František Krátký,Heimir Rödulsson - Rhys Hamilton,Stephen Robertson 2,Marcel van der Grijp(ŽK-Heimir Rödulsson,Petr Peška,David Vít,Filip Labudovic,Sulley Ali Nakata,Jaroslav Fukal(KAM) Stephen Robertson,Cristian Cruceru,Collins Hart,Jim Ryan(NEK) ) | |
22.11. | 22:00 | Jardovci | torpédo Svinov | KONTUMACE OBA 0:3 | |||
22.11. | 22:00 | FC Vincinos | FC Moravia | 2:1 | 1:0 | Michael Quivy 2 - Perica Rakočević(ČK-Slobodan Đokić(MOR)ŽK-Michael Quivy,Martijn Deelkens,Alcindo Howell,Samson Omoyinmi,Ivan Curci(VIN) Srdjan Fletcher,Thomas Idangar,David Salák(MOR) ) | |
14. KOLO | 25.11. | 22:00 | F.C. Gery | FC Vincinos | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE |
25.11. | 22:00 | FC Moravia | Jardovci | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
25.11. | 22:00 | torpédo Svinov | tj sokol trhova kamenice | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
25.11. | 22:00 | FC NEKOPOVÉ | 1.FC Rosice | 1:3 | 1:2 | Lawrance Jones - Karel Mikulenka,Václav Cigánek,Sinisa Cordaz(ŽK-Lawrance Jones,Burton Neville(NEK) Václav Cigánek,Manuel Serrano,Josef Babnič(ROS) ) | |
25.11. | 22:00 | No Madam! | SK NÁŘEZ | 2:1 | 2:0 | Jacob Elmander,Paul Junker - Jiří Slepička(ŽK-Paul Junker,Erich Lesák,Mads Andreasen,Lars Gustavsson(MAD) Richard Hruška,Martin Ruman,Martin Divecký,Ladislav Drga(NÁŘ) ) | |
15. KOLO | 29.11. | 22:00 | No Madam! | F.C. Gery | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE |
29.11. | 22:00 | SK NÁŘEZ | FC NEKOPOVÉ | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
29.11. | 22:00 | 1.FC Rosice | torpédo Svinov | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
29.11. | 22:00 | tj sokol trhova kamenice | FC Moravia | 1:2 | 0:2 | Milton Fernando Parga - Milan Stanković,Danijel Mehmedović(ŽK-Jan Barcal,Sulley Ali Nakata,Wojciech Rekord,Jan Vlk,Valerio Rukavina(KAM) Lukáš Pilík,Ismet Erić,Nikola Krivokapić,Rajko Borota(MOR) ) | |
29.11. | 22:00 | Jardovci | FC Vincinos | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
16. KOLO | 13.12. | 22:00 | F.C. Gery | Jardovci | KONTUMACE OBA 0:3 | ||
13.12. | 22:00 | FC Vincinos | tj sokol trhova kamenice | 1:0 | 1:0 | Alcindo Howell -(ČK-Filip Labudovic(KAM)ŽK-Aleksandr Dutko,Cedric Van Den Brandt,Nichlas Demir,Xenofon Papazacharias(VIN) Petr Peška,Milan Kolář,Jiří Bartalský(KAM) ) | |
13.12. | 22:00 | FC Moravia | 1.FC Rosice | 0:2 | 0:1 | Sinisa Cordaz,John O'callaghan(ŽK-Siniša Luković,Perica Rakočević,Mićo Stojkov(MOR) Sinisa Cordaz,Manuel Serrano,Miroslav Randa(ROS) ) | |
13.12. | 22:00 | torpédo Svinov | SK NÁŘEZ | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
13.12. | 22:00 | FC NEKOPOVÉ | No Madam! | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
17. KOLO | 16.12. | 22:00 | FC NEKOPOVÉ | F.C. Gery | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE |
16.12. | 22:00 | No Madam! | torpédo Svinov | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
16.12. | 22:00 | SK NÁŘEZ | FC Moravia | 2:2 | 0:1 | Tomáš Smutný,Jiří Slepička - Danijel Mehmedović,Rajko Borota(ŽK-Richard Hruška,Martin Divecký,Tomáš Kotyza(NÁŘ) Danijel Mehmedović,Rajko Borota,Perica Vukić,Razvan Patrascu,Igor Dimitrijević(MOR) ) | |
16.12. | 22:00 | 1.FC Rosice | FC Vincinos | 2:1 | 0:0 | Antonín Vašata,Miroslav Randa - Samson Omoyinmi(ŽK-Miroslav Randa,Vlastimil Hudec,Danut Gurita,Václav Cigánek(ROS) Ronny Lahaye,Khoren Hovhannisyan,Nichlas Demir,Martni Balat,Andrew Pulis(VIN) ) | |
16.12. | 22:00 | tj sokol trhova kamenice | Jardovci | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
18. KOLO | 20.12. | 22:00 | F.C. Gery | tj sokol trhova kamenice | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE |
20.12. | 22:00 | Jardovci | 1.FC Rosice | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
20.12. | 22:00 | FC Vincinos | SK NÁŘEZ | 1:0 | 1:0 | Samson Omoyinmi -(ČK-Ronny Lahaye(VIN) ŽK-Martijn Deelkens,Sébastian Vermast,Andrew Pulis(VIN) Richard Hruška,Martin Divecký,Jan Kóňa(NÁŘ) ) | |
20.12. | 22:00 | FC Moravia | No Madam! | 1:0 | 1:0 | Aleksandar Cicović -(ČK-Zlatko Mijailović(MOR) ŽK-Leonardo Pires de Almeida,Ismet Erić,Nikola Krivokapić(MOR) Jeseús Di Bertolo,Mads Andreasen,Kingsley Johansen,Predrag Koroman,Gérald Delgado(MAD) ) | |
20.12. | 22:00 | torpédo Svinov | FC NEKOPOVÉ | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE |
Created by FRC 1.34 © PV
Copyright © Pavel Vraj 2002-4
FRC E-mail: swapper@volny.cz
FRC Homepage: www.pvland.cz/freeware