Neoficiální pokec s Vedením soutěže (oficiální topic na fóru SP)

Datum: 20.08.2010

Vložil: Čiko

Titulek: Re: ukončení SP

Omlouvám se. 2. liga, Georgeteam.

—————

Datum: 19.08.2010

Vložil: dolda

Titulek: kontumace

čau,ale nevím kam už se mám obrátit,už druhý zápas mám uvedený špatný výsledek.zápas 9.kola měl být kontumován v můj prospěch (pozdě poslaná pozvánka),a v zápase 14.kola jsem sice pozdě přijal pozvánku já,ale soupeř postavil dva hráče v trestu,takže asi kontumace pro oba....jestli ne tak potom těm pravidlům teda vůbec nerozumím!!!nebo je to jak v té naší kapr lize a potom nemá cenu tady toto hrát.BANÍK PIČO!!!!

—————

Datum: 20.08.2010

Vložil: Foxir

Titulek: Re: kontumace

9. kolo - dolož screenem v topicu své ligy na fóru SP pozdě poslanou pozvánku.
14. kolo - pokud přijmeš pozdě pozvánku, utkání se automaticky bere jako neodehrané s kontumací v Tvůj neprospěch.

—————

Datum: 09.08.2010

Vložil: Hadrak

Titulek: pro Foxir

Ahoj, vzhledem k tomu, že mojí kontumace nikdo neřeší, obracím se na tebe. Jako jediný si mi odpověděl na můj příspěvěk. Copak neplatí pravidla pro všechny stejně?

—————

Datum: 09.08.2010

Vložil: Foxir

Titulek: Re: pro Foxir

Ahoj, Tvým případem se zabývá Mech, nezapadal prachem. Včera jsem mu ještě jednou přeposílal Tvůj email z ligového emailu. Předpokládám, že Ti odpoví. Každopádně nic nezkazíš, když celou záležitost oznámíš v topicu Vedení soutěže.

—————

Datum: 09.08.2010

Vložil: Hadrak

Titulek: Re:pro Foxir

Díky, odvolal jsem se k vedení soutěže.

—————

Datum: 07.08.2010

Vložil: koleno9191

Titulek: kontumace

Zdravim
Chtěl bych vědět proč byl můj zapas 11. kola kontumova ve prospěch domáci ty

—————

Datum: 07.08.2010

Vložil: koleno9191

Titulek: Re: kontumace

když zapas skončil 2:0 a já jsem žádného hrače v trestu neměl

—————

Datum: 08.08.2010

Vložil: Foxir

Titulek: Re: Re: kontumace

Kontumace jsi chytil za nasazení hráče (následně přenesený trest) Bena Mirallase. Byl napsán v sekci Tresty - 6A.

—————

Datum: 05.08.2010

Vložil: Ataner

Titulek: Liga

Chci poděkovat celému vedení za super práci v celé soutěži...Je radost hrát takovou to ligu..:D

—————