Výsledky
Výsledky
Aktualizace dne 30.10.2010. Počkejte až se tabulka načte!
Created by FRC 1.34 © PV
Kolo
Datum
Čas
Domácí
Hosté
Skóre
Střelci + karty
1. KOLO
1.10.
22:00
Lenoši
FC Hodějice
2:3
1:1
Petr Vrabec,Luboš Barteska - Semih Eris,Nicolai Rudenko 2(ČK-Matt Bradley(HOD)ŽK-Luboš Barteska,Yohann Violeau,Radek Malínek(LEN) Semih Eris,Nicolai Rudenko,Wouter Werner,Todi Rostholm,Jason Valdeberito-Gomez,Daniel Macri,Dietmar Pamminger,Alex Enos(HOD) )
1.10.
22:00
sparta mratín
RED DRAGONS Hořovice
0:1
0:0
Nana Farmache(ŽK-Radek Pulkert,Bogdan Neagu,David Brookman,Sion Jones(SMR) Zdeněk Freisler,Adrien Dutrieux,Pascal Wuyts,Laurens Nys,Davy Lammens(RED) )
1.10.
22:00
FC Moravia
1.FC Georgswalde
1:2
1:0
Johannes Weis - Jan Eismann,Emmanuel Sifakis(ČK-Sima~o Domingos Moura(MOR) Clement Dimos(GEO)ŽK-Nino Mijin(MOR) Alzaher Calascibetta,Stanislav Hulek,Manolis Charalambidis(GEO) )
1.10.
22:00
Bohemians 1905
FC Lukos
3:2
2:0
David Persson 2,Seth Van Imschoot - Sendley Landers,Norbert Smrek(ŽK-David Persson,Seth Van Imschoot,David Ševela,Lukáš Suchý,Gaetano Rezaey(BOH) Richard March,Tiago Américo Fronio,Tomáš Simr(LUK) )
1.10.
22:00
Baníček
1.FC PSCHDS Vysoké Mýto
3:2
2:1
Robert Szczypkowski,Gertjan Bakker,Evgeni Kuleshov - Radek Hoffmann,Stuart Brittain(ČK-Pavel Pecka(VMÝ)ŽK-Robert Szczypkowski,Gertjan Bakker,Evgeni Kuleshov,Dino Tornaghi,Senol Ölker(BAN) Slavomír Pacholík,Jan Pleško,Petr Barteska(VMÝ) )
2. KOLO
5.10.
22:00
FC Hodějice
1.FC PSCHDS Vysoké Mýto
0:0
0:0
(ČK-Dietmar Pamminger(HOD) ŽK-Ryan Webb,Alain Nuyts,Agatha of Sophia,Daniel Macri,Mohamed Toubal(HOD) Slavomír Pacholík,Wiktor Rzezniczak,Zdeněk Hruška,Miroslav Bureš,Stuart Brittain(VMÝ) )
5.10.
22:00
FC Lukos
Baníček
0:1
0:1
Jacek Janas(ČK-Amete Tesfa-Michael(BAN)ŽK-Bruno Pereirade Oliveira,David Lukáš,Gilles Debroux,Norbert Smrek(LUK) Jacek Janas,Constantin Lia,Gomes Adolfo,Fernando Neri,Michal Plašil(BAN) )
5.10.
22:00
1.FC Georgswalde
Bohemians 1905
0:2
0:2
Oscar Novoa,Seth Van Imschoot(ČK-Stanislav Hulek(GEO) ŽK-Alzaher Calascibetta,Martynas Šulinskas,Martin Šimák,Manolis Charalambidis(GEO) Seth Van Imschoot,David Ševela,Gaetano Rezaey,Abrar Kamran,Ivica Berezutski(BOH) )
5.10.
22:00
RED DRAGONS Hořovice
FC Moravia
1:0
0:0
Richard Topic -(ČK-Davy Lammens(RED) ŽK-Zdeněk Freisler,Pascal Wuyts,Kenneth Boeckx(RED) Lukáš Pilík,Nino Mijin,Tomáš Honka,Vytautas Nemanis(MOR) )
5.10.
22:00
Lenoši
sparta mratín
3:3
3:2
Marián Špit,Petr Vrabec,Aleš Dvořák - Radek Pulkert,Luboš Švec,Migen Pinari(ČK-Ervis Arberi(SMR)ŽK-Aleš Dvořák,Valentin Stan,Karel Tomašák(LEN) Radek Pulkert,Migen Pinari,Tony Foster,Ervis Arberi(SMR) )
3. KOLO
8.10.
22:00
sparta mratín
FC Hodějice
3:4
2:3
Angelo van der Meulen,Ayman Eno,Luboš Švec - Mohamed Toubal 3,Christian Stasi(ČK-Karl Ifil(SMR) ŽK-Florentin Paraschiv,Ciaran Thomas,Marc-Vivien Webnje Nfor,Migen Pinari(SMR) Wouter Werner,Todi Rostholm,Nidal Zautatas,Alex Enos,Semih Eris,Jef Vonck(HOD) )
8.10.
22:00
FC Moravia
Lenoši
1:0
1:0
Fernando Roland -(ČK-Martin Vidlička(MOR) ŽK-Sima~o Domingos Moura,Nino Mijin(MOR) Vlastimil Bača,Zbyněk Pokorný,Jiří Černý,Luboš Barteska(LEN) )
8.10.
22:00
Bohemians 1905
RED DRAGONS Hořovice
0:1
0:0
Nana Farmache(ŽK-David Ševela,Ivica Berezutski,Seth Van Imschoot(BOH) Nana Farmache,Zdeněk Freisler,François Dirar,Matthias Oostvogels,Kenneth Boeckx(RED) )
8.10.
22:00
Baníček
1.FC Georgswalde
2:0
2:0
Ahmed Mohamed Aoheda,Jacek Janas -(ČK-Clement Dimos(GEO)ŽK-Jacek Janas,Romas Staleliu-nas,Fernando Neri,Evgeni Kuleshov(BAN) Alzaher Calascibetta,Grzegorz Szary,Manolis Charalambidis(GEO) )
8.10.
22:00
1.FC PSCHDS Vysoké Mýto
FC Lukos
1:0
0:0
Silviu Marinescu -(ŽK-Slavomír Pacholík,Michal Freisler,Wiktor Rzezniczak,Zdeněk Hruška,Jan Pleško,Stuart Brittain(VMÝ) Bruno Pereirade Oliveira,David Lukáš,Tiago Américo Fronio,Júnio Ewerton Quadros,Zdeněk Vozábal,Norbert Smrek(LUK) )
4. KOLO
12.10.
22:00
FC Hodějice
FC Lukos
2:1
1:1
Mohamed Toubal,Milan Zakopal - Norbert Smrek(ŽK-Milan Zakopal,Matt Bradley,Nicolai Rudenko(HOD) Gilles Debroux,Raulen Chaves Guedes,Júnio Ewerton Quadros,Mats Frans,Zdeněk Vozábal(LUK) )
12.10.
22:00
1.FC Georgswalde
1.FC PSCHDS Vysoké Mýto
1:3
0:0
Aggelos Garpozis - Emmanuel Figo Ganya,Michal Vít 2(ŽK-Alzaher Calascibetta,Martynas Šulinskas,Stanislav Hulek,Theofanis Fillipakos(GEO) Michal Vít,Slavomír Pacholík,Wiktor Rzezniczak,Zdeněk Hruška,Jan Pleško,Miroslav Bureš(VMÝ) )
12.10.
22:00
RED DRAGONS Hořovice
Baníček
0:1
0:1
Ahmed Mohamed Aoheda(ŽK-Laurens Nys,Davy Lammens,Aaron Vukovic,Nana Farmache,Jaromír Šultés,Kenneth Boeckx(RED) Constantin Lia,Dino Tornaghi,Takashi Honda,Jacek Janas,Gertjan Bakker(BAN) )
12.10.
22:00
Lenoši
Bohemians 1905
2:3
2:0
Petr Vrabec,Luboš Barteska - Ivica Berezutski 2,Seth Van Imschoot(ČK-Zbyněk Pokorný(LEN) ŽK-Martin Vaculík,Valentin Stan(LEN) Ivica Berezutski,Seth Van Imschoot,David Ševela,Abrar Kamran,Nader Soltani,David Persson(BOH) )
12.10.
22:00
sparta mratín
FC Moravia
4:2
2:1
Luboš Švec,Alexandru Avram 2,Angelo van der Meulen - Savo Lazarevski,Danijel Mehmedović(ŽK-Radek Pulkert,Florentin Paraschiv,Ervis Arberi,Tony Foster(SMR) Srdjan Fletcher,Nino Mijin,Vytautas Nemanis(MOR) )
5. KOLO
15.10.
22:00
FC Moravia
FC Hodějice
0:3
0:3
KONTUMACE
15.10.
22:00
Bohemians 1905
sparta mratín
0:0
0:0
(ČK-Ervis Arberi(SMR)ŽK-Lukáš Suchý,Gaetano Rezaey,Abrar Kamran,David Persson(BOH) Radek Pulkert,Ciaran Thomas,Tony Foster,Migen Pinari(SMR) )
15.10.
22:00
Baníček
Lenoši
1:1
1:0
Ahmed Mohamed Aoheda - Abdallah Mazubi(ČK-Valentin Stan(LEN)ŽK-Tomáš Musil,Takashi Honda(BAN) Abdallah Mazubi(LEN) )
15.10.
22:00
1.FC PSCHDS Vysoké Mýto
RED DRAGONS Hořovice
1:1
1:1
Michal Vít - Matthias Oostvogels(ŽK-Michal Vít,Wiktor Rzezniczak,Barry Brookman,Jan Pleško,Stuart Brittain(VMÝ) Matthias Oostvogels,Davy Lammens,Nana Farmache,Kenneth Boeckx(RED) )
15.10.
22:00
FC Lukos
1.FC Georgswalde
1:0
0:0
Adailton Fernando Moedim -(ŽK-David Lukáš,Gilles Debroux,Júnio Ewerton Quadros,Mats Frans(LUK) Kleopas Bartzokas,Xenofon Kelpekis,Martynas Šulinskas,Manolis Charalambidis,Aggelos Garpozis,Jan Eismann(GEO) )
6. KOLO
19.10.
22:00
FC Hodějice
1.FC Georgswalde
1:0
1:0
Mohamed Toubal -(ŽK-Nidal Zautatas,Matt Bradley,Milan Zakopal,Agatha of Sophia,Jef Vonck(HOD) Clement Dimos,Martin Šimák,Stanislav Hulek,Kleber Makor(GEO) )
19.10.
22:00
RED DRAGONS Hořovice
FC Lukos
1:0
1:0
Bart Mulemo -(ŽK-Zdeněk Freisler,Pascal Wuyts,Aaron Vukovic,Jürgen Van Malderen,Jaromír Šultés,Dragomir Ragac(RED) Adrien Bonny,David Lukáš,Gilles Debroux,Mats Frans(LUK) )
19.10.
22:00
Lenoši
1.FC PSCHDS Vysoké Mýto
0:1
0:0
Pavel Pecka(ŽK-Yohann Violeau,Jiří Černý,Karel Tomašák(LEN) Pavel Pecka,Slavomír Pacholík,Barry Brookman,Massimo Pantelis,Radek Hoffmann,Radim Šindelář(VMÝ) )
19.10.
22:00
sparta mratín
Baníček
0:0
0:0
(ČK-Tony Foster(SMR) ŽK-Angelo van der Meulen,Alexandru Avram(SMR) Romas Staleliu-nas,Marc Fite,Adrian Dumitru,Michal Plašil,Jacek Janas(BAN) )
19.10.
22:00
FC Moravia
Bohemians 1905
0:3
0:2
David Persson 2,Oscar Novoa(ŽK-Nikola Krivokapić,Vytautas Nemanis(MOR) David Persson,David Ševela,Nader Soltani,Ivica Berezutski,Seth Van Imschoot(BOH) )
7. KOLO
22.10.
22:00
Bohemians 1905
FC Hodějice
0:1
0:0
Dietmar Pamminger(ČK-Matt Bradley(HOD)ŽK-David Ševela,Nader Soltani,Seth Van Imschoot(BOH) Dietmar Pamminger,Bart Flies,Todi Rostholm,Nidal Zautatas,Alex Enos,Jef Vonck,Mohamed Toubal(HOD) )
22.10.
22:00
Baníček
FC Moravia
1:1
0:1
Michal Plašil - Nino Mijin(ČK-Robert Szczypkowski(BAN) Nino Mijin(MOR)ŽK-Feofilakt Taranenko,Przemyslaw Buzala,Romas Staleliu-nas,Anthony Mumford(BAN) Martin Vidlička,Tomáš Honka(MOR) )
22.10.
22:00
1.FC PSCHDS Vysoké Mýto
sparta mratín
4:3
3:1
Radek Hoffmann 3,Pavel Pecka - Luboš Švec,Migen Pinari,Ciaran Thomas(ŽK-Radek Hoffmann,Pavel Pecka,Slavomír Pacholík,Wiktor Rzezniczak,Jan Pleško,Tomáš Mácha(VMÝ) Migen Pinari,Ciaran Thomas,Radek Pulkert,Bogdan Neagu,Angelo van der Meulen(SMR) )
22.10.
22:00
FC Lukos
Lenoši
1:0
0:0
Norbert Smrek -(ČK-Zbyněk Pokorný(LEN)ŽK-René Vyskočil,Tiago Américo Fronio,Júnio Ewerton Quadros,Mats Frans,Tomáš Simr(LUK) Martin Nohavica,Yohann Violeau,Valentin Stan,Karel Tomašák(LEN) )
22.10.
22:00
1.FC Georgswalde
RED DRAGONS Hořovice
1:1
0:0
Aggelos Garpozis - Aaron Vukovic(ČK-Kenneth Boeckx(RED)ŽK-Alzaher Calascibetta,Clement Dimos,Martin Šimák,Manolis Charalambidis,Theofanis Fillipakos,Nyren Stamos(GEO) Pascal Wuyts,Kane Timmermans(RED) )
8. KOLO
26.10.
22:00
FC Hodějice
RED DRAGONS Hořovice
0:0
0:0
(ŽK-Wouter Werner,Dietmar Pamminger,Semih Eris(HOD) Kane Timmermans,Daniel Mendoza,Aaron Vukovic(RED) )
26.10.
22:00
Lenoši
1.FC Georgswalde
3:2
2:1
Luboš Barteska 3 - Stanislav Hulek,Jan Eismann(ŽK-Luboš Barteska,Yohann Violeau,Valentin Stan(LEN) Stanislav Hulek,Alzaher Calascibetta,Theofanis Fillipakos,Kleber Makor,Aggelos Garpozis,Jacek Zganiacz(GEO) )
26.10.
22:00
sparta mratín
FC Lukos
1:1
1:0
Mike Carr - Tiago do Nascimento(ŽK-Radek Pulkert,Ervis Arberi,Andrej Opatovsky,Luboš Švec(SMR) Bruno Pereirade Oliveira,David Lukáš,Gilles Debroux,Zdeněk Vozábal(LUK) )
26.10.
22:00
FC Moravia
1.FC PSCHDS Vysoké Mýto
2:2
1:2
Pavel Raška,Danijel Mehmedović - Petr Barteska,Emmanuel Figo Ganya(ČK-Jan Pleško(VMÝ)ŽK-Lukáš Pilík,Dainius Mininkovas,Tomáš Honka,Vytautas Nemanis(MOR) Petr Barteska,Michal Freisler,Zdeněk Hruška,Michal Vít(VMÝ) )
26.10.
22:00
Bohemians 1905
Baníček
0:0
0:0
(ČK-Evgeni Kuleshov(BAN)ŽK-David Ševela,Gorka Alberca,David Persson(BOH) Constantin Lia,Fernando Neri,Tiberiu Belciug(BAN) )
9. KOLO
29.10.
22:00
Baníček
FC Hodějice
2:2
0:0
Anthony Mumford,Ahmed Mohamed Aoheda - Christian Stasi,Mohamed Toubal(ČK-Milan Zakopal(HOD)ŽK-Anthony Mumford,Ahmed Mohamed Aoheda,Constantin Lia,Dino Tornaghi,Jacek Janas(BAN) Christian Stasi,Mohamed Toubal,Todi Rostholm,Raulen Tavares Cardoso,Agatha of Sophia,Dietmar Pamminger(HOD) )
29.10.
22:00
1.FC PSCHDS Vysoké Mýto
Bohemians 1905
0:1
0:0
David Persson(ŽK-Slavomír Pacholík,Barry Brookman,Miroslav Bureš,Tomáš Mácha,Stuart Brittain(VMÝ) David Persson,David Ševela,Nader Soltani,Seth Van Imschoot(BOH) )
29.10.
22:00
FC Lukos
FC Moravia
0:0
0:0
(ČK-Tomáš Honka(MOR)ŽK-René Vyskočil,David Lukáš,Tiago Américo Fronio,Júnio Ewerton Quadros,Zdeněk Vozábal(LUK) Srdjan Fletcher,Sima~o Domingos Moura(MOR) )
29.10.
22:00
1.FC Georgswalde
sparta mratín
1:3
0:1
Aggelos Garpozis - Angelo van der Meulen 2,Migen Pinari(ŽK-Clement Dimos,Stanislav Hulek,Manolis Charalambidis(GEO) Migen Pinari,Radek Pulkert,Ervis Arberi,Ciaran Thomas,Tony Foster(SMR) )
29.10.
22:00
RED DRAGONS Hořovice
Lenoši
0:0
0:0
(ŽK-Pascal Wuyts,François Dirar,Aaron Vukovic,Jaromír Šultés,Kenneth Boeckx(RED) Bronislav Šelicha,Luboš Barteska(LEN) )
Copyright © Pavel Vraj 2002-4
FRC E-mail: swapper@volny.cz
FRC Homepage: www.pvland.cz/freeware
Výsledky
Aktualizace dne 7.12.2010. Počkejte až se tabulka načte!
Created by FRC 1.34 © PV
Kolo
Datum
Čas
Domácí
Hosté
Skóre
Střelci + karty
10. KOLO
2.11.
22:00
FC Hodějice
Lenoši
3:2
1:1
Christian Stasi,Mohamed Toubal 2 - Tomáš Fürbach,Petr Vrabec(ŽK-Christian Stasi,Mohamed Toubal,Wouter Werner,Ryan Webb,Nidal Zautatas,Matt Bradley,Alain Nuyts,Stephen Gardner,Jef Vonck(HOD) Zbyněk Pokorný,Valentin Stan,Karel Tomašák(LEN) )
2.11.
22:00
RED DRAGONS Hořovice
sparta mratín
1:0
1:0
Jürgen Van Malderen -(ČK-Migen Pinari(SMR)ŽK-Jürgen Van Malderen,Zdeněk Freisler,Yeshey Dechenchoeling,Matthias Oostvogels(RED) Radek Pulkert,Florentin Paraschiv,Andrej Opatovsky(SMR) )
2.11.
22:00
1.FC Georgswalde
FC Moravia
1:2
1:2
Ivan Pourliotopoulos - Fernando Roland,Milan Stanković(ŽK-Kleopas Bartzokas,Clement Dimos,Stanislav Hulek,Manolis Charalambidis(GEO) Sima~o Domingos Moura,Lukáš Pilík,Martin Vidlička,Nino Mijin(MOR) )
2.11.
22:00
FC Lukos
Bohemians 1905
1:2
0:0
Evandro de Azevedo Júnior - Ivica Berezutski,Oscar Novoa(ŽK-Bruno Pereirade Oliveira,Richard March,Júnio Ewerton Quadros,Mats Frans,Sendley Landers(LUK) Radek Vepřek,Rudolf Ticháček,Abrar Kamran,Seth Van Imschoot(BOH) )
2.11.
22:00
1.FC PSCHDS Vysoké Mýto
Baníček
2:3
2:2
Radim Šindelář,Pavel Rada - Evgeni Kuleshov,Jacek Janas 2(ČK-Radim Šindelář(VMÝ) Kelvin Kolala(BAN)ŽK-Slavomír Pacholík,Michal Freisler,Jan Pleško(VMÝ) Evgeni Kuleshov,Amete Tesfa-Michael,Dino Tornaghi,Takashi Honda(BAN) )
11. KOLO
5.11.
22:00
1.FC PSCHDS Vysoké Mýto
FC Hodějice
3:0
3:0
KONTUMACE
5.11.
22:00
Baníček
FC Lukos
2:1
1:0
Ahmed Mohamed Aoheda 2 - Tomáš Simr(ŽK-Amete Tesfa-Michael,Marc Fite,Fernando Neri,Takashi Honda,Martin Kunc(BAN) Gilles Debroux,Raulen Chaves Guedes,Adailton Fernando Moedim,Júnio Ewerton Quadros,Georgi Eromoigbe(LUK) )
5.11.
22:00
Bohemians 1905
1.FC Georgswalde
3:0
3:0
KONTUMACE
5.11.
22:00
FC Moravia
RED DRAGONS Hořovice
1:2
1:1
Fernando Roland - Richard Topic,Dragomir Ragac(ČK-Nino Mijin(MOR) ŽK-Sima~o Domingos Moura,Lukáš Pilík(MOR) Dragomir Ragac,Daniel Mendoza,Matthias Oostvogels(RED) )
5.11.
22:00
sparta mratín
Lenoši
0:1
0:0
Aleš Dvořák(ČK-Ervis Arberi(SMR) ŽK-Ciaran Thomas,Tony Foster(SMR) Martin Vaculík,Martin Nohavica,Yohann Violeau,Valentin Stan(LEN) )
12. KOLO
9.11.
22:00
FC Hodějice
sparta mratín
1:0
0:0
Christian Stasi -(ŽK-Matt Bradley,Alain Nuyts,Agatha of Sophia,Daniel Macri(HOD) Florentin Paraschiv,David Novák,Luboš Švec,Migen Pinari(SMR) )
9.11.
22:00
Lenoši
FC Moravia
2:1
1:0
Valentin Stan,Aleš Dvořák - Danijel Mehmedović(ČK-Kader Friedli(MOR)ŽK-Valentin Stan,Zbyněk Pokorný,Yohann Violeau,Karel Tomašák(LEN) Martin Vidlička,Dainius Mininkovas(MOR) )
9.11.
22:00
RED DRAGONS Hořovice
Bohemians 1905
0:1
0:0
Ladislav Mach(ŽK-Zdeněk Freisler,Daniel Mendoza,Davy Lammens,Kenneth Boeckx(RED) Ladislav Mach,Radek Vepřek,Abrar Kamran,Nader Soltani,Jean-Philippe Seck(BOH) )
9.11.
22:00
1.FC Georgswalde
Baníček
1:3
0:2
Alexandre Tsiolis - Jacek Janas 2,Ahmed Mohamed Aoheda(ŽK-Alzaher Calascibetta,Martin Šimák,Theofanis Fillipakos,Manolis Charalambidis(GEO) Jacek Janas,Amete Tesfa-Michael,Martin Kunc(BAN) )
9.11.
22:00
FC Lukos
1.FC PSCHDS Vysoké Mýto
3:0
3:0
KONTUMACE
13. KOLO
12.11.
22:00
FC Lukos
FC Hodějice
2:2
0:0
Norbert Smrek 2 - Mohamed Toubal,Daniel Macri(ŽK-Norbert Smrek,Gilles Debroux,Júnio Ewerton Quadros(LUK) Mohamed Toubal,Daniel Macri,Raulen Tavares Cardoso(HOD) )
12.11.
22:00
1.FC PSCHDS Vysoké Mýto
1.FC Georgswalde
1:0
1:0
Silviu Marinescu -(ČK-Tomáš Mácha(VMÝ) ŽK-Wiktor Rzezniczak,Barry Brookman,Miroslav Bureš,Michal Vít(VMÝ) Alzaher Calascibetta,Xenofon Kelpekis,Clement Dimos,Grzegorz Szary(GEO) )
12.11.
22:00
Baníček
RED DRAGONS Hořovice
1:0
1:0
Martin Kunc -(ČK-François Dirar(RED)ŽK-Martin Kunc,Amete Tesfa-Michael,Constantin Lia,Marc Fite,Takashi Honda(BAN) Zdeněk Freisler,Daniel Mendoza,Kenneth Boeckx(RED) )
12.11.
22:00
Bohemians 1905
Lenoši
1:0
1:0
Abrar Kamran -(ŽK-Abrar Kamran,Radek Vepřek,Jean-Philippe Seck,David Persson(BOH) Zbyněk Pokorný,Yohann Violeau,Valentin Stan,Marián Špit(LEN) )
12.11.
22:00
FC Moravia
sparta mratín
0:0
0:0
(ŽK-Tomáš Honka,Igor Dimitrijević,Johannes Weis(MOR) Radek Pulkert,Robbie Reynolds,Tony Foster,Migen Pinari(SMR) )
14. KOLO
16.11.
22:00
FC Hodějice
FC Moravia
1:1
0:0
Christian Stasi - Milan Stanković(ŽK-Dietmar Pamminger,Jef Vonck,Mohamed Toubal(HOD) Srdjan Fletcher,Mário Kinský,Nino Mijin(MOR) )
16.11.
22:00
sparta mratín
Bohemians 1905
2:2
0:0
Ayman Eno,Migen Pinari - Abrar Kamran,Seth Van Imschoot(ŽK-Migen Pinari,Florentin Paraschiv,Karl Ifil,Ciaran Thomas,Tony Foster,Darren Wright(SMR) Abrar Kamran,Seth Van Imschoot,David Ševela,David Persson,Nader Soltani(BOH) )
16.11.
22:00
Lenoši
Baníček
0:1
0:0
Ahmed Mohamed Aoheda(ŽK-Michal Smola,Zdeněk Březnický,Abdallah Mazubi,Jiří Černý(LEN) Robert Grigorie,Constantin Lia,Jônatas Della Valentina,Anthony Mumford,Przemyslaw Buzala(BAN) )
16.11.
22:00
RED DRAGONS Hořovice
1.FC PSCHDS Vysoké Mýto
2:1
1:1
Kenneth Boeckx,Richard Topic - Massimo Pantelis(ŽK-Kenneth Boeckx,Zdeněk Freisler,Davy Lammens,Jürgen Van Malderen(RED) Wiktor Rzezniczak,Stuart Brittain,Emmanuel Figo Ganya,Jaromír Otepka(VMÝ) )
16.11.
22:00
1.FC Georgswalde
FC Lukos
1:2
1:0
Alexandre Tsiolis - Zdeněk Vozábal 2(ŽK-Kleopas Bartzokas,Xenofon Kelpekis,Clement Dimos,Stanislav Hulek,Martin Šťastný(GEO) Zdeněk Vozábal,Bruno Pereirade Oliveira,David Lukáš,Gilles Debroux,Mats Frans(LUK) )
15. KOLO
26.11.
22:00
1.FC Georgswalde
FC Hodějice
0:2
0:0
Nicolai Rudenko 2(ŽK-Dimitris Spasic,Václav Josl,Clement Dimos,Martin Šimák,Grzegorz Szary,Theofanis Fillipakos,Manolis Charalambidis(GEO) Nicolai Rudenko,Wouter Werner,Ryan Webb,Nidal Zautatas,Matt Bradley,Jason Valdeberito-Gomez,Semih Eris,Dietmar Pamminger,Jef Vonck(HOD) )
26.11.
22:00
FC Lukos
RED DRAGONS Hořovice
1:0
0:0
Norbert Smrek -(ČK-Pascal Wuyts(RED)ŽK-Mats Frans(LUK) Daniel Mendoza,Davy Lammens,Jürgen Van Malderen(RED) )
26.11.
22:00
1.FC PSCHDS Vysoké Mýto
Lenoši
1:0
0:0
Petr Lokvenc -(ŽK-Petr Lokvenc,Slavomír Pacholík,Michal Freisler,Jan Pleško,Massimo Pantelis,Pavel Pecka(VMÝ) Tomáš Houšť,Zbyněk Pokorný,Bronislav Šelicha,Luboš Barteska(LEN) )
26.11.
22:00
Baníček
sparta mratín
1:0
1:0
Anthony Mumford -(ŽK-Anthony Mumford,Feofilakt Taranenko,Marc Fite,Martin Kunc(BAN) Radek Pulkert,Ervis Arberi,Ciaran Thomas(SMR) )
26.11.
22:00
Bohemians 1905
FC Moravia
2:1
0:1
Radim Dujka,Nader Soltani - Tomáš Honka(ŽK-Radim Dujka,Nader Soltani,Ivica Berezutski,Seth Van Imschoot(BOH) Tomáš Honka,Kjell Serville,Dainius Mininkovas(MOR) )
16. KOLO
30.11.
22:00
FC Hodějice
Bohemians 1905
0:1
0:0
Jean-Philippe Seck(ŽK-Ryan Webb,Agatha of Sophia,Daniel Macri(HOD) David Ševela,Gaetano Rezaey,Ivica Berezutski,Seth Van Imschoot,Ladislav Mach(BOH) )
30.11.
22:00
FC Moravia
Baníček
0:4
0:2
Kelvin Kolala,Jacek Janas 2,Ahmed Mohamed Aoheda(ŽK-Nebojša Ćurčić,Predrag Stojkov(MOR) Kelvin Kolala,Jacek Janas,Amete Tesfa-Michael,Przemyslaw Buzala,Evgeni Kuleshov(BAN) )
30.11.
22:00
sparta mratín
1.FC PSCHDS Vysoké Mýto
1:0
1:0
Angelo van der Meulen -(ŽK-Angelo van der Meulen,Florentin Paraschiv,Karl Ifil,Ervis Arberi,Ciaran Thomas(SMR) Jiří Galbavý,Zdeněk Hruška,Pavel Pecka,Petr Lokvenc,Dexter Blank(VMÝ) )
30.11.
22:00
Lenoši
FC Lukos
2:3
0:0
Luboš Barteska,Jan Mach - Sendley Landers 2,Norbert Smrek(ŽK-Abdallah Mazubi,Valentin Stan(LEN) Júnio Ewerton Quadros,Tomáš Simr(LUK) )
30.11.
22:00
RED DRAGONS Hořovice
1.FC Georgswalde
0:0
0:0
(ČK-Clement Dimos(GEO)ŽK-Davy Lammens,Yeshey Dechenchoeling,Änis Mauersberger,Juri Voigt(RED) Theofanis Fillipakos,Kleber Makor,Carlos Pérez de Zabalza(GEO) )
17. KOLO
3.12.
22:00
RED DRAGONS Hořovice
FC Hodějice
0:1
0:0
Nicolai Rudenko(ČK-Kenneth Boeckx(RED) ŽK-Pascal Wuyts,Davy Lammens(RED) Nidal Zautatas,Matt Bradley,Daniel Macri(HOD) )
3.12.
22:00
1.FC Georgswalde
Lenoši
2:3
1:2
Emmanuel Sifakis,Martin Šťastný - Jan Mach,Marián Špit,Aleš Dvořák(ČK-Grzegorz Szary(GEO) ŽK-Alzaher Calascibetta,Xenofon Kelpekis,Theofanis Fillipakos(GEO) Zbyněk Pokorný,Abdallah Mazubi,Jiří Černý,Karel Tomašák(LEN) )
3.12.
22:00
FC Lukos
sparta mratín
3:0
3:0
KONTUMACE
3.12.
22:00
1.FC PSCHDS Vysoké Mýto
FC Moravia
2:0
2:0
Michal Vít,Petr Lokvenc -(ŽK-Michal Vít,Petr Lokvenc,Jiří Galbavý,Massimo Pantelis,Petr Barteska,Dexter Blank(VMÝ) Predrag Stojkov,Mário Kinský,Nino Mijin,Sergio Baigorria(MOR) )
3.12.
22:00
Baníček
Bohemians 1905
1:1
0:1
Jacek Janas - David Persson(ŽK-Jacek Janas,Amete Tesfa-Michael,Martin Kunc,Tiberiu Belciug(BAN) David Persson,David Ševela,Abrar Kamran,Nader Soltani,Seth Van Imschoot(BOH) )
18. KOLO
7.12.
22:00
FC Hodějice
Baníček
1:1
0:0
Christian Stasi - Leonardo Fabbiani(ŽK-Wouter Werner,Ryan Webb,Nidal Zautatas,Matt Bradley,Jason Valdeberito-Gomez,Eduardo Morales,Dietmar Pamminger,Daniel Macri(HOD) Feofilakt Taranenko,Robert Grigorie,Romas Staleliu-nas,Gertjan Bakker(BAN) )
7.12.
22:00
Bohemians 1905
1.FC PSCHDS Vysoké Mýto
2:1
0:1
Bogdan Ilin 2 - Emmanuel Figo Ganya(ŽK-Radek Vepřek,Gaetano Rezaey,Ivica Berezutski,David Persson(BOH) Emmanuel Figo Ganya,Slavomír Pacholík,Wiktor Rzezniczak,Barry Brookman,Silviu Marinescu(VMÝ) )
7.12.
22:00
FC Moravia
FC Lukos
2:2
1:2
Kjell Serville,Johannes Weis - Tomáš Simr,Tiago do Nascimento(ČK-Savo Lazarevski(MOR) ŽK-Nino Mijin,Kader Friedli(MOR) David Lukáš,Gilles Debroux,Júnio Ewerton Quadros,Norbert Smrek(LUK) )
7.12.
22:00
sparta mratín
1.FC Georgswalde
3:0
3:0
KONTUMACE
7.12.
22:00
Lenoši
RED DRAGONS Hořovice
3:0
3:0
KONTUMACE
Copyright © Pavel Vraj 2002-4
FRC E-mail: swapper@volny.cz
FRC Homepage: www.pvland.cz/freeware