Výsledky
Výsledky
Aktualizace dne 21.4.2013. Počkejte až se tabulka načte!
Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | Střelci + karty | |
1. KOLO | 21.8. | 22:00 | SK NÁŘEZ | Litomerice losers Club de Fotbal | 0:2 | 0:1 | Friday Njoku,Andrzej Wojtyla(ČK-Bonaventure Munyaneza,Burhan Wahab(LLC)ŽK-Richard Hruška,2xMichal Penc,Martin Ruman(NÁŘ) 2xFriday Njoku,Andrzej Wojtyla,2xYannick Bailly,Margaret the Martyr,Reshwick Pinas,Bonaventure Munyaneza,2xNaoki Sugiyama,Arilson Willian Amâncio,Monrekeji Banga Damoi Mandela(LLC) ) |
21.8. | 22:00 | TJ PŘÍBRAM | spartas lions | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
21.8. | 22:00 | SCHLAFSACK | 1.FC Georgswalde | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
21.8. | 22:00 | FCB Sumpec | No Madam! | 3:0 | 3:0 | Belmiro Alves,Kwinten Oris,Emanuél Ofori -(ŽK-Kwinten Oris,James Lowdell,Richard Curtis,Martin Hunt,Costin Stanciu,Sulis Faisal,Stuart Sharland,Margus Televinov(SUM) Jeseús Di Bertolo,Kingsley Johansen,Štěpán Kurák(MAD) ) | |
21.8. | 22:00 | FC Hodějice | CAFC Praha | 4:2 | 1:0 | Nicolas Laban,Lavalu Leututu,Thiebaut De Proft 2 - Patrik Hellström 2(ŽK-Lavalu Leututu,2xEythor Atli Georgsson,2xAlexandre Dias da Cunha,Elvis Drec,Petri Kevari,Cerezo van Mosselveld(HOD) Petr Šmicer,Martynas Andrijauskas,Michalis Karadimos,Marián Gába,Milan Zelenka,Martin Bolf,Tomáš Sionko,Vladimír Šinglár,Robert Holub(CAF) ) | |
2. KOLO | 24.8. | 22:00 | Litomerice losers Club de Fotbal | CAFC Praha | 4:2 | 2:1 | Andrzej Wojtyla,Friday Njoku,Burhan Wahab 2 - Henk Herder 2(ČK-Serkan Lorenz(CAF)ŽK-Andrzej Wojtyla,Friday Njoku,Burhan Wahab,Yannick Bailly,Graeme Jones,Naoki Sugiyama(LLC) Milan Zelenka,Josef Pilař,Petr Buryánek(CAF) ) |
24.8. | 22:00 | No Madam! | FC Hodějice | 2:3 | 1:1 | Lars Oliveira da Silva 2 - Thiebaut De Proft 2,Nicolas Laban(ŽK-Tobias George,Jeseús Di Bertolo,Nicolai Barslund,Lucas Alloco(MAD) Nicolas Laban,Lavalu Leututu(HOD) ) | |
24.8. | 22:00 | 1.FC Georgswalde | FCB Sumpec | 1:3 | 1:1 | Clement Dimos - Li Pengpeng,Costin Stanciu,Kwinten Oris(ŽK-Clement Dimos,Christos Rusev,2xDimitris Kouloucheris,2xVytautas Korsakas,Chamakomo Marondera,Manuel Alejandro Quinonez Discua,Augustyn Ciernik,Essam Alamare(GEO) Kwinten Oris,James Lowdell,Kourosh Tartar(SUM) ) | |
24.8. | 22:00 | spartas lions | SCHLAFSACK | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
24.8. | 22:00 | SK NÁŘEZ | TJ PŘÍBRAM | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
3. KOLO | 28.8. | 22:00 | TJ PŘÍBRAM | Litomerice losers Club de Fotbal | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE |
28.8. | 22:00 | SCHLAFSACK | SK NÁŘEZ | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
28.8. | 22:00 | FCB Sumpec | spartas lions | 2:0 | 1:0 | Emanuél Ofori 2 -(ČK-David Divecký(LIO)ŽK-Emanuél Ofori,James Lowdell,Martin Hunt,Li Pengpeng(SUM) Gaymeon Nelson,Daniel Matůš,Martin Šultés,Radek Rzeszoto,Jiří Mydlo,Marek Pikl,Eduard Koller,Landy Karalexis(LIO) ) | |
28.8. | 22:00 | FC Hodějice | 1.FC Georgswalde | 1:0 | 1:0 | Nicolas Laban -(ČK-Elvis Drec(HOD) ŽK-Nicolas Laban,Eythor Atli Georgsson,Alexandre Dias da Cunha,Cerezo van Mosselveld,Rubens Martin Badell(HOD) Christos Rusev,Dimitris Kouloucheris,Catalin Ilie,Steve Holmes,Chamakomo Marondera,Abdoul Aziz Coulibaly(GEO) ) | |
28.8. | 22:00 | CAFC Praha | No Madam! | 1:2 | 1:0 | Milan Vacek - Kristian Tengstedt,Kenneth Christiansen(ŽK-Zdeněk Vyskočil,Marek Koubský,Václav Trousil,Josef Pilař,Michalis Karadimos,Ondřej Macháň(CAF) ) | |
4. KOLO | 31.8. | 22:00 | Litomerice losers Club de Fotbal | No Madam! | 0:0 | 0:0 | (ČK-Alberto Ramos Lozano(LLC) ŽK-Miguel Alves,Yair Fawcett,Aaron Englebert,Nikos Moras,Seb das Achat,Timothée Martin(LLC) Kasper Agger,Lucas Alloco(MAD) ) |
31.8. | 22:00 | 1.FC Georgswalde | CAFC Praha | 4:2 | 3:0 | Nikos Nwafor,Chamakomo Marondera 2,Abdoul Aziz Coulibaly - Henk Herder,Petr Buryánek(ČK-Steve Holmes(GEO) ŽK-Abdoul Aziz Coulibaly,Augustyn Ciernik,Pablo Daniel Madrigal Uren~a,Vytautas Korsakas,Essam Alamare(GEO) Henk Herder,Petr Buryánek,Marek Koubský,Václav Trousil,Ondřej Macháň(CAF) ) | |
31.8. | 22:00 | spartas lions | FC Hodějice | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
31.8. | 22:00 | SK NÁŘEZ | FCB Sumpec | 2:3 | 0:0 | Pavel Čáp 2 - Lee Anderton 2,Emanuél Ofori(ŽK-Pavel Čáp,Richard Hruška,Radim Fortuna,Michal Penc(NÁŘ) Lee Anderton,Stuart Sharland,Deryn MacKenzie,Costin Stanciu(SUM) ) | |
31.8. | 22:00 | TJ PŘÍBRAM | SCHLAFSACK | KONTUMACE OBA 0:3 | |||
5. KOLO | 4.9. | 22:00 | SCHLAFSACK | Litomerice losers Club de Fotbal | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE |
4.9. | 22:00 | FCB Sumpec | TJ PŘÍBRAM | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
4.9. | 22:00 | FC Hodějice | SK NÁŘEZ | 2:1 | 1:0 | Thomas Lokken 2 - Michal Penc(ŽK-Thomas Lokken,Petri Kevari,Rubens Martin Badell(HOD) Michal Penc,Richard Hruška,Radim Fortuna,Richard Mica(NÁŘ) ) | |
4.9. | 22:00 | CAFC Praha | spartas lions | 5:2 | 1:1 | Patrik Hellström,Marián Gába 2,Milan Vacek 2 - Anderson Nash,Carlo Smith(ŽK-Zdeněk Zakopal,Milan Zelenka,Martynas Andrijauskas,Vladimír Šinglár(CAF) Carlo Smith,Jakub Mácha,Jan Butera,Marek Pikl(LIO) ) | |
4.9. | 22:00 | No Madam! | 1.FC Georgswalde | 2:4 | 0:3 | Štěpán Kurák,Jesper Traoré - Abdoul Aziz Coulibaly,Kostas Michailidis,Aggelos Garpozis 2(ŽK-Štěpán Kurák,Tobias George,Venhar Alding,Karsten Hemmingsen(MAD) Abdoul Aziz Coulibaly,Aggelos Garpozis,Christos Rusev,Dimitris Kouloucheris,Catalin Ilie(GEO) ) | |
6. KOLO | 7.9. | 22:00 | Litomerice losers Club de Fotbal | 1.FC Georgswalde | 2:0 | 2:0 | Adrian Petre,Friday Njoku -(ČK-Vytautas Korsakas(GEO)ŽK-Adrian Petre,Yannick Bailly,Arilson Willian Amâncio,Soga Bamba,Naoki Sugiyama,Júnior César Oliveira da Silva(LLC) David Phiri,Chamakomo Marondera,Abdoul Aziz Coulibaly(GEO) ) |
7.9. | 22:00 | spartas lions | No Madam! | 0:3 | 0:3 | Billy Jacobsen 2,Kasper Avnskjold(ČK-Jesper Traoré(MAD)ŽK-Jakub Mácha,Jan Butera,Gaymeon Nelson,Dalibor Němec,Tomáš Macháň,Daniel Matůš(LIO) Morten Lassen,Jeseús Di Bertolo,Lucas Alloco(MAD) ) | |
7.9. | 22:00 | SK NÁŘEZ | CAFC Praha | 0:1 | 0:0 | Javier Pinillos Caro(ČK-Luboš Kopic(NÁŘ) ŽK-David Čech,Radim Fortuna(NÁŘ) Markus Götze,Milan Zelenka,Petr Mlika,Tomáš Pospěch(CAF) ) | |
7.9. | 22:00 | TJ PŘÍBRAM | FC Hodějice | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
7.9. | 22:00 | SCHLAFSACK | FCB Sumpec | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
7. KOLO | 11.9. | 22:00 | FCB Sumpec | Litomerice losers Club de Fotbal | 0:1 | 0:0 | Andrzej Wojtyla(ŽK-Sulis Faisal,Richard Curtis,Martin Hunt,Costin Stanciu,Emanuél Ofori(SUM) Andrzej Wojtyla,Miguel Alves,Margaret the Martyr,Bonaventure Munyaneza,Mikael Gerrbrand,Júnior César Oliveira da Silva(LLC) ) |
11.9. | 22:00 | FC Hodějice | SCHLAFSACK | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
11.9. | 22:00 | CAFC Praha | TJ PŘÍBRAM | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
11.9. | 22:00 | No Madam! | SK NÁŘEZ | 3:2 | 1:1 | Kasper Avnskjold,Kristian Tengstedt 2 - Pavel Čáp 2(ČK-Jeseús Di Bertolo(MAD) ŽK-Billy Thorninger,Lucas Alloco(MAD) Pavel Čáp,Martin Ruman,Michal Penc(NÁŘ) ) | |
11.9. | 22:00 | 1.FC Georgswalde | spartas lions | 1:3 | 0:3 | Aggelos Garpozis - Marius Angheluta,Martin Šultés 2(ČK-Eduard Koller(LIO)ŽK-Christos Rusev,Kiriakos Cezary,Ivan Maric,Kostas Michailidis,Manuel Alejandro Quinonez Discua(GEO) Marius Angheluta,Ondřej Lošťák,David Divecký(LIO) ) | |
8. KOLO | 14.9. | 22:00 | Litomerice losers Club de Fotbal | spartas lions | 4:2 | 2:0 | Andrzej Wojtyla 3,Adrian Petre - Milan Zeher,Sebastian Kubica(ŽK-Yannick Bailly,Graeme Jones,Soga Bamba,Naoki Sugiyama(LLC) Milan Zeher,Domoque Wade,Marek Pikl,Petr Houšť(LIO) ) |
14.9. | 22:00 | SK NÁŘEZ | 1.FC Georgswalde | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
14.9. | 22:00 | TJ PŘÍBRAM | No Madam! | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
14.9. | 22:00 | SCHLAFSACK | CAFC Praha | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
14.9. | 22:00 | FCB Sumpec | FC Hodějice | 0:1 | 0:1 | Thiebaut De Proft(ŽK-James Lowdell,Richard Curtis,Martin Hunt,Li Pengpeng,Emanuél Ofori(SUM) Thiebaut De Proft,Craig Ifil,Rubens Martin Badell,Eythor Atli Georgsson,Alexandre Dias da Cunha,Cerezo van Mosselveld,Nicolas Laban,Jeffery Walker(HOD) ) | |
9. KOLO | 18.9. | 22:00 | FC Hodějice | Litomerice losers Club de Fotbal | 0:1 | 0:1 | Adrian Petre(ŽK-Bogdan Danciulescu,Craig Ifil,Daron Bowe,Jiří Culek,Patrice Ketcha Fahe Gouziho,Hélder Horta-La~,Roberto Delgado(HOD) Yannick Bailly,Arilson Willian Amâncio,Margaret the Martyr,Yair Fawcett,Soga Bamba,Friday Njoku,Wolde Bati(LLC) ) |
18.9. | 22:00 | CAFC Praha | FCB Sumpec | 1:2 | 1:0 | Marián Gába - Li Pengpeng,Kwinten Oris(ŽK-Markus Götze,Nicolas Mendy,Martin Bolf,Michalis Karadimos(CAF) Namhong Van,Richard Curtis,Costin Stanciu,Emanuél Ofori(SUM) ) | |
18.9. | 22:00 | No Madam! | SCHLAFSACK | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
18.9. | 22:00 | 1.FC Georgswalde | TJ PŘÍBRAM | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
18.9. | 22:00 | spartas lions | SK NÁŘEZ | 1:0 | 1:0 | Marek Rada -(ŽK-Jakub Mácha,Jiří Mydlo,Marek Pikl,David Divecký(LIO) Richard Hruška,Radim Fortuna,Jiří Klinka,Michal Penc(NÁŘ) ) |
Created by FRC 1.34 © PV
Copyright © Pavel Vraj 2002-4
FRC E-mail: swapper@volny.cz
FRC Homepage: www.pvland.cz/freeware
Výsledky
Aktualizace dne 21.4.2013. Počkejte až se tabulka načte!
Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | Střelci + karty | |
10. KOLO | 21.9. | 22:00 | Litomerice losers Club de Fotbal | SK NÁŘEZ | 4:2 | 3:1 | Júnior César Oliveira da Silva,Giuseppe Brocchi 3 - Pavel Čáp,Hamdi Deschacht(ŽK-Giuseppe Brocchi,Miguel Alves,Arilson Willian Amâncio,Aaron Englebert,Mikael Gerrbrand(LLC) Hamdi Deschacht,David Čech,Martin Ruman,Michal Penc(NÁŘ) ) |
21.9. | 22:00 | spartas lions | TJ PŘÍBRAM | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
21.9. | 22:00 | 1.FC Georgswalde | SCHLAFSACK | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
21.9. | 22:00 | No Madam! | FCB Sumpec | 2:3 | 1:0 | Jesper Traoré,Billy Jacobsen - Lee Anderton,Li Pengpeng,Martin Hunt(ŽK-Billy Thorninger,Jeseús Di Bertolo,Nicolai Barslund(MAD) Lee Anderton,James Lowdell,Paul Hulse,Kourosh Tartar(SUM) ) | |
21.9. | 22:00 | CAFC Praha | FC Hodějice | 1:2 | 1:1 | Marián Gába - Thomas Lokken,Silvester Chovan(ŽK-Marián Gába,Zdeněk Zakopal,Marek Koubský,Tomáš Sionko,Petr Mlika(CAF) Daron Bowe,Alexandre Dias da Cunha,Hélder Horta-La~(HOD) ) | |
11. KOLO | 25.9. | 22:00 | CAFC Praha | Litomerice losers Club de Fotbal | 2:4 | 1:3 | Patrik Hellström,Kanku Sesay - Júnior César Oliveira da Silva 2,Bonaventure Munyaneza,Mikael Gerrbrand(ŽK-Vladimír Šinglár(CAF) Júnior César Oliveira da Silva,Bonaventure Munyaneza,Mikael Gerrbrand,Elias Alberto Skavinski,Brent Phelan,Reshwick Pinas,Timothée Martin(LLC) ) |
25.9. | 22:00 | FC Hodějice | No Madam! | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
25.9. | 22:00 | FCB Sumpec | 1.FC Georgswalde | 2:0 | 0:0 | Belmiro Alves,Li Pengpeng -(ŽK-James Lowdell,Richard Curtis,Jamie Roberts,Margus Televinov,Ondřej Fejerčák(SUM) Augustyn Ciernik,Pablo Daniel Madrigal Uren~a,David Phiri,Ivan Maric,Vytautas Korsakas,Abdoul Aziz Coulibaly(GEO) ) | |
25.9. | 22:00 | SCHLAFSACK | spartas lions | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
25.9. | 22:00 | TJ PŘÍBRAM | SK NÁŘEZ | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
12. KOLO | 28.9. | 22:00 | Litomerice losers Club de Fotbal | TJ PŘÍBRAM | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE |
28.9. | 22:00 | SK NÁŘEZ | SCHLAFSACK | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
28.9. | 22:00 | spartas lions | FCB Sumpec | 0:1 | 0:0 | Li Pengpeng(ŽK-Domoque Wade,Marek Pikl,Eduard Koller,Landy Karalexis,Milan Zeher,Lazo Jordan,Radek Rzeszoto(LIO) Li Pengpeng,James Lowdell,Richard Curtis,Margus Televinov,Ondřej Fejerčák(SUM) ) | |
28.9. | 22:00 | 1.FC Georgswalde | FC Hodějice | 1:3 | 1:1 | Chamakomo Marondera - Thiebaut De Proft 2,Lavalu Leututu(ČK-Steve Holmes(GEO) ŽK-Chamakomo Marondera,Catalin Ilie,Martin Šelicha,Manuel Alejandro Quinonez Discua(GEO) Danilo Vicente Agüero,Petri Kevari,Eythor Atli Georgsson,Alexandre Dias da Cunha,Nicolas Laban(HOD) ) | |
28.9. | 22:00 | No Madam! | CAFC Praha | 0:0 | 0:0 | (ČK-Lucas Alloco(MAD) ŽK-Rasmus Magleby,Nicolai Barslund(MAD) Zdeněk Zakopal,Vladimír Šinglár,Michalis Karadimos,Marián Gába(CAF) ) | |
13. KOLO | 2.10. | 22:00 | No Madam! | Litomerice losers Club de Fotbal | 0:1 | 0:0 | Soga Bamba(ŽK-Tobias George,Jeseús Di Bertolo,Rasmus Magleby,Nicolai Barslund(MAD) Soga Bamba,Yannick Bailly,Friday Njoku,Burhan Wahab(LLC) ) |
2.10. | 22:00 | CAFC Praha | 1.FC Georgswalde | 3:2 | 1:1 | Petr Mlika 2,Marián Gába - Radek Bakeš,Kostas Michailidis(ČK-Manuel Alejandro Quinonez Discua(GEO)ŽK-Zdeněk Zakopal,Nicolas Mendy,Tomáš Sionko,Javier Pinillos Caro(CAF) Pablo Daniel Madrigal Uren~a,Christos Rusev,Kiriakos Cezary,Catalin Ilie,Johan Wikström(GEO) ) | |
2.10. | 22:00 | FC Hodějice | spartas lions | 4:1 | 2:0 | Thiebaut De Proft 2,Lavalu Leututu,Alexandre Dias da Cunha - Marek Rada(ČK-David Divecký(LIO)ŽK-Thiebaut De Proft,Alexandre Dias da Cunha,Danilo Vicente Agüero,Rubens Martin Badell,Eythor Atli Georgsson,Cerezo van Mosselveld,Patrice Ketcha Fahe Gouziho,Elvis Drec,Craig Ifil(HOD) Jakub Mácha,Chris O'Neil,Marek Pikl,Petr Houšť(LIO) ) | |
2.10. | 22:00 | FCB Sumpec | SK NÁŘEZ | 3:1 | 3:1 | Emanuél Ofori 2,Li Pengpeng - Pavel Čáp(ŽK-James Lowdell,Namhong Van,Richard Curtis,Costin Stanciu(SUM) Luboš Kopic(NÁŘ) ) | |
2.10. | 22:00 | SCHLAFSACK | TJ PŘÍBRAM | KONTUMACE OBA 0:3 | |||
14. KOLO | 5.10. | 22:00 | Litomerice losers Club de Fotbal | SCHLAFSACK | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE |
5.10. | 22:00 | TJ PŘÍBRAM | FCB Sumpec | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
5.10. | 22:00 | SK NÁŘEZ | FC Hodějice | 0:1 | 0:1 | Thiebaut De Proft(ČK-Radim Fortuna(NÁŘ) ŽK-David Čech,Michal Penc(NÁŘ) Nicolas Laban,Elvis Drec(HOD) ) | |
5.10. | 22:00 | spartas lions | CAFC Praha | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
5.10. | 22:00 | 1.FC Georgswalde | No Madam! | 0:0 | 0:0 | (ČK-Rasmus Magleby(MAD)ŽK-Christos Rusev,Dimitris Kouloucheris,Ivan Maric,Radek Bakeš,Aggelos Garpozis,Chamakomo Marondera,Abdoul Aziz Coulibaly(GEO) Tobias George,Lucas Alloco(MAD) ) | |
15. KOLO | 9.10. | 22:00 | 1.FC Georgswalde | Litomerice losers Club de Fotbal | 2:3 | 0:1 | Kostas Michailidis 2 - Marcel Paauwe 3(ČK-Catalin Ilie(GEO) ŽK-Essam Alamare,Christos Rusev,Dimitris Kouloucheris,Steve Holmes,Aggelos Garpozis,Abdoul Aziz Coulibaly(GEO) Yannick Bailly,Monrekeji Banga Damoi Mandela,Vernon Brown,Friday Njoku(LLC) ) |
9.10. | 22:00 | No Madam! | spartas lions | 1:0 | 1:0 | Kasper Agger -(ČK-Milan Zeher(LIO)ŽK-Billy Thorninger,Jeseús Di Bertolo,Nicolai Barslund,Lucas Alloco(MAD) Jiří Mydlo,Steve Winters(LIO) ) | |
9.10. | 22:00 | CAFC Praha | SK NÁŘEZ | 3:3 | 1:3 | Marián Gába,Henk Herder,Vladimír Šinglár - Lukáš Knakal 2,Hamdi Deschacht(ČK-Martin Ruman(NÁŘ)ŽK-Marián Gába,Vladimír Šinglár,Zdeněk Zakopal,Martynas Andrijauskas,Tomáš Sionko(CAF) Richard Hruška,Luboš Kopic(NÁŘ) ) | |
9.10. | 22:00 | FC Hodějice | TJ PŘÍBRAM | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
9.10. | 22:00 | FCB Sumpec | SCHLAFSACK | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
16. KOLO | 23.10. | 22:00 | Litomerice losers Club de Fotbal | FCB Sumpec | 2:0 | 2:0 | Bonaventure Munyaneza,Júnior César Oliveira da Silva -(ŽK-Bonaventure Munyaneza,Yair Fawcett,Naoki Sugiyama,Friday Njoku,David Lukšík(LLC) Stuart Sharland,Deryn MacKenzie,David Whelan(SUM) ) |
23.10. | 22:00 | SCHLAFSACK | FC Hodějice | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
23.10. | 22:00 | TJ PŘÍBRAM | CAFC Praha | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
23.10. | 22:00 | SK NÁŘEZ | No Madam! | 5:1 | 2:0 | Pavel Čáp 3,Lukáš Knakal,Jan Pávek - Lars Gabrielsen(ČK-Lumír Švach(NÁŘ) ŽK-Radim Fortuna,Luboš Kopic(NÁŘ) Jeffrey Romdhane,Kasper Agger,Anders Zaza(MAD) ) | |
23.10. | 22:00 | spartas lions | 1.FC Georgswalde | 1:2 | 0:1 | Anderson Nash - Manuel Alejandro Quinonez Discua,Vytautas Korsakas(ČK-Pablo Daniel Madrigal Uren~a,Chamakomo Marondera(GEO)ŽK-Jan Butera,Marek Pikl,Landy Karalexis,Lazo Jordan,Marius Angheluta(LIO) Essam Alamare,Kiriakos Cezary,Steve Holmes(GEO) ) | |
17. KOLO | 26.10. | 22:00 | spartas lions | Litomerice losers Club de Fotbal | 0:5 | 0:4 | Júnior César Oliveira da Silva 3,Adrian Petre 2(ŽK-Petr Černín,Martin Žůrek,Dalibor Němec,Steve Winters(LIO) Júnior César Oliveira da Silva,Marek Kovář,Reshwick Pinas,Soga Bamba,Timothée Martin(LLC) ) |
26.10. | 22:00 | 1.FC Georgswalde | SK NÁŘEZ | 1:2 | 1:0 | Georgi Valev - Pavel Čáp 2(ŽK-Georgi Valev,Dimitris Kouloucheris,Steve Holmes,Vytautas Korsakas,Abdoul Aziz Coulibaly(GEO) David Čech,Radim Fortuna,Luboš Kopic,Michal Penc(NÁŘ) ) | |
26.10. | 22:00 | No Madam! | TJ PŘÍBRAM | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
26.10. | 22:00 | CAFC Praha | SCHLAFSACK | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
26.10. | 22:00 | FC Hodějice | FCB Sumpec | 1:1 | 0:0 | Nicolas Laban - Emanuél Ofori(ŽK-Rubens Martin Badell,Alexandre Dias da Cunha,Thomas Lokken(HOD) Stuart Sharland,Martin Hunt,Costin Stanciu(SUM) ) | |
18. KOLO | 30.10. | 22:00 | Litomerice losers Club de Fotbal | FC Hodějice | 2:2 | 1:0 | Andrzej Wojtyla,Adrian Petre - Thiebaut De Proft,Lavalu Leututu(ŽK-Andrzej Wojtyla,Adrian Petre,Miguel Alves,Brent Phelan,Bonaventure Munyaneza,Monrekeji Banga Damoi Mandela(LLC) Lavalu Leututu,Danilo Vicente Agüero,Rubens Martin Badell,Eythor Atli Georgsson,Nicolas Laban,Jeffery Walker,Elvis Drec(HOD) ) |
30.10. | 22:00 | FCB Sumpec | CAFC Praha | 4:1 | 1:1 | Li Pengpeng 4 - Ondřej Macháň(ŽK-James Lowdell,Kwinten Oris,Costin Stanciu,Emanuél Ofori(SUM) Ondřej Macháň,Michal Gába,Marek Koubský,Petr Buryánek(CAF) ) | |
30.10. | 22:00 | SCHLAFSACK | No Madam! | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
30.10. | 22:00 | TJ PŘÍBRAM | 1.FC Georgswalde | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
30.10. | 22:00 | SK NÁŘEZ | spartas lions | 2:3 | 1:1 | Pavel Čáp 2 - Martin Šultés,Marek Rada 2(ČK-Radim Fortuna(NÁŘ) ŽK-Richard Hruška,Michal Penc(NÁŘ) Ondřej Lošťák,Jiří Mydlo,David Divecký,Dalibor Němec,Petr Houšť(LIO) ) |
Created by FRC 1.34 © PV
Copyright © Pavel Vraj 2002-4
FRC E-mail: swapper@volny.cz
FRC Homepage: www.pvland.cz/freeware