Výsledky
Výsledky
Aktualizace dne 21.4.2013. Počkejte až se tabulka načte!
Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | Střelci + karty | |
1. KOLO | 21.8. | 22:00 | FC Andoria | Orli Týnec | 0:4 | 0:3 | Václav Polách,Jan Kiša 3(ŽK-Jovan Đorović,Borko Lazarevski,Stevo Stojak,Ruben Timmermans(AND) Tomáš Berger,Negasso Kiros,David Nešpor,Tomáš Brezovan,Geert Arend Vos(ORL) ) |
21.8. | 22:00 | FC Moravia | Erik's Plumlov | 1:1 | 1:1 | Mićo Stojkov - Filippo Bouckenooghe(ŽK-Mićo Stojkov,Antonio Ivić,Dejan Knežević(MOR) Filippo Bouckenooghe,Mohsen Khavandi,Richard Evans,Maxime Delande,Kristof Keller(PLU) ) | |
21.8. | 22:00 | oooo | 1.FC Rosice | 1:5 | 0:1 | Jurica Radjenovic - Martin Salák 2,David Čupr 2,Jan Chmelíček(ŽK-Jurica Radjenovic,Raúl Sala,Daniel Abrahams,Laurence the Thinker,Budoc the Sorcerer,Roel Kage,Julio Schultz(OOO) Manuel Serrano,Tomáš Zahálka,Miroslav Faldyna,Marouane Buysse(ROS) ) | |
21.8. | 22:00 | sparta mratín | F.C. Technica Praha | 0:2 | 0:2 | Devine Corica 2(ČK-Richard Milner(SPM) ŽK-Vladan Svetličić,Audrius Klimavičius,Marko Malovan,Janne Katholm,Tomáš Onofrej(SPM) Javi Bermejo,Supramit Senamuang,Frans Ax,Arnold van Dieren,Cristian Gorobet(TEC) ) | |
21.8. | 22:00 | tatran ostrava | Baníček | 1:4 | 0:2 | Benjamin Kunert - Majid Shiri,Dario Praznik,Salim Aliyow Hussein 2(ČK-Tomáš Jamrich(TAT) Salim Aliyow Hussein(BAN)ŽK-Hamidreza Yousef,Oybek Musaboyev(TAT) Majid Shiri,Dario Praznik,Rune Keller,Milan Jerneic,Ondřej Rondzik(BAN) ) | |
2. KOLO | 24.8. | 22:00 | Orli Týnec | Baníček | 0:0 | 0:0 | (ŽK-Tomáš Berger,David Nešpor,Poyer Papalii,Tomáš Brezovan,Jan Kiša,Václav Polách(ORL) Dario Praznik,Majid Shiri,David Ineman(BAN) ) |
24.8. | 22:00 | F.C. Technica Praha | tatran ostrava | 2:1 | 1:1 | Devine Corica 2 - Daniel Vlad(ČK-Arnold van Dieren(TEC) Aleš Farbák(TAT)ŽK-Roen Stephenson,Javi Bermejo,Supramit Senamuang,Cristian Gorobet,Rick Longuet(TEC) Daniel Vlad,Martin Richter,Jiří Rosa,Petr Kuba,Milan Černín(TAT) ) | |
24.8. | 22:00 | 1.FC Rosice | sparta mratín | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
24.8. | 22:00 | Erik's Plumlov | oooo | 1:2 | 0:0 | Vadim Blazevica - Roel Kage 2(ČK-Davor Djordjevic(OOO)ŽK-Vadim Blazevica,James Loyens,Richard Evans,Juan Marcelo Junior(PLU) Roel Kage,Phil Robinson,Julio Schultz,Laurence the Thinker,Sjors Kruijer,Lidio Corozo,Sulieman Lucas(OOO) ) | |
24.8. | 22:00 | FC Andoria | FC Moravia | 2:3 | 1:2 | Pavel Buryán,Juan Fernando Romero - Thando Anderson,Mićo Stojkov 2(ŽK-Pavel Buryán,Juan Fernando Romero,Stefan Milošević,Jovan Đorović(AND) Thando Anderson,Mićo Stojkov,Rajko Atanacković,Nenad Dimitrijević(MOR) ) | |
3. KOLO | 28.8. | 22:00 | FC Moravia | Orli Týnec | 2:2 | 0:1 | Thando Anderson,Mićo Stojkov - Václav Polách,Jan Kiša(ŽK-Mićo Stojkov,Miroslav Nikolić,Ismet Erić(MOR) Václav Polách,Tomáš Berger,David Nešpor,Poyer Papalii,Tomáš Brezovan(ORL) ) |
28.8. | 22:00 | oooo | FC Andoria | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
28.8. | 22:00 | sparta mratín | Erik's Plumlov | 2:3 | 1:2 | Tomáš Onofrej 2 - Kristof Keller 3(ŽK-Tomáš Onofrej,Kaaua Marakia,Audrius Klimavičius,Marko Malovan,Roberto Alexander Yori,Richard Milner(SPM) James Loyens,Richard Evans,Filippo Bouckenooghe(PLU) ) | |
28.8. | 22:00 | tatran ostrava | 1.FC Rosice | 3:4 | 1:0 | Benjamin Kunert,Jiří Rosa,Anatoliy Musaboyev - David Čupr,Martin Švancara 2,Pavel Leština(ŽK-Benjamin Kunert,Jiří Rosa,Anatoliy Musaboyev,Sergio William Sum,Tomáš Jamrich,Vincenzo Dionigi(TAT) Pavel Leština,Tomáš Zahálka,Adrián Nagy,Danut Gurita,Tim Kalabic(ROS) ) | |
28.8. | 22:00 | Baníček | F.C. Technica Praha | 2:1 | 2:1 | Zdeněk Blaha,Ervins Danilovs - Devine Corica(ČK-Ruud Boutahar(TEC)ŽK-Zdeněk Blaha,Ervins Danilovs,Dario Praznik,Andrius Česnulis,Velizar Bashev(BAN) Javi Bermejo,Supramit Senamuang,Paul van Es,Arnoud Swinkels,Cristian Gorobet(TEC) ) | |
4. KOLO | 31.8. | 22:00 | Orli Týnec | F.C. Technica Praha | 1:2 | 0:2 | Jan Šelicha - Devine Corica,Cristian Gorobet(ČK-David Nešpor(ORL) Kerst Hessing(TEC)ŽK-Tomáš Berger,Negasso Kiros,Poyer Papalii,Tomáš Brezovan(ORL) Supramit Senamuang,Frans Ax,Arnold van Dieren(TEC) ) |
31.8. | 22:00 | 1.FC Rosice | Baníček | 2:3 | 1:2 | Martin Švancara,Václav Žůrek - Hossein Aghili,Ondřej Rondzik,Salim Aliyow Hussein(ŽK-Adrián Nagy,Pavel Leština,Jan Chmelíček(ROS) Salim Aliyow Hussein(BAN) ) | |
31.8. | 22:00 | Erik's Plumlov | tatran ostrava | 3:1 | 1:1 | Jelle Van Dessel 2,Kristof Keller - Benjamin Kunert(ČK-Richard Evans(PLU) ŽK-Josef Jakus,Mohsen Khavandi,Filippo Bouckenooghe(PLU) Ion Popescu,Oybek Musaboyev,Aleksandr Ochilov,Tomáš Jamrich(TAT) ) | |
31.8. | 22:00 | FC Andoria | sparta mratín | 0:2 | 0:1 | Bojan Egholm 2(ŽK-Jovan Đorović,Pavel Schut(AND) Vladan Svetličić,Kaaua Marakia,Marko Malovan,Janne Katholm,Tomáš Onofrej(SPM) ) | |
31.8. | 22:00 | FC Moravia | oooo | 3:2 | 2:2 | Božo Radović,Thando Anderson,Mindaugas Stankevičius - Budoc the Sorcerer,Armando Francisco Reasco(ŽK-Božo Radović,Mindaugas Stankevičius,Rajko Atanacković,Miroslav Nikolić,Vlada Muniši(MOR) Budoc the Sorcerer,Julio Schultz,Benoit M’bia,Maximilian Hanselmann(OOO) ) | |
5. KOLO | 4.9. | 22:00 | oooo | Orli Týnec | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE |
4.9. | 22:00 | sparta mratín | FC Moravia | 1:2 | 0:0 | Richard Milner - Thando Anderson 2(ŽK-Richard Milner,Jens Ayeni,Marko Malovan,Janne Katholm(SPM) Miroslav Nikolić,Ismet Erić(MOR) ) | |
4.9. | 22:00 | tatran ostrava | FC Andoria | 3:2 | 1:2 | Daniel Vlad 2,Milan Černín - Predrag Mitić 2(ŽK-Daniel Vlad,Jiří Rosa,Aleš Farbák,Tomáš Jamrich(TAT) Predrag Mitić,Branko Miljković,Jovan Đorović,Milan Vyskočil(AND) ) | |
4.9. | 22:00 | Baníček | Erik's Plumlov | 1:0 | 1:0 | Vladimír Šíma -(ČK-Ondřej Rondzik(BAN) ŽK-Dario Praznik,Gianpaolo Aquilanti,George Boyd(BAN) James Loyens,Mohsen Khavandi,Michaël Simons,Maxime Delande,Filippo Bouckenooghe,Kristof Keller(PLU) ) | |
4.9. | 22:00 | F.C. Technica Praha | 1.FC Rosice | 3:0 | 1:0 | Rick Longuet 2,Cristian Gorobet -(ŽK-Rick Longuet,Roen Stephenson,Javi Bermejo,Arnold van Dieren,Arnoud Swinkels(TEC) ) | |
6. KOLO | 7.9. | 22:00 | Orli Týnec | 1.FC Rosice | 4:3 | 2:0 | Jan Šelicha 2,Alexis Langlois,Jiří Ondrůšek - John O'callaghan,Václav Černý 2(ČK-Spencer Mulemo(ROS)ŽK-Jiří Ondrůšek,Geert Arend Vos,Zdeněk Smola,Poyer Papalii,František Belaň(ORL) Václav Černý,Ben Alavanja,Lubomir Krcula,Václav Cigánek(ROS) ) |
7.9. | 22:00 | Erik's Plumlov | F.C. Technica Praha | 1:2 | 0:1 | Vadim Blazevica - Devine Corica,Arnold van Dieren(ŽK-James Loyens,Mohsen Khavandi,Kristinn Geir Gudjonsson,Michaël Simons,Juan Marcelo Junior(PLU) Arnold van Dieren,Supramit Senamuang,Frans Ax,Cristian Gorobet(TEC) ) | |
7.9. | 22:00 | FC Andoria | Baníček | 2:2 | 0:2 | Evariste Zanon 2 - Zdeněk Blaha 2(ČK-Andrius Česnulis(BAN)ŽK-Marko Repčić,Juan Fernando Romero,Dragoslav Babović(AND) Zdeněk Blaha,Luděk Švach(BAN) ) | |
7.9. | 22:00 | FC Moravia | tatran ostrava | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
7.9. | 22:00 | oooo | sparta mratín | 1:4 | 0:1 | Theodore the Palestinian - Tomáš Onofrej 2,Libor Sojcik,Michael Caruso(ČK-Dymphna of Bingen(OOO) Tomáš Onofrej,Karl Ifil(SPM)ŽK-Raúl Sala,Daniel Abrahams,Laurence the Thinker,Sophia the Poor,Maximilian Hanselmann(OOO) Julian Holt,Elad Hugirat,Richard Milner(SPM) ) | |
7. KOLO | 11.9. | 22:00 | sparta mratín | Orli Týnec | 1:2 | 1:1 | Bojan Egholm - Alexis Langlois,Jan Kiša(ČK-Marko Malovan(SPM) Jan Kiša(ORL)ŽK-Elad Hugirat,Michael Caruso,Janne Katholm,Richard Milner(SPM) Negasso Kiros,David Nešpor,Tomáš Brezovan(ORL) ) |
11.9. | 22:00 | tatran ostrava | oooo | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
11.9. | 22:00 | Baníček | FC Moravia | 0:1 | 0:0 | Antonio Ivić(ČK-Bessala Nlend(BAN) ŽK-Velizar Bashev,Marius Grigore,David Ineman(BAN) Dragiša Gvozdenović,Vinicius Silvado Nascimento(MOR) ) | |
11.9. | 22:00 | F.C. Technica Praha | FC Andoria | 4:2 | 3:0 | Yusuf Barre 2,Fabian Spaan 2 - Predrag Mitić 2(ŽK-Fabian Spaan,Supramit Senamuang,Paul van Es,Malcolm Robert,Ruud Boutahar,Gareth Barnard(TEC) Predrag Mitić,Branko Miljković,Ivica Petkovic,Pavel Buryán(AND) ) | |
11.9. | 22:00 | 1.FC Rosice | Erik's Plumlov | 0:1 | 0:0 | Václav Hrdlička(ČK-Tim Kalabic(ROS) ŽK-Vlastimil Hudec,Adrián Nagy,Marouane Buysse,Pavel Leština,Jan Chmelíček(ROS) Václav Hrdlička,Josef Jakus,Masoud Teimorian,Perez David Misu,Jiri Stacho,Michaël Simons(PLU) ) | |
8. KOLO | 14.9. | 22:00 | Orli Týnec | Erik's Plumlov | 1:0 | 1:0 | Jan Šelicha -(ŽK-Tomáš Berger,Zdeněk Smola,Tomáš Holub,František Belaň,Tomáš Brezovan(ORL) Josef Jakus,Perez David Misu,Kristinn Geir Gudjonsson,Francis Minne,Juan Marcelo Junior(PLU) ) |
14.9. | 22:00 | FC Andoria | 1.FC Rosice | 3:7 | 2:3 | Pavel Buryán,Bronislav Kolář,Dragoslav Babović - John O'callaghan,Martin Švancara 4,Jan Chmelíček,Václav Černý(ČK-Branko Miljković(AND) Václav Černý(ROS)ŽK-Marko Repčić,Milan Vyskočil(AND) John O'callaghan,Jan Chmelíček,Manuel Serrano,Adrián Nagy(ROS) ) | |
14.9. | 22:00 | FC Moravia | F.C. Technica Praha | 3:5 | 2:2 | Thando Anderson,Clifton Bhagirath 2 - Rick Longuet 3,Cristian Gorobet,Devine Corica(ČK-Nenad Dimitrijević(MOR) ŽK-Martin Aldev,Vlada Muniši,Mićo Stojkov(MOR) Rick Longuet,Cristian Gorobet,Roen Stephenson,Javi Bermejo,Arnold van Dieren,Gareth Barnard(TEC) ) | |
14.9. | 22:00 | oooo | Baníček | 2:4 | 0:3 | Laurence the Thinker,Sophia the Poor - Majid Shiri 3,Ondřej Rondzik(ŽK-Eduard Suárez,Vitus the Syrian,Raúl Sala,Julio Schultz,Sjors Kruijer(OOO) Zigor Nsue,Dieudonné Mutsindashyaka,Luděk Švach,Arkadij Polyatykin(BAN) ) | |
14.9. | 22:00 | sparta mratín | tatran ostrava | 2:1 | 1:0 | James Van Zundert,Darren Wright - Milan Černín(ČK-Greg Naysmith(SPM) ŽK-Darren Wright,Robbie Reynolds,Karl Ifil,Elad Hugirat(SPM) Milan Černín,Martin Richter,Aleš Farbák,Jiří Rosa,Rory Roelandts(TAT) ) | |
9. KOLO | 18.9. | 22:00 | tatran ostrava | Orli Týnec | 2:3 | 0:2 | Daniel Vlad,Milan Černín - Poyer Papalii,Jan Šelicha,Jan Kiša(ŽK-Daniel Vlad,Milan Černín,Martin Richter,Aleš Farbák,Rory Roelandts,Petr Kuba(TAT) Poyer Papalii,Tomáš Berger,David Nešpor,Tomáš Brezovan(ORL) ) |
18.9. | 22:00 | Baníček | sparta mratín | 2:1 | 0:0 | Salim Aliyow Hussein 2 - Thomas Markussen(ŽK-Zigor Nsue,Bessala Nlend,Hossein Aghili(BAN) Robbie Reynolds,Karl Ifil,Elad Hugirat,Roberto Alexander Yori,Darren Wright(SPM) ) | |
18.9. | 22:00 | F.C. Technica Praha | oooo | 5:0 | 1:0 | Ugur Braafheid 3,Rick Longuet,Fabian Spaan -(ŽK-Rick Longuet,Fabian Spaan,Daniel van Rijsbergen,Kerst Hessing,Ruud Boutahar,Jaap Rodriques(TEC) Vitus the Syrian,Daniel Abrahams,Laurence the Thinker,Maximilian Hanselmann,Budoc the Sorcerer(OOO) ) | |
18.9. | 22:00 | 1.FC Rosice | FC Moravia | 3:2 | 1:2 | Tommy Sam,Václav Žůrek,Tomáš Doležal - Timo Nsereko,Thando Anderson(ŽK-Vlastimil Hudec,Josef Babnič,Lubomir Krcula,Spencer Mulemo,Martin Švancara(ROS) Dragiša Gvozdenović,Perica Rakočević,Vladimir Bajić(MOR) ) | |
18.9. | 22:00 | Erik's Plumlov | FC Andoria | 5:2 | 3:1 | Jelle Van Dessel 2,Kristof Keller 2,Bart Bossut - Predrag Mitić 2(ČK-Richard Evans(PLU) ŽK-Kristof Keller,James Loyens(PLU) Jovan Đorović,Chigozie Imagbudu(AND) ) |
Created by FRC 1.34 © PV
Copyright © Pavel Vraj 2002-4
FRC E-mail: swapper@volny.cz
FRC Homepage: www.pvland.cz/freeware
Výsledky
Aktualizace dne 21.4.2013. Počkejte až se tabulka načte!
Kolo | Datum | Čas | Domácí | Hosté | Skóre | Střelci + karty | |
10. KOLO | 21.9. | 22:00 | Orli Týnec | FC Andoria | 8:2 | 4:1 | Jan Kiša 5,Daniel Gurita 2,Alexis Langlois - Bojan Drulović,Pavel Buryán(ČK-David Nešpor(ORL) ŽK-Tomáš Berger,Anselm of Mercia,Tomáš Brezovan(ORL) Branko Miljković,Milan Vyskočil,Predrag Mitić(AND) ) |
21.9. | 22:00 | Erik's Plumlov | FC Moravia | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
21.9. | 22:00 | 1.FC Rosice | oooo | 2:4 | 2:1 | David Čupr 2 - Charles the Sailor,Sulieman Lucas 2,Maximilian Hanselmann(ČK-Sulieman Lucas,Sjors Kruijer(OOO)ŽK-Phil Robinson,Nicky Maas,Julio Schultz,Sophia the Poor,Jurica Radjenovic(OOO) ) | |
21.9. | 22:00 | F.C. Technica Praha | sparta mratín | 1:0 | 0:0 | Nick Zschüsschen -(ŽK-Nick Zschüsschen,Kerst Hessing,Ruud Boutahar,Jaap Rodriques(TEC) Robbie Reynolds,Karl Ifil,Darren Wright,Greg Naysmith(SPM) ) | |
21.9. | 22:00 | Baníček | tatran ostrava | 4:2 | 2:0 | Ondřej Rondzik,Majid Shiri 3 - Jan De Smet,Daniel Vlad(ČK-Aleš Farbák(TAT)ŽK-Ondřej Rondzik,Majid Shiri,Dario Praznik,Andrius Česnulis,Petr Kušnír(BAN) Jiří Rosa,Milan Černín(TAT) ) | |
11. KOLO | 25.9. | 22:00 | Baníček | Orli Týnec | 0:1 | 0:1 | Jan Kiša(ČK-Marius Grigore(BAN) ŽK-Dario Praznik,Bessala Nlend,George Boyd(BAN) Jan Kiša,Tomáš Berger,Poyer Papalii,Tomáš Holub,František Belaň(ORL) ) |
25.9. | 22:00 | tatran ostrava | F.C. Technica Praha | 0:1 | 0:0 | Devine Corica(ČK-Jiří Rosa(TAT) ŽK-Martin Richter,Bernd Polanski,Petr Kuba,Daniel Vlad(TAT) Roen Stephenson,Javi Bermejo,Supramit Senamuang,Ruud Boutahar,Gareth Barnard,Arnold van Dieren,Ugur Braafheid(TEC) ) | |
25.9. | 22:00 | sparta mratín | 1.FC Rosice | 3:2 | 0:1 | Bojan Egholm 2,Darren Wright - John O'callaghan,Maxime Maertens(ČK-Robbie Reynolds(SPM) ŽK-Julian Holt,Karl Ifil,Elad Hugirat,Roberto Alexander Yori,Greg Naysmith(SPM) Maxime Maertens,Manuel Serrano,Marouane Buysse,Lubomir Krcula,Jan Chmelíček(ROS) ) | |
25.9. | 22:00 | oooo | Erik's Plumlov | 1:2 | 1:2 | Budoc the Sorcerer - Mantas Rukštele 2(ŽK-Budoc the Sorcerer,Davor Djordjevic,Julio Schultz,Benoit M’bia,Joseph-Désiré Alnoudji(OOO) James Loyens,Kristinn Geir Gudjonsson,Esad Ismaili,Brecht Knipping,Václav Hrdlička(PLU) ) | |
25.9. | 22:00 | FC Moravia | FC Andoria | 4:2 | 1:1 | Thando Anderson,Mićo Stojkov 2,Aleksandar Cicović - Pavel Buryán,Predrag Mitić(ŽK-Miroslav Nikolić,Perica Rakočević,Mićo Stojkov(MOR) Pavel Buryán,Predrag Mitić,Ruben Timmermans(AND) ) | |
12. KOLO | 28.9. | 22:00 | Orli Týnec | FC Moravia | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE |
28.9. | 22:00 | FC Andoria | oooo | 2:3 | 0:1 | Bojan Drulović,Ivan Milutinović - Armando Francisco Reasco 3(ČK-Sulieman Lucas(OOO)ŽK-Chigozie Imagbudu,Borko Lazarevski(AND) Armando Francisco Reasco,Eduard Suárez,Nicky Maas,Laurence the Thinker,Sophia the Poor(OOO) ) | |
28.9. | 22:00 | Erik's Plumlov | sparta mratín | 3:2 | 2:2 | Mantas Rukštele 2,Kristof Keller - Bojan Egholm 2(ŽK-Kristof Keller,Mohsen Khavandi,Michaël Simons,Filippo Bouckenooghe,Maxime Delande(PLU) Julian Holt,Jens Ayeni,Kaaua Marakia,Elad Hugirat,Michael Caruso,Roberto Alexander Yori,Richard Milner(SPM) ) | |
28.9. | 22:00 | 1.FC Rosice | tatran ostrava | 2:0 | 0:0 | Václav Žůrek 2 -(ČK-Tomáš Jamrich(TAT)ŽK-Manuel Serrano,Ben Alavanja,Alexandre Lopes,Tomáš Doležal,Lubomir Krcula,Karolis Valius(ROS) Anatoliy Abdullayev,Oybek Musaboyev,Aleksandr Ochilov,Benjamin Kunert,Vincenzo Dionigi(TAT) ) | |
28.9. | 22:00 | F.C. Technica Praha | Baníček | 3:2 | 0:2 | Nick Zschüsschen 3 - Salim Aliyow Hussein 2(ČK-Hossein Aghili(BAN)ŽK-Nick Zschüsschen,Javi Bermejo,Supramit Senamuang,Malcolm Robert,Gareth Barnard,Cristian Gorobet(TEC) Salim Aliyow Hussein,Zigor Nsue,Bessala Nlend,Dieudonné Mutsindashyaka,Majid Shiri(BAN) ) | |
13. KOLO | 2.10. | 22:00 | F.C. Technica Praha | Orli Týnec | 3:2 | 0:1 | Milan van Dieren,Devine Corica,Rick Longuet - Jan Šelicha 2(ŽK-Rick Longuet,Javi Bermejo,Paul van Es,Arnold van Dieren,Jaap Rodriques,Fabian Spaan(TEC) Negasso Kiros,David Nešpor,Poyer Papalii,František Belaň,Jan Kiša(ORL) ) |
2.10. | 22:00 | Baníček | 1.FC Rosice | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
2.10. | 22:00 | tatran ostrava | Erik's Plumlov | 2:3 | 2:1 | Benjamin Kunert,Pavel Hájek - Bart Bossut 2,Jelle Van Dessel(ŽK-Jiří Rosa,Oybek Musaboyev,Bernd Polanski,Anatoliy Musaboyev(TAT) Josef Jakus,Richard Evans,Maxime Delande,Filippo Bouckenooghe,Vadim Blazevica(PLU) ) | |
2.10. | 22:00 | sparta mratín | FC Andoria | 3:1 | 1:1 | Bojan Egholm,Darren Wright 2 - Predrag Mitić(ŽK-Elad Hugirat,Janne Katholm,Greg Naysmith(SPM) Predrag Mitić,Juan Fernando Romero(AND) ) | |
2.10. | 22:00 | oooo | FC Moravia | 1:2 | 0:0 | Sulieman Lucas - Clifton Bhagirath,Aleksandar Cicović(ČK-Sjors Kruijer(OOO) ŽK-Phil Robinson(OOO) Dragiša Gvozdenović,Alexandru Lita,Antonio Ivić(MOR) ) | |
14. KOLO | 5.10. | 22:00 | Orli Týnec | oooo | 1:2 | 1:1 | Jan Kiša - Budoc the Sorcerer 2(ČK-Poyer Papalii(ORL) ŽK-Tomáš Berger,Geert Arend Vos,Zdeněk Smola,Tomáš Brezovan(ORL) Budoc the Sorcerer,Phil Robinson,Vitus the Syrian,Nicky Maas,Julio Schultz,Sjors Kruijer,Jurica Radjenovic(OOO) ) |
5.10. | 22:00 | FC Moravia | sparta mratín | 1:2 | 0:2 | Aleksandar Cicović - Janne Katholm,Darren Wright(ŽK-Ismet Erić,Mićo Stojkov(MOR) Janne Katholm,Darren Wright,Julian Holt,Jens Ayeni,Greg Naysmith(SPM) ) | |
5.10. | 22:00 | FC Andoria | tatran ostrava | 3:0 | 3:0 | KONTUMACE | |
5.10. | 22:00 | Erik's Plumlov | Baníček | 1:1 | 0:1 | Kristof Keller - Ivan Kripak(ŽK-Kristof Keller,James Loyens,Mohsen Khavandi,Michaël Simons,Václav Hrdlička,Filippo Bouckenooghe(PLU) Zigor Nsue,Bessala Nlend,Hossein Aghili,Velizar Bashev,Salim Aliyow Hussein(BAN) ) | |
5.10. | 22:00 | 1.FC Rosice | F.C. Technica Praha | 3:4 | 2:1 | Martin Švancara 2,John O'callaghan - Nick Zschüsschen 2,Devine Corica,Cristian Gorobet(ŽK-John O'callaghan,Manuel Serrano,Ben Alavanja,Miroslav Faldyna,Danut Gurita,Spencer Mulemo,Václav Černý(ROS) Roen Stephenson,Kerst Hessing,Benito Rojer,Gareth Barnard,Arnold van Dieren,Arnoud Swinkels(TEC) ) | |
15. KOLO | 9.10. | 22:00 | 1.FC Rosice | Orli Týnec | 3:4 | 0:2 | Jan Chmelíček,John O'callaghan,Karel Mikulenka - Jan Šelicha,Jan Kiša,Alexis Langlois 2(ČK-Spencer Mulemo(ROS) Tomáš Brezovan(ORL)ŽK-Manuel Serrano,Ben Alavanja,Václav Černý,Marouane Buysse(ROS) Tomáš Berger,Negasso Kiros,David Nešpor(ORL) ) |
9.10. | 22:00 | F.C. Technica Praha | Erik's Plumlov | 2:1 | 2:0 | Frans Ax,Devine Corica - Kristof Keller(ČK-Kristof Keller(PLU)ŽK-Frans Ax,Roen Stephenson,Kerst Hessing,Supramit Senamuang,Cristian Gorobet(TEC) Richard Evans,Maxime Delande,Filippo Bouckenooghe(PLU) ) | |
9.10. | 22:00 | Baníček | FC Andoria | 1:1 | 0:1 | Salim Aliyow Hussein - Danilo Cicović(ŽK-Andrius Česnulis,Petr Kušnír,Velizar Bashev,Majid Shiri(BAN) Jovan Đorović,Chigozie Imagbudu,Juan Fernando Romero,Stevo Stojak(AND) ) | |
9.10. | 22:00 | tatran ostrava | FC Moravia | 0:2 | 0:1 | Mark Vincken,Vinicius Silvado Nascimento(ČK-Jiří Rosa,Anatoliy Musaboyev(TAT) Mićo Stojkov(MOR)ŽK-Sergio William Sum,Ravshan Nasriddinov(TAT) Ismet Erić,Antonio Ivić(MOR) ) | |
9.10. | 22:00 | sparta mratín | oooo | 2:0 | 1:0 | Bojan Egholm 2 -(ŽK-Vladan Svetličić,Robbie Reynolds,Karl Ifil,Janne Katholm,Richard Milner(SPM) Vitus the Syrian,Lidio Corozo,Mats I Last,Sulieman Lucas(OOO) ) | |
16. KOLO | 23.10. | 22:00 | Orli Týnec | sparta mratín | 2:3 | 0:1 | Jiří Ondrůšek,Poyer Papalii - Bojan Egholm,Darren Wright,Greg Naysmith(ŽK-Jiří Ondrůšek,Poyer Papalii,Tomáš Berger,Geert Arend Vos,Erik van Beelen(ORL) Darren Wright,Greg Naysmith,Julian Holt,Jens Ayeni,Kaaua Marakia,Elad Hugirat,Roberto Alexander Yori(SPM) ) |
23.10. | 22:00 | oooo | tatran ostrava | 2:5 | 0:3 | Ton Deelkens 2 - Benjamin Kunert 2,Pavel Hájek 2,Jan De Smet(ČK-Eduard Suárez,Sjors Kruijer(OOO) Aleš Farbák(TAT)ŽK-Daniel Abrahams,Lauren-Marie the God Soldier,Budoc the Sorcerer(OOO) Petr Kuba,Tomáš Jamrich,Milan Černín(TAT) ) | |
23.10. | 22:00 | FC Moravia | Baníček | 0:1 | 0:0 | Arkadij Polyatykin(ČK-Alexandru Lita(MOR) ŽK-Miroslav Nikolić,Perica Rakočević,Mindaugas Stankevičius(MOR) Arkadij Polyatykin,Zigor Nsue,Ilya Shvedyk,Ervins Danilovs,Zdeněk Blaha,Salim Aliyow Hussein(BAN) ) | |
23.10. | 22:00 | FC Andoria | F.C. Technica Praha | 0:3 | 0:3 | KONTUMACE | |
23.10. | 22:00 | Erik's Plumlov | 1.FC Rosice | 1:0 | 0:0 | Perez David Misu -(ČK-David Čupr(ROS)ŽK-Mohsen Khavandi,Kristinn Geir Gudjonsson,Richard Evans(PLU) Vlastimil Hudec,Miroslav Faldyna,Danut Gurita,Jan Chmelíček,Lubomir Krcula,Maxime Maertens(ROS) ) | |
17. KOLO | 26.10. | 22:00 | Erik's Plumlov | Orli Týnec | 2:3 | 1:1 | Mantas Rukštele,Vadim Blazevica - Alexis Langlois,Vujadin Nikolić 2(ŽK-Mohsen Khavandi,Esad Ismaili,Richard Evans,Brecht Knipping,Maxime Delande(PLU) Tomáš Berger,Negasso Kiros,David Nešpor,Zsolt Páles,Anselm of Mercia,Tomáš Brezovan(ORL) ) |
26.10. | 22:00 | 1.FC Rosice | FC Andoria | 5:1 | 3:0 | Václav Černý 3,Martin Salák,Martin Hykl - Darko Biboski(ŽK-Václav Černý,Vlastimil Hudec,Miroslav Faldyna(ROS) Darko Biboski,Borko Lazarevski,Ruben Timmermans(AND) ) | |
26.10. | 22:00 | F.C. Technica Praha | FC Moravia | 1:0 | 0:0 | Cristian Gorobet -(ČK-Arnold van Dieren(TEC) ŽK-Kerst Hessing,Jaap Rodriques(TEC) Rajko Atanacković,Christophe De Cock,Dejan Knežević(MOR) ) | |
26.10. | 22:00 | Baníček | oooo | 4:3 | 2:1 | Zdeněk Blaha,Majid Shiri 2,David Ineman - Sulieman Lucas 2,Ton Deelkens(ŽK-Majid Shiri,Ioane Bwaabwaa,Miandad Nazirov,Arkadij Polyatykin,Milan Jerneic(BAN) Sulieman Lucas,Daniel Abrahams,Nicky Maas,Julio Schultz,Jurica Radjenovic,Lidio Corozo(OOO) ) | |
26.10. | 22:00 | tatran ostrava | sparta mratín | 1:3 | 0:1 | Milan Černín - James Van Zundert,Audrius Klimavičius,Greg Naysmith(ŽK-Milan Černín,Stefan Matei,Anatoliy Musaboyev(TAT) Audrius Klimavičius,Greg Naysmith,Karl Ifil,Darren Wright(SPM) ) | |
18. KOLO | 30.10. | 22:00 | Orli Týnec | tatran ostrava | 2:1 | 0:0 | Vujadin Nikolić 2 - Aleksandr Ochilov(ŽK-Geert Arend Vos,Erik van Beelen,Tomáš Holub,Jiří Ondrůšek(ORL) Anatoliy Abdullayev,Oybek Musaboyev,Tomáš Jamrich,Vincenzo Dionigi(TAT) ) |
30.10. | 22:00 | sparta mratín | Baníček | 2:3 | 0:2 | Libor Sojcik,James Van Zundert - Salim Aliyow Hussein,Zdeněk Blaha 2(ČK-Audrius Klimavičius(SPM) ŽK-Julian Holt,Jens Ayeni,Karl Ifil,Robbie Parry,Greg Naysmith(SPM) Salim Aliyow Hussein,Zigor Nsue,Bessala Nlend,Velizar Bashev,Mojtaba Rezaei,Majid Shiri(BAN) ) | |
30.10. | 22:00 | oooo | F.C. Technica Praha | 1:4 | 1:3 | Armando Francisco Reasco - Milan van Dieren 2,Fabian Spaan,George Thompson(ŽK-Armando Francisco Reasco,Davor Djordjevic,Brigitte the Mechant,Maximilian Hanselmann,Budoc the Sorcerer(OOO) Milan van Dieren,Fabian Spaan,George Thompson,Kerst Hessing,Supramit Senamuang(TEC) ) | |
30.10. | 22:00 | FC Moravia | 1.FC Rosice | 2:4 | 2:2 | Mindaugas Stankevičius,Timo Nsereko - Václav Žůrek 2,Jan Chmelíček,Maxime Maertens(ŽK-Henrich Bendik,Ismet Erić,Pat Crawley(MOR) Maxime Maertens,Manuel Serrano(ROS) ) | |
30.10. | 22:00 | FC Andoria | Erik's Plumlov | 1:0 | 0:0 | Darko Biboski -(ČK-Branko Miljković(AND) ŽK-Marko Repčić,Bronislav Kolář(AND) James Loyens,Harald Frans,Ivica Kostić,Francis Minne,Bernd Maertens(PLU) ) |
Created by FRC 1.34 © PV
Copyright © Pavel Vraj 2002-4
FRC E-mail: swapper@volny.cz
FRC Homepage: www.pvland.cz/freeware